2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
oğlumun sürekli toplu duran testislerine baktı dr ve bir ay sonra tekrar bakayım olmazsa ürolojiye göndereyim dedi ama kızlar ara ara iniyor ve biraz araştırdım utangac testis diye bişey varmış oğlumun tetislerine çok benziyor durumları bakalım inşşşşş ameliyatlık bir durum yoktur daha 3 ay önce fıtık ameliyatı olmuştu eşim dayanamadı cerrahtan salı gününe sıra aldı

hazan geçmiş olsun canım.
kızlar belki duymuşsunuzdur ama ben duymayanlar için yazayım dedim. kızkardeşim dün palandökene gitti.kahvaltıyı madoda yapalım demişler. ikramların içinde minik kavanozlarda keçi sütü reçeli vermişler. bunlar 3 kız yemeyiz demişler kardeşim okumuş içeriğini birsürü faydalı özellikler büyümeyi hızlandırma, anne sütünden kat be kat kalsiyum falan filan almış çantaya 3ünü de atmış kzıma mamasının içine koydum şekerli güzel bir tat iyi de yedi iştah açıyormuş bir de belki denemek istersiniz

inşşşşşşşşşş gececek bende artık kendimi, suçlamaya başladım ben hamileyken inanılmaz bir diş sıkıntısı cektim en sonda 6.5 aylıkken cektim diş altlarımda kist var ve ağrısı beni öldürmeden beter ediyordu bende mejburen ağrı kesici ve antibiyotik kullandım haliyle 36 haftalık doğum yaptım eşimde o kadar ilaç içittin erken doğum oldu tabi çocuk bu kadar hastalık gecirir diyip duruyor bende oğluma her baktığımda suclu hissediyorum

günaydın... mutlu haftalar...

çok güzel güneşli bir gün..

hazan geçmiş olsun canım. üzülme sen. olacağı varsa her türlü olur. kendini suçlama bence. inşallah fıtık falan yoktur. sen iyi ol ki bebeğin de iyi olsun..

Günaydın iyi haftalar..çok yoğun koşturmayla başladım, haftasonuda hiç dinlenemedim bacacıklarım çok ağrıyo bakalım hayırlısı..

Hazan zaman zaman üşüyünce yada tedirgin olunca toplanıyo bizimkindede oluyo..Doktor bakarken stres olmuştur o yüzden hiç bişey çıkacağını sanmıyorum rahat ol Ayrıca antibiyotik ve ağrı kesici kullanmayan varmıki hamileliğinde hiç sanmıyorum.Kendini suçlama.bende ne antibiyotikler ne ağrıkesiciler aldım.Hatta ameliyat bile olup narkoz aldım hamileyken.Herşey olacağına varır bundan sonrası için dikkat edelim yeter. Diş ağrısı kolay bişeymi tabiki alacaktın.

Bizim bızdıkta emziği bırakmaya çalışıyo, o atıyo ben tıkıyorum gece ağzına. dur daha erken diyorum Tek uykuyada geçtik ikindi vakti uyumuyo çok stres oluyo oyun oynamak istiyo bende pes ettim artık napıyim..biraz zorlanıyorum ama olsun.

arkadaşlar çok saolun bakalım yarını iple cekiyorum cerah ne dicek hamileliğim diş yüzünden burnumdan geldi günlerce yemek yemediğim oluyordu ne yapım sanki o acıyı benmi istedim acı demek cektiğimin yanında hafif kalır işkence ölüp ölüp dirilme diyim daha yerinde olur
neyse ALLAHIM dermansız dert vermesin ne yavrular nasıl hastalıklarla uğraşan bütün bebeklere ALLAH tan şifa diliyorum

seni çok iyi anlıyorum hazan.. benim de yirmilik dişim ameliyatlıktı. hep erteliyordum korkudan. hamilelikte ağrımaya başladı. doktora gittim. 5 aylık hamileydim. doktor baktı, azıcık görünüyor ben onu ameliyatsız çekerim dedi. sevindim ben de.. narkoz almam sakıncalı mı diye doktorumu aradım. durumu anlattım sıkıntı olmaz çektir dedi. neyse diş doktoru bayağı uğraştı çenem oynadı nerdeyse ama dişi çekti. çok şükür kurtuldum derken, narkozun etkisi geçti ve bende bir ağrı başladı anlatılmaz... tam bir ay sürdü ağrı. yemek yiyemedim, uyuyamadım, ağzımı bile zor açıyordum. meğer diş apseliymiş. o şekilde çekmiş. ben de ağrı kesici ve antibiyotik kullanmıştım o ara. olacağı varsa her türlü olur. boşver üzme kendini..

