2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ruzacımmm slmlarrr
whats app olamadık yapamadık :)
akşam sen yazmışın ben uyudum sabah ta ben yazdım sen müsait olamadın burda oluyon sen hep :)

bu arada kızlar kızıma bayramlık aldım hçsonu zaradan süpper şeyler var bakın
dar paça kot pantolon aldım geçen bayram elbiseydi de bu bayram serin olur die pantolon aldım şahane durdu dar paça
üstüne de şık uzun kollu penye ama önünde dantel gibi nakış ayrıntısı olan bi üst aldım çok cici olduu. çorap ve tokamız kaldı. spor ayakkabıylan giyicek

aptamil veriyodum kesinlikle almiyodu trye gelince hero baby denedim iciyo ama ilk tahilli inek sutuyle baslamistik simdi herobaby devam sutu

tutku naptın süt sağma makinesi olayını?
beni de ziyarete gel yaw...

ruza sen nerde çalışıyon
bana sordun aanlattım sen?

çok kötü olmuş alışması 9 gün boyunca kimse müdahale etmezse alıştırırsın ayakta sallamaya.. ama çok ağlayacağı kesin maalesef.. emzirerek uyutuyordum gündüzleri vazgeçirmek zor oldu ağladı baya ama pes etmedim ayağımda sallamaya dewam ettim, ağladıkça sakinleştirdim tekrar salladım.. bu şekilde sabırla deneyebilirsin allah kolaylık wersin.. battaniyede sallamak çok zor hele ki geceleri yarı uykulu vaziyette düşünemiyorum.
abimlerde alıştırmış yeğenimi battaniyede sallamaya. 2 aylık bu arada. aman zorluğu yok kuş gibi diyorlar. dedim büyüsün nasıl zor gelecek. yeri geliyor bazı bebekler salla salla uyumuyor ki kızım öyledi, 1 saat sallıyordum uyusun diye.

Son düzenleme:

canım benimki de durmuyor ayakta. sadece telefonda ninniler uygulaması var.ondan bir ninni açıyorum o zaman duruyor. şimdi ki favorimiz eşekli ninni.. diğerlerini açınca dönüyor, onu açınca hemen duruyor.

güle güle giysin cicilerini.. nerden aldınız? benim de çarşıya gitmeye niyetim var da gidemiyorum bir türlü..

evet canım buluşamadık. işteyken pek telefona bakamıyorum. bilgisayarda oluyorum genelde. akşam yaparız inşallah.

tutku naptın süt sağma makinesi olayını?
beni de ziyarete gel yaw...
almış almış. söyledi bana.

ruza sen nerde çalışıyon
bana sordun aanlattım sen?

anaokulundayım canım.yıldırımda oturuyorum.evli bir çocuk annesiyim. oğlumun adı utku. yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim..

canım oğlum baştan beri emiyor ve sabaha kadar kesintisiz uyurdu. bu ek gıda olayından sonra başladı. ha çıkacak dişi diye bekledim durdum yok yani. verdiğim yemeklere de dikkat ettim acaba gaz mı yapıyor diye. bir gün iyi uyuyorsa 4-5 gün kabus gibi geçiyor. ben de Allahtan az uyuyan we uykuyu sevemeyen biriyim

benimki son 3 gundur biberonla fulleyince daha az kalkmaya basladi. yetmiyodu sutum herhalde mememi cekeleye cekeleye lastik etti agzinda

link atar mısın online alışveriş için:26:

Ruzacim msjimda yazıyor görmedin sanırım zara dan aldim

battaniyeyle sallama işi sakat kollarınız kopuyor bir süreden sonra
oğlum bebekken hiç uyumazdı biz de mecburen denedik ve öyle uyuttuk bir süre sonra
pes ettik ve kanz ın hamağını aldık iyiki de almışım dua ediyorum hergün hamağı yapanlara

gece bizim de uykularımız yok sanırım dönemsel bişey yada üst dişlerimiz geliyor

kızz tutukuu maşallahın var formunu neye borçlusun

Son düzenleme:

bence burak'ın peşinde koşturduğu için formda. maşallah çok hareketli.. yerinde durmuyor. yürüdü yürüyecek yani o kadar... benimki daha doğru düzgün basamıyor. 9 aylık çocuğa yürüteç aldım bacak kasları güçlensin diye.

Son düzenleme:

canım ayakta salamaya alıştırana kadar yüzüstü yatırıp sırtına eeee yaparak uyutsan madem değişiklik yapacaksın öyle yap ayakta sallamakta zor şimdiden allah yardımcın olsun

benimki son 3 gundur biberonla fulleyince daha az kalkmaya basladi. yetmiyodu sutum herhalde mememi cekeleye cekeleye lastik etti agzinda

canım ya benim oğlumda gece çok kalkıyor sanırım doymuyor ama biberonu da almıyor gece 4 kere rahat kalkıyorum keşke benimkide alsa biberonu dolapta sütüm var ısıtıyorum ziyan oluyor içmiyor

Yaa kızlar ben yiyen çocuk istiyorum yaa çok özeniyom vallahi umarım ikincisine inşallah
sabah ben işe giderken kahvaltı yapıyodu eve geldim bu saat oldu ne yemek ne meyve nede meme verebildim beni elimde yiyecekle görünce ağlıyor bi tadına bak dimi beğenmezsen yeme ama yok sanırsın yarım saat önce tıka basa yemiş acıkmıyor da oruç tutuyo sanki (( özene bezene hazırlayıp bi kaşık bile yediremiyom yaa
neyse bunada şükür gecen hafta gibi olmasında buna da razıyım sadece özeniyom istiyom

Piiii almis baslarini gitmis bunlar

Doktordan geldim simdi antibiyotik burna damla ve agri kesici verdi..capol artik kullanma 8 kg kadar ise yaramaz artik dedi

Antibiyotigide kulagi icin verdi hafif iltihap baslamis öksuruk icin bisey vermedi ilginctir kiii....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…