2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
gecmis olsun hepinize, Allah yardimciniz olsun
bazilarina haksizlik olmus o listeye girmek, sallarken dusuren okuzle bebegin uzerine yanlislikla kamera dusuren bir mi acayip sinirlendim bazilarina yaa. yazik bebelere

ekmeği de kestim gibi bişey. kahvaltıda bir dilim tam buğday o kadar. pirinç makarna falan yok. bunlara dikkat edersen otomatik zaten verirsin..
ruzamm naptin hey masallah 5 kilo ben de diyetteyim 1 haftadir ama hic birseyi kesmedim azalttim sadece(cikolata ve cipsi kestim tabii :27)
Hımm biraz gergin gördüm seni , sonra ailenin yanına gelcen ya onu düşün hep

ya aslinda mutluyum 2 yili gecti esimin ailesini goremedik onlar da torunlarini ilk kez gorecekler ama esim geriyo beni. orada da yolculukta da kesin burnumdan getirecek. bir de oglumla 12 saatlik ucus :18: nasil olacak bakalim

Haftasonu oldugu icin yine in cin top oynuyor topikte
Heyy herkes napiiosunuz bakiim

bugün arkadaşımı doktora götürdük. haamileydi. keseyi görecektik bir de baktık ki ikizmiş. tüp bebekti dondurulmuş 2 embriyo transfer ettiler ikisi de tutmuş rabbim olmayanlara da versin. ayrıca çok soğuk bugün donduk

Bugun sevgililer Dün ü

Hey millet whatssss uppppp...ben oglan uyusun diye 1 saat oynadim hirpaladim sonra yikadim sonra dayadim tahili sonuc bayıldi:86: aldim 400 gr lik tobleronu kucagima seker komasina girerek film izleyecem.

cigdem cok sevindim isallah saglikla tamamlanir hamileligi.

Yasemin masallah oglusuna darisi basima..

Purcak boşver ruzayi gel yamacıma

Bugun disari cikamadi diye kudurdu kapida bekliyo cikalim diye haylaz

Heytt bituful uzak dur sevdiceğimden...

Canım burçakım benim... İyiyim sağol kuzumm.. Ama ankaraya gidersem daha iyi olacağım.. :))

Çiğdemcim sağol canım iyim..

Hava bozdu gün vardı gittik geldik oğluşumla ama bişi anlamadık. İyi olsaydı parka götürcektim. Neyse inşallah önümüzdeki günlerde düzelir de gezeriz bol bol..

Repu hayırlı yolculuklar size de kuzum.. 12 saat uçakta Allah yardımcın olsun. Biz 4 saat zor dayanıyoruz..

Yaseminim maşallah murat paşaya... Bi tabak erişte yemiş ya büyümüş de..:)) özel aşılar hakkında bi bilgim yok canım.

Çiğdem çok sevindim canım arkadaşının durumuna.. Rabbim isteyen herkese tattırsın inşallah..

Yasemin bizim mart ayinin basinda menenjit asisin ikinci dozu var.. ilk dozu 11 aylikken yaptrmistik ikinci de 14. Ay donumune denk gelio cnm.. menenjitin bi turu yani adini tam hatirlayamdim cnm

Pitifil bn de aldim tarcinli yogurdumu oturdum yamacina madem ne izliosun soyle bn de bakam

Ruzacim ayarlama yapip gidiver madem ii gelcekse sana.. bugun de hava yagmurlu die cikamadik disari. Uzun suredr boyle tam gun kalamamstm evde bi garip geldi

Nehir bayagi sakiz cignio cignerkn de ck eglenio var midr ki bir zarari acep dislerine ii gelio heralde

Cidem ikiz cocuk diyince nehire hamile kaldgmda kurdugum ikiz bebek hayalleri geldi aklima, keske diodum hep allahim cahillik nasil guzel biseydr ya simdi ikiz bebise hamile olsam depresyona girerm heralde:18::18: bu arada arkdsina hayrli olsun

Nehirin meme aski yine kabardi gidip gelip yakama yapisip acc acc dio eger acmazsam accik ac dio accik(azcik) aci nasi ogrendi ki acaba

1 uye 1 ziyaretci olarak kanimi son damlasina kdr savasiorum daa ne anlatsam acaba

Yogurtmu cok sıkıcisin purcak..nehire masallah cok erken konuscak o azık ucundan diyo he..

Yakinda boyle izledii dizileri filan anlatcak ama emekleyerek cok himbil ya dibindeki oyuncaga egilmio da o koca poposunu oynatmadan iiihhh ihhhh die benden istio

Yurumeye niyeti yok gb minik hanim oyle bi kac adim atmisligi var ama hiccc caba yok. Bna cekmis sanirsam usengec olacak bn dusunmeye useniorum o da yurumeye

Göbekten o purcakcim hımbıl prenses..

Basim catliyo sinirden 3 defa kustu her defasinda son kasikta delirtti beni aksam aksam..verecem bu çocugu olmadi bu cocuk yeni yapcam istahlı kusmayanindan..

Göbekten o purcakcim hımbıl prenses..

Basim catliyo sinirden 3 defa kustu her defasinda son kasikta delirtti beni aksam aksam..verecem bu çocugu olmadi bu cocuk yeni yapcam istahlı kusmayanindan..

Kac tatli kasigi yedikten sonra kusuto ki.. on kasikta doyarlarmis aslinda. Saysan o civarda biraksan. Kusmasa boylece. Ne bilimm zor isin allah uardim etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…