2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Selam kızlar

Ruzaaa anacığını öZlediysen kaç gel canım güneş de var antidepresan niyetine . Yerim utkuyu biz hergece öyleyiz ya ayağımda ya da çekyatta yanımda yatağıma hasret kaldım vallahi öperim sizi

Bitifulcum masum ilaç yoktur canım ama hekim gerekli gördüğü takdirde kullanılabilecek güvenli ilaçlardır . Yeğeniminde kusması vardı ilk başta reflü olduğu düşünülerek motilium kullandılar ama baktılar ki psikolojik ( prematüre doğduğu için ablam ısrarla yediriyor yeğenimde istemiyor ve öğürüyor ) bıraktılar onlarda . Bizim oğlanında son 3 kusması yiyip bittikten sonra gaz çıkarırken zorlanıyormu yada gaz çıkarırken ağzına geliyorda boğazınamı kaçıyor birden öksürüp kusuyor öğürme falan yok haftada bir sıklıkta oluyor böyle :KK43:

Repu geçmiş olsun hoşgeldin :KK66: boşver canım insanın asabını bozuyolar bdv okuyunca psikolojim bozuluyo tahamülsüzüm

Yelde mutfaktaki hallerinizi okuyunca sesli güldüm aynı biz ya bu kadar olur mama sand. Oturtuyorum sıkılana kadar sıkılınca şarkılar danslar işimi bitirmeye çalışıyorum . Mutfak dış kapıya yakın duyanlar ne düşünüyordur kimbilir hakkımda :))

Ferda hoşgeldin özletiyorsun kendini

Çiğdem yeğenimde çok öğürür yukarda bahsettim o öğürünce dikkatini dağıtıyolar ortam değişikliği değişik oyuncak vs baya önlüyolar hatta ablamın dr arkadaşı tanık olmuş şaşırmış baya kusmayı önleyebiliyprmusun diye :) ama bunu yaparken panikleme veya belli etme yoksa bunu çok kullanır bide az az sık sık yese öğürdüğünde midesi çok dolu olmayacağı için kusamaz belki

Bu gece iste kaçıyoruz yine hava güzel olursa gezme planım var trafik yıldırmazsa tabi

Vave 9 da kahvaltı yapabiliyosan süper bence biz 8 gibi uyanıyoruz anca onu tekrar yatırdığımda yiyebiliyorum .

Çalışan analar kurutma makineniz yoksa bu haftasonu gidip alın bence zamandan ve ütüden tasarruf . Bu kadar rahat olduğunu bilsem ilk evlendiğimizde alırdım .

memleketten donunce kurutma makinasiyla bulasik makinasi alicam karar verdim. :KK9:

Esterabim milupa iyi diye biliniyor ama yeğenime kullandıklarında aptamilin içinden kapakla aynı yapıda parçacıklar çıktı 3-5 kutuda hemde . Kontaminasyona gel . Onlar oraya nasıl girdiyse başka neler girmez ki :KK43:( aradım firmayı ürünlerin seri numaralarını verdim ve bunlarla ilgili araştırma toplatma yapılması gerekti eğer herhangi bir çalışma yapılmazsa bskanlığa şikayet edeceğimi söyledim ama sonra peşine düşemedim hamile kaldım bulantılar vs kendimde değildim . Diyeceğim o ki iyi marka diyip geçmemek lazım her an herşey çokabilir

bi de bi soru çaycım bozuldu. çaycı alacağım ama altı su ısıtıcısı gibi kaynayınca kapansın iistiyorum unutkanım, saatlerce unutabilirim. yani su ısıtıcısı ve çaycı düğmesi olsun. baktım çoğu model kaynadıktan sonra otomatik çaycı moduna geçip ısıtmaya devam ediyo. homendin var onu çok beğendim ama çaycıyı çok kullanmadığım daha çok su ısıtıcı kullandığım için pahalı geldi, 200 e yakındı ama çok güzel de:KK15:. var mı tavsiyeniz kuşlar... öpüyorummm:KK54:

canım ben bosch kullanıyorum hangisi işine geliyorsa onu al sen de hem ekonomik olsun hem de ergonomik

