2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

ay_shecim canım yürekten hissettim üzüntünü.Zor ama sabırla ve tevekkülle karşılanması gereken bir dönem sanırım bu.Dualarım senin ve bebişin için bundan böyle.

cnm sıkma kendini çok üzüldüm öğrendiklerine ama biliyorsun nasipte varsa bebişini sağlıklıca alıcaksın kucağına. benim görümcemdede bebeğini besleyenler damarlardan biri eksikmiş şimdi kocaman oğlu var. onda pıhtılaşma yok ama sen pıhtılaşma için ilaçlarını kullanıyorsun. allahım sağ salim kucağına aldığın günleri nasip etsin cnm stres yapma.

eet fizyolojiyle alakalıda olabilir ama beyaz tenli olupta kararan var yani :) bakalım allah herkesin gönlündekini hakkında hayrlı eylesin inş.

canım sanırım bakteriyel bir durumdan şüphelendi kokuda var çünkü.bakalım ilaç kullanalım ne olacak

Canım benim kız 3.5yasinda hala yatıyor ama şimdi kardeşe devredecek gayet kullanışlı yani ama benimkisi sallanmiyodu kızım kucukken pişman olduydum öyle almadığıma.

benim oğlum olacak ve göğüs uçlarım çok karardı gerçekten harita gibi oldu vücudum tüm damarlarım görünüyor dışarıdan :)

iyi de cnm
1. %50 kız demek %50 de erkek demek niye üzülüyosun ki?
2. niye üzülüyorsun ki? Allahın gücüne gider. yine de gönlüne göre versin Allah:) içinden geçseden dışından söyleme:))

zaten espride orda ya saron ona güldüm durdum,%50 erkek demek çıkan sonuç bu şekilde yazmıoda sanki ben kız çok istiomuşum gibi %50 kız!prensese hazırlıklara başla..bir paşam var birde prensim olsun istiorum :) ondan hiç bahsetmio içimden geçeni dışa vurmam dua amaçlı,istediğine istediğini veren rabbim banada 1 erkek evlat daha,hayrlı sağlıklı azaları tastamam bi şekilde inş.nasib eder.isteyen herkese versin rabbimin hazinesinde bol yeterki canı gönülden isteyip rıza ile bekleyelim

Son düzenleme:

ben de fazlasıyla var canım

ayşe kardeşim yine ağlattın beni..ben inanıorumki ve bunu gerçekten yürkten sölüorum içimde çok kuvvetli 1 his var sen bu bebeği inş.hayrlısıyla kucağna alcaksın buna nanıorum bebeğin biraz seni üzcek galiba ama sonunda sevinceksin inş..allah ne dediyse o olur moralini bozma rabbim başka ağır imtihanlar vermesin

Allah yardımcın olsun canım dualarımda esirgemeyeceğim seni...

canım dualarım seninle.dünya dua üzerine kurulu değil mi?biz bol bol dua edelim.Yüce Rab'bim nelere kadir nelere.inşallah bebeğin herşeye rağmen sağlıkla vaktinde gelir annesine.sen moralini yüksek tut.

ayşecim forumu pek takip edemiyorum ama fırsat buldukça geçmişi okuyorum
ben ilk bebeğimi kalbi durduğu için kaybettim kendei acımı hatırlıyorum ki sen bunu 3 kez yaşamışsın Allah sabrını vermiş
ben inanıyorum ki bebeğin ve sen bu çetin zorlu yollardan geçip bu savaşı kazanacaksınız
Alllah yardımcınız olsun dualarımız seninle

arkadaşlar sizden ikili test için çok istemişler.ben memurum.özel bi hastaneye gidiyorum.doktorum için hastaneye 12 tl giriş ücreti ödedim.ikili test için de 80 tl aldılar.isterseniz başka bikaç yere daha sorun.

ayşecim ne denilir bilmiyorum ama bütün iyi dilekleriiz ve dualarımız senin ve bebişin için. Rabbimin ol dediğinde olduramayacğı şey yok. bir nefes verdiyse ne mucizeler yaşanır. hep iyi düşünmeye çalış biz seninleyiz..

5. aydan sonra sol tarafa yatın, bebeğe kan akışı, dolayısıyla oksijen daha çabuk oluyor diyorlar. Ben yan, bazen de sırt üstü yatıyorum. Ama bence artık yüz üstü yatma ne olur ne olmaz.

ben hep yan yatarım zaten yüz üstü sırt üstü yatamam hayatta ama sağ sol dönüp dönüp duruyorum...

ayşecim şoklardayım resmen, çok üzüldüm inan her şey o kadar güzel gidiyordu ki ben bu sefer sorun yaşamayacağına emindim ama Allah tan ümit kesilmez Ayşecim sen inançlı bir kızsın bu da senin imtihanın ama sanki bebeğini kaybetmişsin ya da sonunda yaşayacağın kesin buymuş gibi harap etme kendini, ben ve buradaki tüm arkadaşlar senin için bol bol dua edeceğiz Allah ın izniyle bebeğin seninle kalacak ve kucağına alacaksın hayırlısıyla. Sen kanının pıhtılaşmaması için ne gerekiyorsa yap ve bebeğinin beslenebilmesi için biraz daha fazla gayret et ve kötü şeyler getirme aklına, dualarımız seninle kardeşim

Canim çok üzüldüm bugun senin için dua ettim ins bebeğin dayanacak sen icini ferah tut Canim benim bol bol dua et güçlü olmaya çalış allah im sağlı sihhatli bebeğini kucağına almayı nasip eder ins bizimde dualarımız seninle

çok güzel isimm ateş gibi bir delikanlı olsun inşallah :)

kızlar ben genelde pek yorum yapıp karışmamaya gayret ediyorum ama isim konusunda naçizane görüşümü belirtmek istiyorum...

sarp,rüzgar,savaş,çetin,ateş gibi isimler bana çok iddialı hatta biraz da yanlış geliyor yani çocuğun zor bir çocuk olmasını mı istiyoruz da sarp koyalım
ya da kavgacı mı olmasını istiyoruz da savaş koyalım...

dediğim gibi naçizane fikrim katılmayabilirsiniz...

bu arada isim paylaşımı yapalım gerçekten bana soruyorlar hep ben daha bulamadım :))

aynı fikirdeyim ama benim görüşümde kendime,kimseye karışmak gibi niyetim yok yanlış anlaşılmasın.ana babaya düşen görevlerden haklardan biride çocuğuna güzel isim koymak h.şeriflede sabittir.ismin anlamının güzel olması önemli ,insan isminin anlamını taşırmış karakterinde,ben ortaokula giderken hep derdim ki kızım olursa adını alev oğlum olursa da adını azrail koycam neden 4büyük melekten sadece bu meleğin adı konmuo,bi değişiklik olsun ben koyayım derdim hep,cahillik

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…