2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
esra hedıyen guzelmış valla 500 tl lık hedıye çeki,bı kadına verılebılecek en güzel hedıyelerden bırı,kocana alkış gönderıorum

Saol burcakcim
Senin is de cok marjinal he insan sıkılmadan yapar sanki ole geldi suan entrikali
Aski memnu tadında

Oha otantikde yemek kisi başı 125 tl. Sevgililer Günü programi varmış cok pahali be.
En iyisi bir küçük eylül meselesi. Film iyi fikir. Fikri aklıma dusuren burcak arkadasima burdan opucukler yolladim.
Yemek olayına bakcas bakalım.

herkese kucak dolusu sevgiler
gelemiyorum ama nedeni var,
hastayım oğlum da hasta eşim de hasta evi b... götürüyo oğlumunn iştahı 0
uyku deseniz 0 ve sürekli ağlayan bir bebek etrafınızda off ne zormuş yaa çocuk büyütmesi

geçmiş olsun Rabbim şifa versin

Bir kucuk eylul meselesi ile ilgili yorumlari bekliyiruz.
Fulyacim gunun anlam ve onemi icin bravo sana.
Sanki istanbulda bahar var belki de biz yarin piknige gidiceez

Tuğba cim geçmiş olsun
Bilirim o duyguyu bilirim
Biz de kızımla ikimiz olmustuk halin yok onu gectim cocuga bakmaya çalışmak yoruyor insani kendi hastayken. Evi boşver sağlık geri gelsin hepsi yoluna girer merak etme. Dikkat edin kendinize onemli olan o. Tekrar Rabbim şifa versin

günaydın... sevgililer gününüz mübarek olsun..

estarabim adak orucum vardı canım. ilk başta onları tuttum. yani hala da tutuyorum. baya bi adamışım.. sonra da hamilelik borçlarımı ödeyeceğim kısmetse.

fulyacım çok güzel şeyler yazmışsın. iyi ki sen de aramızdasın..

esra hayırlı olsun 500 TL hediye çekin.. harca harca bitmez..

tuğba geçmiş olsun kuzum.. iyi olun da işler hallolur..

benim bir sorum var oto koltuğu hakkında kim hangi ürün ve markayı kullanıyor tavsiyelerinize ihtiyacım var ocak annesiyim oto koltuğu alıcam ama ne alayım bilemiyorum...

Sun
Chicco Extreme modeli 9-25 acaip memnunum arabada uyumayan çocuk uyumaya başladı

ben de koala 9-25kg kullanıyorum memnunum. ayrıca esracım hiçbir kadının hayır diyemeyeceği bir hediye almışsın daha ne olsun kadın=alışveriş güle güle harca

vay canına esracım eşine bravo çok güzel hediye
kağan geçmiş olsun normalde zor zaten bide hasta bitkin olunca hepten çekilmez oluyo Allah şifa versin:2:

çiğdem oğlumu uyuttum kocamıda uyuttum bende neti açtım şöyle yiyecek içecek bişeylerde olsa ooooh daha nolsun sanki sırtımdan dağ deviriyorum kara gözler kapandığında bizim uykular baya düzeldi bu ara sıkıntılı ama yinede uykusuna yansımadı bebeklerimiz büyüdü galiba arka damakları paramparça büyük dişler çıkıyo :18:bir kaçı patlamış diğerlerininde eli kulağında bütün dişlerini aynı anda çıkarmaya çalışıyo sabırsız tosun hepsi çıksada kurtulsak diş kabusundan
Akşam bir yemek tabağı erişte yedi bayıla bayıla sanırım bu çocuk normal yemek yemek istiyo mama tarzını istemiyo kusma filanda kalmadı normal yutuyo çok şükür bir an bütün ömür böyle sürecek sanmıştım
İkeadan mama sandalyesi aldım evde bi tane vardı onuda annemlere aldım sık gidiyoruz ordada olsun diye baya iyiymiş sökülüyo takılıyo çok pratik bişey tavsiye ederim henüz almamış varsa.
Birkaç gün önce 1 yaş aşılarını olduk zamanında ateşli diye ertelemişti doktor çok fena olur diye bekliyodum ama şükür Allah'a ateş filan çıkmadı bir tane özel aşı var diyolardı bu aralar oda tamamen aklımdan çıkmış şubat mart aylarında paralı aşı varmıydı bilen varmı kızlar:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…