Selam kızlar

Ruzaaa anacığını öZlediysen kaç gel canım güneş de var antidepresan niyetine . Yerim utkuyu biz hergece öyleyiz ya ayağımda ya da çekyatta yanımda yatağıma hasret kaldım vallahi öperim sizi

Bitifulcum masum ilaç yoktur canım ama hekim gerekli gördüğü takdirde kullanılabilecek güvenli ilaçlardır . Yeğeniminde kusması vardı ilk başta reflü olduğu düşünülerek motilium kullandılar ama baktılar ki psikolojik ( prematüre doğduğu için ablam ısrarla yediriyor yeğenimde istemiyor ve öğürüyor ) bıraktılar onlarda . Bizim oğlanında son 3 kusması yiyip bittikten sonra gaz çıkarırken zorlanıyormu yada gaz çıkarırken ağzına geliyorda boğazınamı kaçıyor birden öksürüp kusuyor öğürme falan yok haftada bir sıklıkta oluyor böyle :KK43:

Repu geçmiş olsun hoşgeldin :KK66: boşver canım insanın asabını bozuyolar bdv okuyunca psikolojim bozuluyo tahamülsüzüm

Yelde mutfaktaki hallerinizi okuyunca sesli güldüm aynı biz ya bu kadar olur mama sand. Oturtuyorum sıkılana kadar sıkılınca şarkılar danslar işimi bitirmeye çalışıyorum . Mutfak dış kapıya yakın duyanlar ne düşünüyordur kimbilir hakkımda :))

Ferda hoşgeldin özletiyorsun kendini

Çiğdem yeğenimde çok öğürür yukarda bahsettim o öğürünce dikkatini dağıtıyolar ortam değişikliği değişik oyuncak vs baya önlüyolar hatta ablamın dr arkadaşı tanık olmuş şaşırmış baya kusmayı önleyebiliyprmusun diye :) ama bunu yaparken panikleme veya belli etme yoksa bunu çok kullanır bide az az sık sık yese öğürdüğünde midesi çok dolu olmayacağı için kusamaz belki

Bu gece iste kaçıyoruz yine hava güzel olursa gezme planım var trafik yıldırmazsa tabi

Vave 9 da kahvaltı yapabiliyosan süper bence biz 8 gibi uyanıyoruz anca onu tekrar yatırdığımda yiyebiliyorum .

Çalışan analar kurutma makineniz yoksa bu haftasonu gidip alın bence zamandan ve ütüden tasarruf . Bu kadar rahat olduğunu bilsem ilk evlendiğimizde alırdım .
gerçekten dediğin gibiyse almak gerek özellikle benim gibi soğuk memlekette yaşayan eve çamaşır serip kurumasını bekleyenler için ideal desene aklımda kalsın gerek olacak

Bıtuful bi daha yaza kadar gitmem herhalde tam bi curcunaydı çocuk evde sıkıntıdan durmuyo artık kalabalık istiyo napcam şaşırdım bu arada doğum günü filan yaptık resimleri ekledim ablamla 2 saat içinde doğum günü hazırlığı yaptık pasta şeker kurabiye cup kek inanılmaz koşuşturmaydı ama hepside çok iyi oldu hiç acemi işi gibi olmadı ve çok zevkliydi
Fulyacım tayininiz belli oldumu ist. gelecekmisiniz

yasemincim sınav sonucunu bekliyoruz bugün yarın açıklanacak , fotolarınıza bayıldım canım tekrar nice yıllarainşallah

günaydınn... :KK16::KK16::KK16:

nasıl olduğumu soran bütün herkesee teşekkür ederim... :KK16::KK16: iyi ki varsınız... :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54: bugün daha iyi hissediyorum kendimi. :KK24:

yasemincim fotolarınız çok güzel... maşallah murat'a çok yakışıklı olmuş annesi.. nice mutlu yaşlara, doğum gününüz kutlu olsun.. ellerinize sağlık ayrıca, pasta, kekler, kurabiyeler hepsi muhteşem görünüyor... olsa da yesek.. :KK56:

fulyacım keşke gelebilsem canım ya.. çok özledim. hem ailemi hem ankarayı.. şu hızlı tren bi yapılsa hiç düşünmeyeceğim.. Allah size de kolaylık versin.. erdem bey uyusun da büyüsün artık..

