2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Teşekkürler kızlar aceleyle 2 saat içinde herşeyi yapmaya çalıştık artık olduğu kadar yapmadım demeyim foto hatırası bari kalsın dedik oğluşumun kuzenleri biraz cadılar talan ettiler ortalığı ama yinede çok eğlenceliydi oyuncaklarına dokunamadı bile direk yağmaladırlar pasta ve kurabiyelerin son hallerini keşke çekseydim
Yeldacığım yerde oturan kız kardeşim ben masanın başındaki oğlunu tutmaya çalışan zavallı görünümündeki anneyimama bende fena zayıfladım herhalde işe başlamadan toparlanamıcam bir ara peşine düşmüştüm ama şimdi saldm herşeyi sütten kesmeye erteliyorum yani 2 yaşına kadar saldım iyice idare edicem böle herşey murat için

bıtuful o ne yaa dehşet içinde izledim Murat ve diğerleri çok şanslısınız bunu umarım ilerde anlarsınız bebişler
Diğer 14 kubat için bişey demicem zaten bizde öyle bi gün yok ama 15 şubat eşimin doğum günü onada oğlumun 1 rakamı gibi kalpli bi 7 pastası yapmak istiyorum aslında 7 yıllık evliyiz yuuuh baya olmuş yaw hala çok seviyorum Allahım ayırmasın

aptamilde kullandık hee, haklısın markalara deyip geçmemek gerek sen bi de bu işlerin içindesin neler dönüyor kimbilir...
aç kaldım canım. doğru düzgün bişey yemedim bir de oruç borçlarımı tuttum. onun da etkisi var. 5 kilom var hala vermem gereken. diyete devam..
oruç borçlarım derken hamilelikteki 30 günü mü bitirdin? Allah kabul etsin arkadaşım, ben de bitirebilsem...

Ben de basliyorum su anda. Planim su. Sabah meyveli nesfit. Okulda sut. Aksam da ekmeksiz yemek. Evde ne varsa. Bakalim nolcak. Basarilar bana:)
ne olacak okulda bi köşede bayılır kalırsın hemşehrim,birden kesme bu kadar..

benim eşimin de 15 şubathaftasonu kutlama var demek ikimizin evinde de

8 martta kuzenimin düğünü var ve hiç kilo veremedim ne giyecem bu kiloyla sadece bir düğünde değil nikah ayrı kına da var alış veriş yapmam lazım içimden gelmiyor aynada görmek istemiuorum kendimi poff
Anne olduktan sonra duygusala bağladım ziyan olmasın günah diye tabağımds lokma bırakmıyorum önceden doyunca bırakıyordum şimdi silip süpürüyorum aynı şekilde oğluşun ve eşimin tabağını da bunun önüne geçebilsem zayıflayacam heralde

Bugün başvurduğum açıktan atama sonuçları belli oldu çıkmamışım hem üzüldüm hem sevindim . Hazır değilmişim oğluşdan ayrılıp çalışmaya . Zaten ist e gelirsek gezicem ankaradaki yalnız günlerimin acısını çıkarıcam diyip duruyodum . Ne güzel avutuyorum dimi kendimi heheh

Yasemin iki saattemi hazırladın canım maşallah pazar misafir çağırdım 3 çeşit yemek ve salata için 3 saat harcadım . Hamaratsın belli :) süper olmuş herşey

Allahım 5000. Sayfaya
Böyle abuk bir mesajla başlangıç yapmak istemezdim yazdıktan sonra farkettim çok üzüldüm .haddim değil ama kabul ederseniz sayfanın önemine uygun bişeyler diyeyim pek de beceremem ama . Ben çok sonradan katıldım aranıza siz zaten güçlü bir bağ kurmuştunuz çok özenmiştim size . Bende bu bağın bir parçası olmak istedim ve teşekkür ederim hemen dahil ediverdiniz . Bizi bizden daha iyi anlayacak kimse yoktur eminim ne eşlerimiz ne annelerimiz . Çünkü şu an yaşadığımız herşey ortak . Farklı illerde farklı evlerde farklı ailelerle yaşıyor olsak da aynı şeyleri hissediyoruz . Yaş itibariyle diş çıkarmaları uykuları konuşmaları yürümeleri yemeleri aynı hemen hemen . Ne yaşasam size anlatmak sizle paylaşmak istiyorum hemen çünkü biliyprumki beni en iyi siz anlayacaksınız . Benim için sanal değil gerçek birer arkadaş oldunuz yavrularınızla birlikte iyiki varsınız kızlar. İsim saymak istemiyorum çünkü atlayabilirim unutabilirim bu başlığa yazan tüm aralık ocak şubat ve diğer anneler herkese teşekkür ediyor ve kuzularınıza ve size öpücüklerimi yolluyorum.

