2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Bugün idrar tahlilini çocuk doktorumuza götürdüm ketonun çok yüksek olduğunu ve uzun süren açlık nedeniyle olduğundan yemek yememesi normal değil en azından açıkınca yemesi lazım iştahsızlık nedeni araştırılacak dedi bide diş bu kadar yapmazmış enfeksiyon aranacak dedi bende idrar kültürü aldım bakalım ne çıkacak
hastanede çalıştığımızdan eve her türlü mikrobu getirebiliyoruz bu nedenle oğlumda risk altında
habire ağlıyorum bir türlü kendimi toplayamıyorum
bi çocuğa bakamıyorum inanabiliyomusunuz oğlumu besleyemiyorum ve nasıl besleyebileceğimi bile bilmiyorum off

selerm geçmiş olsun canım bu kilo iştah olayı anneyi çok etkiliyo ama en nihayetinde açlıktan ölmeyecek kadar yiyodur Allah booool booool iştah versin yavrucağına sağlık problemi olmadıkça üzülecek bişey yok demektir.Ana yüreği işte onun midesine giden beni rahatlatıyo benimkide çok zor yiyo:KK25: habire emziriyorum aç kalmasın diye yemek vermemek için çünkü iki kaşık yemek yiyo kavga gürültüyle bir makina çamaşır çıkıyo.:KK4:

burçak bebeğine çok geçmiş olsun bizde yeni atlattık babasından bulaştı çok fena oldu burun akıntısı:2: tıkanıklık ishal kusma ateş herşey var yani geceleri çok uyandı neyseki iki gündür iyi ilaçta vermedim emzire emzire yattım yanında süt her derde deva diye inş yanlış yapmamışımdır muz yedirdim kabız olsun diye iki gündür günde bir tam muz verdim ilk defa daha yeni katılaştı akşam neyseki ucuz atlattık şimdi iyi

ferda maşallah bebeğine yerim ben o sepetteki çamaşırı ayyy anne olduktan sonra her bebek bana çok tatlı gelmeye başladı sokakta gördüğüm her bebeğin başına üşüşüyorum ne güzeller yaa :nazar:

geçmişi okuyamadım zaten yoruldum pasta kurabiye yaptım yarın misafirim var
eşimin dayıları gelecek
:KK4:

elaaa geçmiş olsun canım hamilemiydin ki sen?
12m test yaptın mı bu arada?
vaveee kaaadeş payı gelenler
:KK54:baktın canın istemedi atma aman haa adresi biliyorsun:21:
ferdaaa içim şişti bacım yaa çok üzüldüm off gel dertleşek :KK14:
burçak beni de sevvv:KK16:
bituful oğlanın adı ne güzelmiş kızzz
:KK19:
repuu duyduğuma göre adrese çukulata yolluyormuşsun hain köftee
:KK53:
benim oğlan da hastalar kervanına katıldı
Allahım iyileşsin tümm bebekler

öptümm hepiciğinizi ii geceler tüm bebekler ve annileri

bu arada oğlumm bana bakıp memmeee memmmeee diyor emmek istediği zaman:KK16:
iyi ki anneyim iyiki oğlum var:KK16:

Test yaptım negatifi gördüm ertesi gün adet oldum :KK66:) bu çocuğa ne oldu yaaaa bu saat oldu hala uyumadı...uyuyor çığlık çığlığa ağlayarak uyanıyor.kaçıncı oldu bu ....çıldırmama az kaldı :KK43:((

la kalpten goturceniz mi beni yok cukulata mukulata. taze bitti :KK33: :KK33:

Günaydin hanimelleri iyi haftalar..

Bekledim belki azalir diye ama oglan daha kötu bütun gece oksürup durdu, seside kisildi..bugun goturcem eve gidince isallah igne vermezler:KK43:

12m kebap dedin beni kalbimden vurdun iste..isallah nasip olurda gelirim..