repummm... sağol canım benim... :KK16: siz yine yollara düşüyorsunuz anlaşılan.. eşinin memleketini çabuk çabuk gezin hemen tr ye gelin.. :KK53: sinema olayı süpermiş bu arada.. keşke burda da öyle etkinlikler olsa..

selermcim bahardan sanırım canım. yani kış gününde gelen bahardan... hepimizin dengesini bozdu.

estarabim canım artık anlıyorlar ya çok zor oluyor. her bırakışımda ağlıyor. gitmek istemiyor halasına. :KK50: benim annem de çok etkilenir bırak kavgayı yüzümüzü asık görse ne olduğunu öğrenene kadar sorar.. o yüzden bırak kavga etmeyi suratımızı bile asmamaya çalışıyoruz yanındayken.. çaycı olarak da tefal i öneririm. :KK31:

ev işi konusunda ben de bunalıma giriyorum ara ara. şimdi utkuyu halasına götürerek evin temiz kalmasını sağlıyorum. :KK53: bir de haftada bir düzenli yardımcı alacağım inşallah. önümüzdeki hafta başlayacak. her hafta gelince evin düzeni de korunur. ütü yemek temizlik.. haftasonu rahat ederim ben de. oğluma zaman ayırırım. imkanı olanlar düşünsün mutlaka..

bu arada bir aylık diyet sonucu 6 kilo vermiş bulunmaktayım.. :KK9: bu sabah 60.4 çıktım. spor yapmadan yalnızca diyetle verdim. mutlaka bir diyetisyene gitmenizi tavsiye ederim.

Yasemiin ne tatli olmys dogumgunu. Tisort ve pastayi nasi uydurdun. Pasta cok guzeldi. Bu arada o sen misun. Eger sensen zapzayifsin :)
Ruza nasi verdin yaa. Ac mi kaldin. nelere dikkat eettin.

Yasemiin ne tatli olmys dogumgunu. Tisort ve pastayi nasi uydurdun. Pasta cok guzeldi. Bu arada o sen misun. Eger sensen zapzayifsin :)
Ruza nasi verdin yaa. Ac mi kaldin. nelere dikkat eettin.

aç kaldım canım.:KK53: doğru düzgün bişey yemedim bir de oruç borçlarımı tuttum. onun da etkisi var. 5 kilom var hala vermem gereken. diyete devam.. :KK42:

ekmeği de kestim gibi bişey. kahvaltıda bir dilim tam buğday o kadar. pirinç makarna falan yok. bunlara dikkat edersen otomatik zaten verirsin..

Ben de basliyorum su anda. Planim su. Sabah meyveli nesfit. Okulda sut. Aksam da ekmeksiz yemek. Evde ne varsa. Bakalim nolcak. Basarilar bana:)

Ruzam süpersin ya helal olsun sendeki azme, önünde saygıyla eğiliyorum :KK42::KK42::KK42: Tamam karar verdim, ben de başlıyorum; o kadar sıkı yapmasam da tatlıyı ve bol kalorili şeyleri kesiyorum. Akşam da 15-20 dk spor yapabilirsem süperr. Bakalım ne kadar gidecek :KK9:

Bitufulum ben de dün seyrettim onu yaa çok güzeldi çok güldüm. Eşim de "Çok güzelmiş bu ya çok beğendim, tam benim düşüncelerimi yansıtmış, hemen paylaşayım bizim çocuklarla" diyerek olaya katkıda bulundu :KK52: Daha bir kere kutlamamışızdır. Bana da hiç mantıklı gelmiyor aslında ama bir hoşluğa da hayır demezdim yaani :KK34:

Yasemincim doğum gününüz kutlu olsun, çok güzel fotolarınız, Murat'ın yüzündeki haylaz ifadeye de bayılıyorum, her an bir yaramazlık yapacak afacan çocuklar gibi :KK54: Kelebeklerin efendisi :KK33: Sen de çok tatlısın çıtı pıtı maaşallah :nazar:

neden kimse yazmıyor nerede herkes burçak ne yaptı en son durum ne vave nerde esra nerde tuğba eylemsevcan repu glncym daha sayamadığım ses verin hadi

X