2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Esim nobetten geldi uyuyor, bugra uyuyor ben gozumdeki.morlugu iyilestirmek icin patates koydum tek gozle bakip yaziyorum iste :KK53:
Goz olayini burda bilmeyen wardir kocam dovdu kakilmis gibiyim :86: desem cok fena yalan olur :86: bugra arabasiyla gozumun kenarina vurdu mosmor oldu 4 gundur iyilesmedi.karardi iyiceeee

geçmiş olsun çocuklar çok dengesiz ya benim de boğazımda çizikler var öğlen emzirmeye geliyorum boğazımı göğsümü tırmalıyor çimdik atiyor işe giderken çekiniyorum kadına bak her taraf kıpkırmızı yanlış anlayacaklar sonra

geçmiş olsun çocuklar çok dengesiz ya benim de boğazımda çizikler var öğlen emzirmeye geliyorum boğazımı göğsümü tırmalıyor çimdik atiyor işe giderken çekiniyorum kadına bak her taraf kıpkırmızı yanlış anlayacaklar sonra

Ben 4 gundur Parka cikmiyorum kadinlar sorcak herkse cocuk vurdu diye ayrintiya mi gircem. Kizim da kollarimi isirirdi. Mosmor olurdu komsularim dalga geciyordu batman dayken.
Benim ki uyandi ben kactiiim si yu leytaaa

Ben 4 gundur Parka cikmiyorum kadinlar sorcak herkse cocuk vurdu diye ayrintiya mi gircem. Kizim da kollarimi isirirdi. Mosmor olurdu komsularim dalga geciyordu batman dayken.
Benim ki uyandi ben kactiiim si yu leytaaa

ben de kaçar si yu leytaaaaa bu cümleyi çok kullanıyorum sen yazınca da tebessüm ettim

offfffffffffffff bundan 40-45dk önce ömrümden ömür gitti.hala yazarken titriyorum.kızım odada dolaşıyordu ben de sofrayı topluyordum hangi ara mutfaktan elma alıp ısırdı anlamadım. 5-10dk boyunca kendi kendine ağzını açıp öğğğğğ diyor ben de alışkanlık yaptı yine kızdım sonra hadi yanıma gel çiçeğim emzireyim seni meme vereyim dedim geldi yanıma memeyi verdim istemedi sonra bu bir kızardı yüzü morarır gibi oldu ağzını açıp öğğğğ demeye kalmadı ki parmağımı boğazına öyle bir atmışım ki elimde kocaman elma kabuğu boğazına yapışmış ve sonuç ikimiizn üstü de perişan bir şekilde kusmuk o kadar çok korktum ki ölecek sandım allahım ya dikkat ediyorum ama hangi ara bunu yaptı anlamıyorum artık kendime kızıyorum ben iyi dikkatli bir anne değilim lanet olsun bana

Gecmis olsun csanim da niye kendine lanet okuyosun. Illaki olacak boyle seyler en dikkatlilere bile olur. Kendini suclama

Yarın doğum günüm bi yaş daha yaşlanıyorum ne fena.sevgiler gününü hiç kutlamadım zaten haz etmediğim günlerden biri..Aşk kimyasal bi reaksiyonmudur? bunun tartışmasını yapıyoruz sabahtan beri. Aşk geçicidir uçar gider, aşık olduğum zamanları hatırlıyorumda kalbimden yerinden çıkardı sanki..10 yıldır hala böyle heycanlanan varmı? bence yoktur o zaman kimse ben hala partnerime aşığım demesin:KK53: miden vardır ağrır, başın ağrır aşık olunca kalbin ağrır, üzülünce kırılır.yani aşk bi hastalıktır.geçicidir.geriye asıl sevgi, saygı ve şevkat kalır ömür boyu.bence bu daha güzeldir. durum bu..ne saçmalıyorum ben ya gidem çay koyam.
partner ne ya :KK1:
Ask...
Cok tuhaf bi duygu cidden. Ne kadar okuzluk gorsem de yine de bir yumusamaya heyecanlandiriyior. Kimi zaman gidiyor kimi zaman geliyor ama 7/24 asik misin dersen. Bizimki biraz part time :KK52:

bitiful , tutku,repu,vaveyla, burçak,flygkts çok teşekkür ederim kızlar
yardımcı olucak arkadaşlar varda hepsi çalışıyo çocukları var kimseyi yormak istemiyorum evden eve taşıma ile görüşücem taşınmaya onlardan yardım alıcam yerleşme de zamanla olur
Son olarak bugun bunu gordum cok duygulandim yahu...

