2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
optum ruzamm ve gecelrin yargici yasemin.
benim oglan hala konusmuyor. sadece anne diyor :KK5:

optum ruzamm ve gecelrin yargici yasemin.
benim oglan hala konusmuyor. sadece anne diyor :KK5:

kuzumm ben de seni ve paşamı öptüm.. bizimki de konuşmuyor. anne baba dede.. klasik kelimeler işte. erkekler daha geç konuşuyor. geçen doktora sordum ohoo benim çocuk 2,5 yaşında konuşmaya başladı acele etmeyin normaldir dedi. :KK34: o yüzden takma kafana.. :KK54: her bebek bir değil.

yaseminim seni de öpüyorum canım.. :KK54:

kuzumm ben de seni ve paşamı öptüm.. bizimki de konuşmuyor. anne baba dede.. klasik kelimeler işte. erkekler daha geç konuşuyor. geçen doktora sordum ohoo benim çocuk 2,5 yaşında konuşmaya başladı acele etmeyin normaldir dedi. :KK34: o yüzden takma kafana.. :KK54: her bebek bir değil.

yaseminim seni de öpüyorum canım.. :KK54:

insallah o gunleri de gorecegiz :)
opuyorum utkuyu bal oglani :KK16:

anneler hepinize merhaba. bizim tayinimiz çıktı sinop Ayancık gideceğimiz yer. dün sabah babamız ayancığa gitmek üzere yola çıktı. ilk defa eşimden ayrı kaldım. vedalaşırken ağladım. ne zormuş ya. murat sanki benim elim kolum vücudumun yarısıymış. eliz dera da çok huysuzdu sürekli buvat buvat(murat) dedi durdu. benim kızım da cümle kurmuyor ama kendince bir şeyler anlatıyor hoşçakalın

tutkus optuk biz de.
cigdem hayirli olsun yeni yeriniz. Allah kavustursun :)

teşekkürler repu az kaldı salıya gelecek babamız endişelerim var yeni bir yer yeni hayatlar yüzler doğunun yokluğuna alıştıktan sonra biraz zor gelecek hakkımızda hayırlısı

ruzacım bende öptüm utku paşasınıda oooy yerim ben onları
repucum ne var ne yok sizin memlekette bayramda buradasan gelde tanışalım
çiğdemcim yeni yeriniz hayırlı olsun bizimde hayatımızda bazı değişiklikler olacak gibi Allah hepimizi iyilerle karşılaştırsın

muratta hiç konuşmuyo yaa bende zorluyorum bu kez hiç cevap vermiyo önceden söylediği hiçbişeyi söylemiyo artık tamamen vazgeçti konuşmaktan ama bana normal geliyo gelişim psikolojisi dersinde hocanın anlattıkları bir bir gözümde canlanıyo muratla beraber hoca dil gelişimi durunca farklı bi gelişim olur gelişim sırayla gerçekleşir hepsi aynı anda olmaz demişti dilinin durduğundan eminim ama neresi gelişiyo onu anlamadım:26:

yasemincim bayramda gelmiyorum eylulde insallah
aynen benım oğlanda bır ıkı kelime baslamisti durdu. simdi sadece anne diyor.
bilmiyorum ben de neyi gelisiyor . yaramazligi mimikleri falan farklilAsti son zamanlarda.
cok anlamli bakiyor :KK1:

vave naber dostum geziyosun ooooooh bende evde çatlıcam bu yaz böyle geçmeyecek anlaşıldı bi plan yapmam lazım ama ne:26:
vitamin kullanmıyorum doktorun gerek yok demesi üzerine ama kilo kaybım dvam ediyo sinirim bozuluyo memeden kesme girişimim başarısız sonuçlandı murat hazırmı bilemem ama ben kesinlikle değilim 2 günde sinirlerim darmaduman oldu 2 yaşı görmeden hiçbir kuvvet kestiremeyecek taktım kafama.:KK53:
İyiyim guzellik senden naber? He geziyom walla. Yeni okuyorum buralarda 3G hizinda degil hayat :KK53: yeni baglattik eve neti. Herseye ragmen Cok zenginler cook :KK53: biz bile fakir kaldik yeminle. 10 numara lukus jakuzili ankstreli evde oturuyok 200 lira kira veriyok burda hayat boyleymis :KK1: :86: bir de cok sicak. 1 hafta oldu tasinali olecegim sicaktan

Herkese selam ederim hayirli ramazanlar dilerim. İki yildan sonra oruc tutuyorum 52 kg ya dustum vurcam kendimi ama gunah diye ellemiyom. Si yu letaa

hayırlı ramazanlar kızlar... nasılsınız terkedilmiş forumun anneleri... tatil,ramazan, hayat nasıl gidiyor... ramazana beklerim öyle rahat geçiyo ki burda püfür püfür :) vave siz nereye tayin olmuştunuz ki kız neredeymiş o dediğin evler :KK66:

