2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

evet iyi bir doktor ama ben ona gidemem çok gelir bana... inşallah çok kilo almayız da sağlıklı bebişlerimiz olur

ilk 5 ay kilo almamak wow süpermiş keşke bizim de öyle olsa

ben de bu ara çok sinirliyim hele kocama hiç tahammülüm yok yani sokuldu mu hemen itiyorum yayıla yayıla uyumak istiyorum tek başıma

Acaip midem bulanıyo yaa öğğğğ daha 4 hafta bilmem kaç küsur günken

böle olrusa ilerde napcazz allah yardımcımız olsunnnn

çok şükür benim bulantım yok şimdilik

bence de şimdiki tavuklara tavuk demeye bin şahit!, hep antibiyotikliler ve bizler için çok sakıncalı hiç yemeğin bence

canım ben de yarın dr a gideceğim ama alttan muayeneden çok korkuyorum sonra düşük falan olmasın, dünki dr bir süre ilişkiye girmeyin dedi nasıl olacak alttan muayene ya tetiklerse, sorun olursa, sence kormayayım mı sorun çıkmaz mı?

bir de benim de çok sancım var hele yürürsem sanki karnıma bıçak saplıyorlar, birden bir sancı vuruyor sonra geçiyor sonra tekrar ağrı oluyor ama şuan oturuyorum mesela fene değilim sancım yok şimdi ama öğlen yürüdüm biraz acayip sancım oldu, dış gebelik falandır diye çoooook korkuyorum ya

...............................................

Son düzenleme:
eveeett listemızın güncel hali kızlaaar

arkadaşım alttan muayene ilk aylarda yapılmıyor bildiğim kadarıyla.neden bakmak istesin ki?doktor bana da dedi 15 gün ilişki yasak diye bir sebep olmadan.tedbir olsun diiye söylediğini düşünüyorum.alttan bakmak isterse bence göstermeden başka bir doktora daha görün derim ben.alttan kontrol ağrılı oluyor ve dediğin gibi bebeklerimiz şuan pamuk ipliğine bağlı gibiler.bu sancını da muhakkak sor doktora.geçmiş olsun...

canım evet azbucuk pahalı ya ben olmazsa bi süre sonra bi profa gidicem risk oldugu için bende ama muayensi baya pahalı

denkleştirip gidicem artık çaresizz......

ya ben de onu düşünüyorum ınan bana 2. bebegımde benım düşük tehlıkem varken dahı alttan muayene ettıler hatsanede yattım alttan baktılar

düşmedi bebeğim yanı bebek eğretiyse zaten naparsan yap düşüo.....biz gecen bebıs de ılsıkı vs yapmadık sorun olmasın die

ama düştü kendılıgınden yanı cok değişiyor....ben de sımdı kafaya takıyorum acaba alttan baktırmasammı die ama eger ustten gozukmezse

alttan bakmasına ızın vercem doktorun cunku eger bi tehlıke varsa dıs gebelık varsa sonracıma pıhtı veya kanama alanı varsa

bu alttan usg de daha rahat gözüküyor canım...önce üstten baktır gözükmezse alttan ben öle yapcam

KOrkma korkma, dediğim gibi zaten normal vajinal muayene kadar ileri gitmiyor, ben tuttum nefesimi ve yine öyle birşey bekledim ama azcık birşey ilerledi.Derin nefes al ver ve kasılma. Kadınlar oralarında kilolarca uyuşturucu madde taşıyıp da kaçakçılık yapıyor, o kadar esnek yani Çocuga zararı olacak bir uygulama olsa, yani öyle istatistiki bir bilgi olsa yapılmaz diye düşünüyorum. Ama bu kaygını doktorla paylaş istersen, o da daha dikkatli olur böylece.

Arkadaşlar sizin de canınız salça ve peynir ve patates kızartması istiyor mu sıksık? Salçaya aşerilir mi yahu Bir de ben 1 yıldır ağzıma fast food koymuyordum, dün resmen oruç bozar gibi fast food yedim suçlu suçlu. Haa bi de kahveye bayılırdım ama şu an kahve çaydan tiksiniyorum.

Son düzenleme:
Sonunda Buldum Sizi..
Bende Yeni Öğrendim Hamile Olduğumu..
Açılın Bana da Yer Verin..
Hepinize Çook İhtiyacım Var..

Herkese Hayırlı Duğumlar Dilerim..

Hoşbulduumm..

ewt 24 bıtmıs 25 yasının ıcınde oluyoruz:) olsun 24 de olabılır:)

oo maşallahh 8 haftalık olmus ya hu :) son durumu nedir kese kalp atısı :)

Doktora Gittim..
1 Ay 1 Haftalık Dedi..
Yani 5 Haftalık..
Çizelge de 8 Hafta Yazıyor Anlamadım..
Bir Ara El Atayım Ben..

Ama Kalp Atışını Dinledim..
Bir Sıkıntı Yokmuş, Sağlıklı Bir Gebelik Dedi..
Ağır Kaldırma Dedi, Normal Günlük Yürüyüşüne Devam Et Dedi..

6 Haftaya Denk Getirdim, Şimdi Tamamdır Kızlar..

Edit : 5 Hafta Olacaktı

Ama Hesaplayının Verdiği Tarih 1 Ocak..
1 Ocak'ta Doğarsa 8 Haftalık Görünüyorum..
8 Haftalık Değil ki..
Ben de Bir Dengesizlik Var..

Son düzenleme:

aaaa 5 haftalıkken kalp atısını duydunuz muuu ne güzeeell

cuma gunu ben de duyarım ınsallaaahh :) :) :) cuma gunu t am 5 haftalık olcak ınsallah

maşallah maşallahh

Son düzenleme:

sat nedir ?????????

aaaa 5 haftalıkken kalp atısını duydunuz muuu ne güzeeell

cuma gunu ben de duyarım ınsallaaahh :) :) :) cuma gunu t am 5 haftalık olcak ınsallah

maşallah maşallahh
İnşallah Canımm ..
1 Ayı Geçince Kalbi Atarmış, Doktor Öyle Dedi..
Büyüklüğü de 26 mm miş..
Çok Hızlı Atıyordu Kalbi..
Eşim Çok Duygulandı..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…