2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kızlar benim de bi sorum olacak size ultrasona girdiğinizde bebeğin kaç haftalık olduğu yazıyor mu? bana doktor son adet günümü sorup öyle söyledi ultrasona bağlı bişey söylemedi sizin yazdıklarınızı okuyunca kafam karıştı

canım doktor tarıhı soruyo ultrasona gırıyo tarıhımı sonra bebegı ölçüyo ölçüme göre tarıh cıkıyo kıyaslıyo böylece

ama mutlaka ölçüp satla ne kadar uyumlu olduugnu söyluyorlar....

cnm ben progestan 200mg kullanıyorum ama vajinal yoldan yerleştiriyorum hapı doktor öyle dedi böylece yan etkisi olmuyor diğer türlü sarhoş yapıyor insanı.

cnm ben progestan 200mg kullanıyorum ama vajinal yoldan yerleştiriyorum hapı doktor öyle dedi böylece yan etkisi olmuyor diğer türlü sarhoş yapıyor insanı.

canım ben 100 mlg kullanıyrodum dr yetersiz dedi dozu yukselttı 100 mg da vuruyodu ama çok etkılemıyordu

200 mlg manyak etti inankı ayılamadım kız arıyo mutabakat yapıcaz saçma sapan şeyler söledım kıza sonrada

ya kusura bakma ilaç aldım dedim hııı dio kızda :) valla vajınal dimedi bana yaa ağızdan didi....bi sorsammı kı dr a napsamm bilemedım :26:

ay aman allah korsun iyi bak hemen kötü şeyler düşünüp panik yapmamışsın...düşük tehliken var die mi yasak deniz ya

sor istersen bir kere valla o sarhoşluk zor bide çalışıyorsun. gerçi onu yerleştirmekte ayrı dertte 3 aya kadar kullanıcam ben inş. sonrasına gerek kalmaz

cevabın için teşekkürler canım benim dr hiç bişey söylemedi sadece baktı ekrana bak dedi bebek burda o kadar sonra kalktım bitti bu nasıl muayene anlamadım benim ilk gebeliğim pek bilgim de yok en iyisi araştırıp özele gitmek galiba

mrb kızlar diğer ocak 2013 çokkk sessizleşti bende buraya kaydım...aslında burdaaki destek ve paylaşımda hoşuma gitti.kızlar benim kasığımda ara ara iğne batırma şeklinde batmalar oluyor.sonra değiştirince yönümü geçiyor.anlam veremedim.endişelndiim birazda benim 2 tane bundan öncee kaybım var pimpirikliliğim bundan :=)

günaydın kızlar

ben ilk gebeliğimde 12. haftadayken dr tahmin edip erkek olacağını söylemişti 2 hafta sonra kesin olarak söyleyebilirm demişti ve 14. haftada bebeğimin erkek olduğunu öğrenmiştim yani bazılarımızın bebeğinin cinsiyetini öğrenmesine çok az kaldı
ben bugün dra gidicem ve ilk kez bebeğimi görücem inşallah güzel geçer herkese sağlık ve mutluluk huzur dolu bir gün dilerim

ayşe bu akşam progestanın ölçüsünü kaçırmış belli...uçuşta.... :)))
:)sabah sabah çok güldüm.

kasıkta batma ağrı ara ara bendede oluyor canım
Allah korusun bu kez herşey yolunda gidicek inş....

bende oğlumda 12.haftadayken erkek olacağını öğrenmiştim.
bir sonraki kontrolümde kesin erkek denmişti
kız olunca emin olmak için geç söylüyorlar ve biraz bekletiyorlar

hiç sorma canım.2 aydır hiç ama hiç kesilmedi ve mide bulantımı çok arttırıyo.hatta bazen mide bulantımın sebebi heniz akıntısı diye dşünüyorum.nasıl geçicek bu akıntı bilmiyorum.

internetten burnunuza tuzlu su çekin falan yazıyodu denedim ama oda pek fayda etmedi deniz suyu bana iyi geliyodu ama şu ara o ihtimalde yok, sabah olsun istemiyorum geceleri hissetmiyorum iyi oluyo

Günaydın kızlar, nasılsınız bu sabah?
Akşam dağıtmışsınız :)
E tabi sürekli yok karın ağrısı yok kasık ağrısı yok göğüslerim acıyor yok midem kafayı sıyırdık tabi. :)
Dün Haziran annelerinin topiğine baktım. Ay sırayla doğuruyor hepsi
İmzalarında 6 gün kaldı 3 gün kaldı diyor bizim 200 küsür yazan yerlerde
Bir tuhaf oldu içim:)
Darısı başımıza inşallah kızlar... Hayırlısıyla, sağlıkla, huzurla...

ayşe bu akşam progestanın ölçüsünü kaçırmış belli...uçuşta.... :)))

eheueheu sorma hacı kafalar güzel progestan sağolsun

Allahtan 12 saatte bi zaten etkısı 10 satte anca gecıyo eheueheu

aa tabii ki burası resmi ocak anneleri sayfası

canım rahım büyyo ya ondan oluyo bence bende de var ve pek şok hamısde vardır emınım :)

çok artmadıgı ve agrı boyutuna gelemdiği sürece bişey yoktur die düşünüyorum ama bol bol dınlen

günaydın canım ınsalalhh güzel haberlerle dönersınn :)

Günaydın kızlar.

Günaydın canım :)

sor istersen bir kere valla o sarhoşluk zor bide çalışıyorsun. gerçi onu yerleştirmekte ayrı dertte 3 aya kadar kullanıcam ben inş. sonrasına gerek kalmaz

evet ya yoksa yazıcıdan bı cıktı alıp yakama asıcam dıkkat hap kullanıyorum saçmalayabilirim

hem daha sempatik olur neyse bugun doktoru arayayımda sorayım :) sağol canım

rica ederım canım devlete gıdıosn devlettekıelr maalesef öle zorla alf alıosn agzından ben hem özele hem devlete gidiyorum ıı

oluyo hem aynı seyı ıkı dr a sorup kontrol etmsı oluyorum hemde birinde tahlıllerım ücretsiz yapılrıken diğerinde istedıgımı soruyorum öle yanı :)

günaydın yeni annişler ve bebişler ,ya kızlar kaç gündür kafam karıştı tatile gidicez yüzmeye ama çevremdeki insanlar hayır falan diyorlar sizce tehlikelimi ben daha denize giremedim :)

günaydın kızlar
ay gecelere kadar sohbetmi edionuz siz? pesss ben saat 10 dedimi uyuyom hemen uykum geliyor, bravo ayakta kalana valla.

günaydın yeni annişler ve bebişler ,ya kızlar kaç gündür kafam karıştı tatile gidicez yüzmeye ama çevremdeki insanlar hayır falan diyorlar sizce tehlikelimi ben daha denize giremedim :)

ben denizde karnı burnunda bir sürü kadın görüyorum. sen cevreye aldanma, en iyisini doktorun bilir ara sor cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…