merhaba hatunlar...
biz biraz iyileştik artık çok şükür,
bizde tek uykuya geçtik bitflm,
laptop bozuluyo bizimde yavaş yavas ekranı kırdı minik,
vavem tayin belli oldu mu?
hala 5 dişimiz var ve pütürlü şeyler yiyemiyor:26:

hepimiz hamileyken mecbur kalınca ilaç kullandık yapacak bişey yok ablam aile hekimi önemli olan kar zarar dengesi der. içmemen içmende daha kötü bişeye sebep olacaksa tabiki ilaç alacaksın

reçeli yerine pekmezini yedirebilirsen daha iyi olur boşu boşuna şekerli yedirmemiş olursun.gerçi biliyorsundur ama özellikle 2 yaşına kadar yenen tuz ve şeker obezite riskini arttırıyor

reçeli yerine pekmezini yedirebilirsen daha iyi olur boşu boşuna şekerli yedirmemiş olursun.gerçi biliyorsundur ama özellikle 2 yaşına kadar yenen tuz ve şeker obezite riskini arttırıyor

canım teşekkür ederim tavsiyen için ne bileyim yiynce benim de hoşuma gitti pkmezimiz bitti ya hakiki de bulamıyorum artık bakalım

kağan benimki de yiyemiyor pütürlü demek ki sadece ben de değilimş bu sıkıntı biraz daha zaman gerek demek ki bebelere ayrıca benimkinin 8 dişi var 9 ve 10da yolda iyice şişmiş

repu napıyorsun bacım nasıl oldunuz en son ailecek hasta idiniz.
aklıma gwelmiş iken sorayım benim kızım yemek yemiyor ancak mama yiyıor zorlasam bir kaşık ağzına götürüyor o da tadına bakıp istemiyor sonrasında.
köpekler koklar ya kızım da öyle gelip kokluoyr ondan sonra kaçıyor
ayrıca kızım o kadar seri yürüyor ki zannedersin ki koşuyor her şeyi anlıyor bir de yemek yemesi gerekitğini anlasan

hazan sen deyince ben de baktim zaten uzun zamandir dikkatimi cekiyor.du. dr kontrolu desen hak getire. yakin zamanda ben de goturecegim muayeneye. genellikle testisleri yukarda oluyor benim oglanin da. asagi indirsem bile hemen geri kaciyor :44: gerci esim surekli normal deyip oyaladi beni. insallah yoktur birsey.
arastirirken bir video izlemistim. elinle asagi getirdiginde 30 sn bile duruyorsa ameliyata gerek yoktur yaziyordu. insallah yoktur sizin de ameliyat ihtiyaci. gecmis olsun. bosa kendini suclama, olacagi varmis

sagol canim. ben iyilestim de esimle oglanin burunlari hala tikali
ahhh su yeme problemleri. benim oglanda sadece kendi yemek istiyor haliyle kati besleniyor surekli. onceden yogurt severdi ama kasikla yemek istemediginden onu bile yemiyor. ne corba ne birsey. sadece eliyle yiyebilecegi seyleri yiyor. eee pilavi tek tek kac tane yiyebilir? hic kilo almiyor

selam güzel anneler ve kurtlu bebişleri,
hasta olan herkese geçmiş olsun
repu bizdede doktor testislerine yukarda demişti banyo yaptırırken sıcak sudan aşağı iniyormuş banyoda kontrol edin demişti banyoda bir bak istersen daha iyi anlaşılıyor
geçen hafta çok yoğundu annemler umreye gitti benim misafirlerim vardı nasıl geçti anlamadım

arkadaşlar isim olarak teşekür edemedim ama hepinze çok tşk ederim ben yarın mutlaka dr dan sonra yazarım inşşşşşşş hayırlı haberlerle gelirim biz 3 ay önce fıtık ameliyatı olmuştuk 6 aylıkkende mejburi sünnet olduk o yüzden terar bişey cıkmasından oğlumun acı cekmesinden korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…