2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Ferda zor durum gercekten..ev degistirme imkaniniz yok dimi??

Aslında öyle bir ihtimal doğacak yakında, ev yeniden yapılacak, o yüzden o arada belki... Ama bir taraftan da düşünüyorum bu insanlar belli bir yaşın üstünde şu an, gidersek yanlarından kaçmış gibi olacak, vicdan yapar mıyım ilerde, bilmiyorum artık kısmet...

İyi yapmışsın canım sonuç almışsın ne güzel. Amin, inşallah.

Bu arada aklıma geldi, ufaklıkların saçları da sıklaştı, kurutmak zararlı biliyorum ama ıslak gibi kalıyor siz ne yapıyorsunuz? Ben iki seferdir düşük ayarda uzaktan uzaktan açıyorum makineyi kısa süre.

ruza cnm bnm bitufuldan izin alıp sana whatsapptan mesaj attım bacım,merak ettik senı

Canım hangi tarayıcıyı kullanıyorsun, ben uğraşıyorum yükleyemiyorum. Safari mi?

12M ne diyim Allah yardimcin olsun özellikle yazin gelmeyi cok istiyorum oraya bi tatilimde..

Ferda cok naifsin ya umarim hersey gönlunce olur

Vavee iyi gecelerrr

12M ne diyim Allah yardimcin olsun özellikle yazin gelmeyi cok istiyorum oraya bi tatilimde..

Ferda cok naifsin ya umarim hersey gönlunce olur

Vavee iyi gecelerrr

sağol ....yazın burada olmuyorum genelde...olmuyordum daha doğrusu..annemle aramız iyiyken yazın bir kısmı konyada bir kısmı marmariste geçiyordu.eylül başında dönüyordum...sıcağı çok çekmiyordum yani...ben daha buralardayım..gel gel gelll beklerim...resimdeki yerde dicle kenarında bi kebap ısmarlayım sana :)üzerine de közde çay..

kimse özlememiş beni.. kimse merak etmemiş.. diyecektim ki.. eski mesajları okudum baktım ki özlenmişim..

He yaa en çok ta beatiful kızıyo herşeye
Ruza nerlerde yaaaa?? Çok boşladı bursa grubunu azınlıkta kaldık:))
Ruzaaaa duy sesimiii özledikk senii gellll artıkk:)))

ruza cnm bnm bitufuldan izin alıp sana whatsapptan mesaj attım bacım,merak ettik senı

bebem şimdi geldi mesajın. k.peder bizdeydi dün öğleden sonra geldi. yemek yedik tam gidiyordu, yarın da düğün var falan dedi, o zaman gitme baba kal dedim.. kalış o kalış... bugün akşam 7 gibi gitti. ondan mütevellit sizlerden uzak kaldım... canlarımm... bacılarımm... çok özledim sizleri...

geçmişi okudum.. sonunda buluşmuşsunuz hayırlı olsun.. gözümüz yok, kıskanmadık ki.. biz de buluşuruz yine..
şaka bir yana, çok sevindim adınıza.. biz bursalılar da olmak isterdik. burdan toplaşıp gelek mi? :44: repuu çikolata kaldı mı bacım? varsa gelebülürük..
bu arada herkes herkese bişiler gönderiyor.. ben de göndereyim ya da biri bana bişi göndersin çok kıskandım...
ceylis çok geçmiş olsun... yerim ben o akıllı OĞLUNU... kusura bakma aklımda öyle kalmış.. çok üzüldüm canım, umarım en yakın zamanda iyileşir bütün bebekler...
benimki daha iyi ama yarın bi kontrole götüreyim diyorum. nefesi kokuyor yavrumun.. yine enfeksiyon falan mı var acaba bilemedim.:44:
ferdacım ben de havluyla kuruluyorum. yine de ıslak kalıyor. kurutma makinası da sinüzite yol açıyormuş. k.peder de kestirin saçlarını falan dedi, ben de kestirmicem uzatıcam dedim ama kışın da kurulama derdi olacak.. yazın da uzatamıyoruz terliyor diye... ama böyle çok güzel.. kestirmicem banane..
tutkucum senin olayı da okudum canım. Allah sabır versin arada kalmak zor. ama bence de eşinin suyuna git biraz daha. o senin ailenden için sevmiyorum dese üzülürsün değil mi.. alttan alttan götür işi. çocuk için dersen akan sular durur.
burçak ayy.. bi daha sevdim senii... çok güzel çıkmışınız fotolarda.. maşallahh.. nehirime de... Allah bahtını da kendi gibi güzel eylesin..
12m senin oğlan da çok tatlı canım maşallah suphanallah.. büyümüş de küçülmüş..
bituful oğlanın adını da kendi gibi çok sevdim.. fotosunu koy da baksın teyzelerii..

Son düzenleme:
ela bituful burçak ferda bebecikler nasıl oldu? :44:

hasta olmayan bebiş var mıydı ki? :44:

neyse ben yatar. daha çamaşır sericem evi toplucam, yarın halamız bize gelecek.. ayy ne kadar pis ve dağınık demesin..
herkese iyi geceler, tatlı rüyalar... bebeklerin hepsinin güzel gözlerinden, tatlı gıdışlarından kocaman kocaman öpüyorummm.....

ceylis iyi haberlerinizi bekliyoruz...

Sna d tatli rüalar cnim arkadasm bnm.. utkuyu öp kölla bnim yerime

Hoş geldin ve iyi geceler canımm Benimki öksürüyor ama artık alıştı galiba öksürünce uyanmıyor Ben de şimdi ıhlamur yaptım soğumasını bekliyorum azıcık içiricem. Ayy iyileşsinler yavrular yaaa

Dur aklıma gelmişken bir foto yükleyeyim Ruza'nın oğluşa çok benzetiyorum bunda :)

Bağyanlaaar, hepinizi en derin saygı ve hürmetlerimle selamlıyorum :) Görüşmek dileğiyle...

geçmişi okuyamadım zaten yoruldum pasta kurabiye yaptım yarın misafirim var
eşimin dayıları gelecek

elaaa geçmiş olsun canım hamilemiydin ki sen?
12m test yaptın mı bu arada?
vaveee kaaadeş payı gelenler
baktın canın istemedi atma aman haa adresi biliyorsun
ferdaaa içim şişti bacım yaa çok üzüldüm off gel dertleşek
burçak beni de sevvv
bituful oğlanın adı ne güzelmiş kızzz

repuu duyduğuma göre adrese çukulata yolluyormuşsun hain köftee

benim oğlan da hastalar kervanına katıldı
Allahım iyileşsin tümm bebekler

öptümm hepiciğinizi ii geceler tüm bebekler ve annileri

bu arada oğlumm bana bakıp memmeee memmmeee diyor emmek istediği zaman
iyi ki anneyim iyiki oğlum var

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…