Eki Görüntüle 967680

eşim bazen beni çıldırtır ama ben de böyle dedim ve her derim

Tam evimize geldik nihayet dedikki yine eşime görev çıktı haftaya eskişehire gidiyo bizde oğluşla takılıcaz peşine . Mart başı gibide istanbuldayız iki hafta, iyice göçebelere döndük valizler sırtımızda yatıp kalkcaz. Oğluş ayrılıklardan sonra babasına bir sarılıyor başını omzuna koyup duruyor içimin yağları eriyor Allah kimseyi annesiz babasız koymasın :KK43: tayin durumunun belli olmasına son bir hafta dındırıdınnndıdınnn heyecan dorukta
hadi hayırlısı olsun inşallah

Yarın doğum günüm bi yaş daha yaşlanıyorum ne fena.sevgiler gününü hiç kutlamadım zaten haz etmediğim günlerden biri..Aşk kimyasal bi reaksiyonmudur? bunun tartışmasını yapıyoruz sabahtan beri. Aşk geçicidir uçar gider, aşık olduğum zamanları hatırlıyorumda kalbimden yerinden çıkardı sanki..10 yıldır hala böyle heycanlanan varmı? bence yoktur o zaman kimse ben hala partnerime aşığım demesin:KK53: miden vardır ağrır, başın ağrır aşık olunca kalbin ağrır, üzülünce kırılır.yani aşk bi hastalıktır.geçicidir.geriye asıl sevgi, saygı ve şevkat kalır ömür boyu.bence bu daha güzeldir. durum bu..ne saçmalıyorum ben ya gidem çay koyam.
iyiki doğdun canım
aşk 1-2 ay sürdü sonra sevgiye dönüştü aşığım diyemem bencede ask hiç fizyolojik değil daha çok patolojik
ama hergördüğümde olmasada uzun bi süre göremediysem hala heyecanlanıyorum

offfffffffffffff bundan 40-45dk önce ömrümden ömür gitti.hala yazarken titriyorum.kızım odada dolaşıyordu ben de sofrayı topluyordum hangi ara mutfaktan elma alıp ısırdı anlamadım. 5-10dk boyunca kendi kendine ağzını açıp öğğğğğ diyor ben de alışkanlık yaptı yine kızdım sonra hadi yanıma gel çiçeğim emzireyim seni meme vereyim dedim geldi yanıma memeyi verdim istemedi sonra bu bir kızardı yüzü morarır gibi oldu ağzını açıp öğğğğ demeye kalmadı ki parmağımı boğazına öyle bir atmışım ki elimde kocaman elma kabuğu boğazına yapışmış ve sonuç ikimiizn üstü de perişan bir şekilde kusmuk o kadar çok korktum ki ölecek sandım allahım ya dikkat ediyorum ama hangi ara bunu yaptı anlamıyorum artık kendime kızıyorum ben iyi dikkatli bir anne değilim lanet olsun bana
çok geçmiş olsun canım ne kadar dikkat edersek edelim bişeyler olucak buna engel olamayızki Allah yavrularımızı korusun
birilerinin dediği gibi tesadüfen yaşıyoruz çevrede o kadar engel olamayacağımız tehlike varki düşündükçe kafayı yiyorum ve Allahım korusun demekten başka çaremiz yok

Esim nobetten geldi uyuyor, bugra uyuyor ben gozumdeki.morlugu iyilestirmek icin patates koydum tek gozle bakip yaziyorum iste :KK53:
Goz olayini burda bilmeyen wardir kocam dovdu kakilmis gibiyim :86: desem cok fena yalan olur :86: bugra arabasiyla gozumun kenarina vurdu mosmor oldu 4 gundur iyilesmedi.karardi iyiceeee
Çok geçmiş olsun canım

Bitifil sen bnm asik olma halimi sevgi piturcikligi olarak tanimlaynca bi tiksindim kendimden ama:KK53: velhasil kelam seviorum elimde diil:KK37:

Cidem uzme kendini olur oyle seyler arada. Nehirin de bogazina kacmisti da elimi bogazina sokup kusturdum bi taraftan da kus annem kus guuzel kizim fln diomusum insan korkudan sacmaliyo kusunca da cok sevinio oyle durumlarda..

selerm sağol canim..

Yuruyuse ciktik ailecek hava miss gibi buuuuzzzz :KK53: evimize gidelim isinalim dedik kapi acilmiyor :KK53: kaldik mi kapida. Cilingir yeni acmis tukkani cagirdik hemen geldi. Daha once itfaiye geliyormus kapida kalanlar icin :111:

selerm sağol canim..

Yuruyuse ciktik ailecek hava miss gibi buuuuzzzz :KK53: evimize gidelim isinalim dedik kapi acilmiyor :KK53: kaldik mi kapida. Cilingir yeni acmis tukkani cagirdik hemen geldi. Daha once itfaiye geliyormus kapida kalanlar icin :111:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:beymin sonradan idrak etti ay ne güzel yürüyüşe çıkmışlar demeye kalmadan buzzzzzzz kelimesini duyunca koptum şaka gibi ya itfaiye geliyormuş demek gerçi benim yaşadığım yer 3. dünya ülkesi gibi çilingir bile yok itfaiye desen haberlere çıktı suyu donmuş yangın çıkmıştı evi söndüremediler su donunca kepçeyle yıktılar ha yanmış he yıkılmış burası da böyle garip bir yer

meraba kızlar, bitufulcuğum doğum günün kutlu olsun canımbenim. sen de bir kovasın taşıyosun sanırım özelliklerini. kocam da bir kova, onun da önümüzdeki hafta doğum günü, şimdi nette hediye bakıyorum...