18 aylık aşılarınızı oldunuz mu? biz daha olmadık. benim minnakın kıçı durmuyo bu ara dört beş gündür her yemek sonrası küçücük bi meyve bile yese hemen kaka yapıyo. en az beş bez oluyo. ishal kıvamı değil,huzursuzluğu yok ama mama sandalyesinden kalkmadan doluyo popo. dr a götüreceğiz bakalım.neden olur çok merak ettim :KK43:

haydin hepicinizi öpüyorum.......................

hayırlı ramazanlar kızlar... nasılsınız terkedilmiş forumun anneleri... tatil,ramazan, hayat nasıl gidiyor... ramazana beklerim öyle rahat geçiyo ki burda püfür püfür :) vave siz nereye tayin olmuştunuz ki kız neredeymiş o dediğin evler :KK66:

18 aylık aşılarınızı oldunuz mu? biz daha olmadık. benim minnakın kıçı durmuyo bu ara dört beş gündür her yemek sonrası küçücük bi meyve bile yese hemen kaka yapıyo. en az beş bez oluyo. ishal kıvamı değil,huzursuzluğu yok ama mama sandalyesinden kalkmadan doluyo popo. dr a götüreceğiz bakalım.neden olur çok merak ettim :KK43:

aynisi bize de oldu canim. mikrop kapti heralde. 1-2 gun boyunca hic sut yumurta meyve vermedim. haslanmis patates, yogurt, haslanmis pirinc verdim. duzeldi.

kızlar nasılsınız. ben de hayırlı ramazanlar dilerim herkeslere. tatildeyim. her şey yolunda.

size bi şey sorcam. illa kızı olan da diil oğlu olanın da fikrini merak ediyorum. kızıma meme popo memiş popiş bunları böle öğrettim. oğlanlara pipi dediğimiz yere kızıma ne demeliyim. bu da sorulur mu demeyin valla çıkamadım işin içinden. siz ne diyosunuz, ne derdiniz?

sevgiler.

Bingol bacim :KK53: cok zenginleer cook :KK53: ama bizim bulundugumuz yer boyle lukus hayat. Biz de sebepleniyoruz :KK1:
Oglum da aynen oyle oldu. İshal e dondu. 10 gun surdu. Rota virusu bizim sebebimiz. 800 gr verdi. Sukur burda iyice duzeldi. Toparlandi. İnek sutunu kestim bu surede. Tekrar basladik. Emzirmeyi de bugun itibariyle kesiyorum. Sutum de kesme der gibi dolu dolu akiyor. Ama İligim kemigim kurudu. 1.5 yas yeter. Oral donemi atlattik :KK53: stop
Asiyi 3 gun once yaptirdik. Yarin 18 ayimiz doluyor. Stop :KK53:

Son düzenleme:
İyiyim guzellik senden naber? He geziyom walla. Yeni okuyorum buralarda 3G hizinda degil hayat :KK53: yeni baglattik eve neti. Herseye ragmen Cok zenginler cook :KK53: biz bile fakir kaldik yeminle. 10 numara lukus jakuzili ankstreli evde oturuyok 200 lira kira veriyok burda hayat boyleymis :KK1: :86: bir de cok sicak. 1 hafta oldu tasinali olecegim sicaktan

Herkese selam ederim hayirli ramazanlar dilerim. İki yildan sonra oruc tutuyorum 52 kg ya dustum vurcam kendimi ama gunah diye ellemiyom. Si yu letaa

Öncesini bilmediğimden soruyorum canım orası neresi, ne güzel yermiş valla:)) güle güle oturun. Ben de oruç tutuyorum açlık susuzluk yok lakin bazen hafif asabiyet yapıp geçiyo, neyse yarıladıkk herseye rağmen oruc tutmayı seviyorum gerçi bu sene hep evde geçti öyle iftardı sultanahmetti yapamıyoruz ruhu tam yakalayamadık ama olsun.

Öncesini bilmediğimden soruyorum canım orası neresi, ne güzel yermiş valla:)) güle güle oturun. Ben de oruç tutuyorum açlık susuzluk yok lakin bazen hafif asabiyet yapıp geçiyo, neyse yarıladıkk herseye rağmen oruc tutmayı seviyorum gerçi bu sene hep evde geçti öyle iftardı sultanahmetti yapamıyoruz ruhu tam yakalayamadık ama olsun.

Allah kabul etsin . Ben ruhu yakaladim :) ac duramam normalde ama ramazanda Allah sabrini veriyor.
Sagol canim bu arada. Burasi dogu anadolu :)

Son düzenleme:
kızlar nasılsınız. ben de hayırlı ramazanlar dilerim herkeslere. tatildeyim. her şey yolunda.

size bi şey sorcam. illa kızı olan da diil oğlu olanın da fikrini merak ediyorum. kızıma meme popo memiş popiş bunları böle öğrettim. oğlanlara pipi dediğimiz yere kızıma ne demeliyim. bu da sorulur mu demeyin valla çıkamadım işin içinden. siz ne diyosunuz, ne derdiniz?

sevgiler.

bizde kuku veya kutu diyorlardi :))

hatta kuzenim ilk okula baslayinca heyecanli heyecanli eve gelip annneee kukunun adi ".."mııış demisti :KK53::KK53:

Son düzenleme:
X