Fulyacığım ablamın yardımıyle yaptık fazla zor olmadı desemde mutfağın son hali korkunçtu benim hamaratlığım değil yani el birliği oldu (hamarat deyince aklıma hep vave geliyo nedense) çok güzel yazmışsın canım her kelimesine katılıyorum ve iyiki varsınız hepinizin sevgililer gününüz kutlu olsun ve inanın hepinizi çok seviyorum bu sayfa olmazsa olmazlarım arasında bebeklerinizin resimlerini tıpkı muratı sever gibi seviyorum.

estarabim çok güzel tesadüf hemen hazırlanmalıyız doğum günü ve özellikle de gecesine(add bağladım iki dakikada)

yarin laptoptan okuyup bol bol yazarim. simdilik 5000. sayfaya imzami atiyim
optummmm

günaydın kızlar bugün sevgililer günü sabah kalktık ikimzde kzııza aynı anda gel benim sevgilim sevgililer günümüz kutlu olsun dedik yani bütün aşk evladımız aslında bizler sadece aynı hayatı paylaşan iki insanız. ayrıca kocamın doğumgünü 16 şubat tipikbir kova erkeği hediyesini aldım ama pasta mı kessek bir de çok da sevmez kendini

Günaydın 5000. sayfa olduğunu görünce besmeleyle gireyim dedim

Fly tebessümle okudum yazdıklarını sayfanın onuruna konuşma yapman çok hoş..Seviyorum hepinizi.

Kutlayan varsa 14 şubatınız kutlu olsun sevginiz hiç eksilmesin.

Ne kadar kova burcu erkeği varmış bu arada burda Allah yardımcınız olsun

Günaydınlarrr 5000. Sayfa hayırlı ugurlu olsun hepimize....
Bituful siteye yeni bakiyorum ne İnsanlar var yahu yuh dedim. Onlar anne babaysa biz neyiz acaba.
Bu arada 14 Şubat bugün herkes icin mutlu, romantik ve bol hediyeli gecer inşallah.
Ben hediyemi bikac gün önceden aldım henüz eşime alamadim bugün insallah. Benim hediyem sevdiğim ve hep gittiğim bir mağaza diyelim ordan hediye çeki. 500 tl lik kendimi kaybettim orda. Henüz de bitiremedim. :)
İlk kez böle bişey yapti farklı olsun istemiş basta değişik geldi sonra bayıldım. Akşam cok şık bi restorant dan yer ayırıp yemeğe goturcem kocami. Gemi otel var burda bursalilar bilir mudanya otantik. Restorani supermis. Bakalim gidebilirsek.

sayfanın sonuna kaldığım için 5000. sayfa mı olur 5001. bılemedım valla cok hızlısnız gençler yetişemıorum

5000 rakamını görünce ben de merak ettim ilk kim yazmış diye:) Fulyacım iyi yapmışsın bu güne not düşmekle tam da gününe denk gelmiş:) Sevgililer Gününüz ve 5000. Sayfamız kutlu olsunnn!

Sevgilier gununuzu kutlarım ben de böyle bol aşklı meşkli şefkat dolu sıccaık bıgun olmasını dilerim hepımiz için.. dun gece nehırin odassıyla eşimin yanına yanı odamıza mekık dokur bı şekilde gidip gelirken uyku arasında sevgılıler gunun kutlu olsun sonunda senı yakaladım dıyıp sarıldı eşim,işin enterasan tarafı sabah bunu sordum ve hatırlamıo,bu da demek oluyor kı adamın bilinçaltına işledım,işlem tamamlandı sevgılıler gunu kutlamasına gelınce eşimin ağzından gırıp burnundan çıkarak bugun dışarı çıkma planımızı ıptal ettırdım,benım için önemlı dııl dıyınce olayı kapadım,bu akşam evdeyiz ama bılemedım dun gecekı hadiseden sonra keşke yapmasaydım dedim,çunku onun için öenmlıydı sanırım bıgun daa romantık bı eş istersem bunu bızımkıne soyleyemeyecegım bıle cunku içindekı son romantızm kırıntılarını da yokedyorum sanırım velhasıl kelam napayım bünyem alışık değil şimdi yazarken aklıma geldi,şu bugun vızyona gırecek farah Zeynep abdullahlla engın akyürekın oynayacağı fılme bilet alayım barı bu gece sinemaya gotureyım bızımkını,hem bol aşklı meşkli ağlamaklı bı film izlemiş oluruz hem de omzuna yaslanıp film izlemiş olurum nehırın manıpule çabaları olmadan

bu arada bugun anlam ve onemıne bınaen ıhanete ugramıs çiftlerle ugrasıorum sureklı,az sorakı görüşmem de ole olcek yıne de butun bu ıhanetlerın ınadına ben aşka ınanıorum ve umarım hayatımda hep olur dıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…