Ferda :nazar::nazar: ne kadar mutlu sepette..bizimkide dün balonla tanisti cildirdi resmen:KK1:

günaydınnnn
burçak kızının kırmızı pijamalarının aynısından benim kızımda da var
bu arada whats app olayını ben çıkardım ama benden önce yazışmaya başlamışsınız küseyimmi :KK19:
bende istiyommmmm

eylem boşver gerginliği,kaç kilo verdin onu de sen:KK37::KK53:

canımcım 66 idim 64 oldum çok şükürrrrrrr ilk hedefim 61 di 5 kilo vermekti bu gidişle vericim heralde çok memnunum
ama hızlı gidiyorum yaklaşık 20 günde verdim 2 kilo çünkü aslında ayda 1 kilo hedeflemiştim
hayırlısı bakalım sizler pek katılmıyonuz diye sizi rahatsız etmemek için artık egzersizler yeme içme yöntemlerinden bahsetmiyorum
kendinize iyi bakın canlarrrrrrrrr

2 kilo vermiş bulunmaktayımmmmmmmmmmmm haden tebrik edin bakem beniiiiiiiii

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
Bravo eylem , azmini kutluyorum:KK66:)

ferda maşallah bebeğine yerim ben o sepetteki çamaşırı ayyy anne olduktan sonra her bebek bana çok tatlı gelmeye başladı sokakta gördüğüm her bebeğin başına üşüşüyorum ne güzeller yaa :nazar:

Yasemn aynen ya bendr yolda gördüğüm her. Bebeğin başına dikiliyorum kaç aylık, uykusu nasıl falan soruyorum, eşim çok kızıyor sanane diyor:))

Günaydin hanimelleri iyi haftalar..

Bekledim belki azalir diye ama oglan daha kötu bütun gece oksürup durdu, seside kisildi..bugun goturcem eve gidince isallah igne vermezler:KK43:

İnş canmm.çok geçmiş olsun kuzuyaa bu hafta sünnet olucaktı dimi? Çabuk toparlanr inş..Allah şifa versinn

12m canm bende indirdim google search ı nerden yukleniyordu resim?

Ferdaaa oğlan çokk tatluu maşallahh.senin durumda çokk zor beyaaa:KK53:Allah kolaylık versin. kv lerin üst katına evlenmemekle hyatımın en doğru kararını vermişim vallahh:KK53:

eylemmm bravoo tebrik ederim ben de 1,5 verdim amaaa yeşil çay içiyon muy yada 5ibir yerde de babemmm

evet canım 5i bir yerde içiyom günde 2-3 fincan kadar
birde sabahları limonlu su ben bal koymuyorum ne bilim sadece limonlu içiyom
işte bu başşkada yani dikkat ediyom hep ekmeğe tatlıya
hep pür dikkat diyetteyim yaniiiiiii

Kizlar ya yardim acil!!!!

Doktorunuz ilac verdimi hasta bebislere netsem öksuruk surubumu alsam??

Doktor yokmus bugun baska yere goturmek istemiyorum..darlandim ilacsiz geciyomu bu hastaliklar:KK43:

Tutku sen n mi sormustun nerde oturuyoaun diye ben koruparka yalin oturuyorum canım

Bituful benim kiz da oksuruyordu bizim doktor bitkisel bi surup verdi adam adi prospan reçetesiz satılıyor ama sen istersen bi doktora götür

Kizlar ya yardim acil!!!!

Doktorunuz ilac verdimi hasta bebislere netsem öksuruk surubumu alsam??

Doktor yokmus bugun baska yere goturmek istemiyorum..darlandim ilacsiz geciyomu bu hastaliklar:KK43:

kıayamam yaa.. öksürük şurubu kullanma derim. balgam söktürücü verebilir doktor hırıltı warsa bricanly iyi atıyor balgamı.doktor mutlaka muayene etsin. antibiyotik gerekebilir ayrıca. derinden mi öksürüyor?hırıltı war mı yüzeyel mi?çok geçmiş olsun ayrıca :26:

Sagolun yarina kadar bekliyim.bitkisel bisey alirim olmadi...cok sert oksuruyo seside kartlasti kisildi..huysuz..pöff öyle iste

X