bu arada o yandaki kuşların üstüne oku getirdiğimizde repu da duygularımızı anlamaya başladı; bitufulda ise popüler olabilir olumlu tepkiler aliyy filan yazıyo. ne iş pop starımız bituful? :KK54:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:beymin sonradan idrak etti ay ne güzel yürüyüşe çıkmışlar demeye kalmadan buzzzzzzz kelimesini duyunca koptum şaka gibi ya itfaiye geliyormuş demek gerçi benim yaşadığım yer 3. dünya ülkesi gibi çilingir bile yok itfaiye desen haberlere çıktı suyu donmuş yangın çıkmıştı evi söndüremediler su donunca kepçeyle yıktılar ha yanmış he yıkılmış burası da böyle garip bir yer

Cok soguk cigdem ya butun kısı biz we dogu anaolu yasadi. Sivasta bile burdaki soguk yoktur. Burdan tuba ya baglaniyoruz, evet tugba söz sende :KK53: :KK54:
Cilingir olmasi da sansimiza denk geldi yoksa itfaiye merdivenle balkondan eve misafir geliyomüs :KK53:

meraba kızlar, bitufulcuğum doğum günün kutlu olsun canımbenim. sen de bir kovasın taşıyosun sanırım özelliklerini. kocam da bir kova, onun da önümüzdeki hafta doğum günü, şimdi nette hediye bakıyorum...

bu arada o yandaki kuşların üstüne oku getirdiğimizde repu da duygularımızı anlamaya başladı; bitufulda ise popüler olabilir olumlu tepkiler aliyy filan yazıyo. ne iş pop starımız bituful? :KK54:

Bosversene esterabim yaa benimkinde baslangic yaziyo olcak is mi :KK53: dun baktim diger sayfalara yeni uyede populerite vs yaziyo. Anlayacagin adamina gore degil sans denk gelmis buna da populerite :KK53:

Yeni girdim eve ve koltuga yigildim cok yoruldum yahu.

Estarabim sagul yavrimmm evet kovayim bütün ozelliklerini tasiyorum aynen:) özgür ruhluyum cabuk sıkılırim:KK53: erkekleride bieaz kaprislidir burnu havadadir ama seninki oyle degildir isallah:KK1:..kus mus olayini anlayamadim telde bisey belli olmuyo aman istemiyom populer falan vave olsun hepsini:86:

Sayfadaki herkesin bn de dahil bitifula hasta okdgnu dusunursek bitifilin populer olmasi bnce ck normal:KK16: kv yemege cagirdi yemegi yedik kalktuk eve geldk sira dusundum ki kadincagz o kdr hazirlmis ve mutfagi savas alani gbydi sora da dedim ki burcak sn ne bicim misafrsin insan azcik el atar toplamaya yardim edet bu arada iki bucuk yildr mutemadiyen gider yeriz ve hicbiseye ellesmeden eve gelirim. Dayanmdim odunlugumu alup geri dondum dedim yardima geldim mutfagi toplmya bulasklari yikmya basladim ki sen bnm sulugozlu kv duygulan agla gelini yardima gelmis,pehhh:KK17: sinirim bozuldu ve ck utandm:KK14: offf kotu muyum bn yaaa:KK37::KK53:

Bugun dogal yasamina biraktim evladi.yurumek yerine emeklemeyi secti hep.ordekleri besledik davsanlarla oynadik.ormanda birakip kacma gibi bi niyetim vardi ama arkamdan dürttu kadinin biri hanfendi cocugu unuttunuz diye:86:

$IMG-20140208-WA0000.jpg

Sayfadaki herkesin bn de dahil bitifula hasta okdgnu dusunursek bitifilin populer olmasi bnce ck normal:KK16: kv yemege cagirdi yemegi yedik kalktuk eve geldk sira dusundum ki kadincagz o kdr hazirlmis ve mutfagi savas alani gbydi sora da dedim ki burcak sn ne bicim misafrsin insan azcik el atar toplamaya yardim edet bu arada iki bucuk yildr mutemadiyen gider yeriz ve hicbiseye ellesmeden eve gelirim. Dayanmdim odunlugumu alup geri dondum dedim yardima geldim mutfagi toplmya bulasklari yikmya basladim ki sen bnm sulugozlu kv duygulan agla gelini yardima gelmis,pehhh:KK17: sinirim bozuldu ve ck utandm:KK14: offf kotu muyum bn yaaa:KK37::KK53:

Kadinin neden ağladigi muamma:)) yazik yahu.

Kadinin neden ağladigi muamma:)) yazik yahu.

Dusuncesizim heralde zamana biraktim kendimi:KK53:
Orman olayi supermis bn de azcik bahar gelsin salcam nehiri tarlalara,agaclara tirmanmayi filan ogrensin,meyve toplasin,azcik ise yarasin hem belki yorulur uyur:KK37::KK37:

Cok seker ya kv yazik ne guzel ufacik seylerle mutlu oluyo..mutlu et kadini:KK53:

Nehirim kiraz toplayacak daha bana cok isi var bu yaz cokk...o memeyi biraktigi gün derin bi uyku cekecen az kaldi bebito.

X