2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Offff yarın iş var yaaa..
burçak pazartesi sendromu için rahatlatıcı bişeyler söylesene psikocum yaaa:))
seni özel psikoloğum olarak gösterip hava atabilirmiyim??

Hadi yine iyisin kaptin cikolatayi

Elacım sen adresini yolla bana, çikolatayı sana yolluyayım sen şimdi rahatsızsın da daha çok canın çeker.özelden at gerçekten repuu yollayınca sana yollarım.yada repucum sen benım hakkımı elaya kargo yapsana canm yaa. Ben şimdi milka yedim baya kesti benii

Offff yarın iş var yaaa..
burçak pazartesi sendromu için rahatlatıcı bişeyler söylesene psikocum yaaa:))
seni özel psikoloğum olarak gösterip hava atabilirmiyim??

Bndki stresi napalm,bnim koca kizio,onla ilglenckmişim,öperm

Ayyy canim benim bidenem tşk ederim yemis kadar oldum valla Sağol. ..

O kadarda gormemislik yapmam canim sagol afiyet olsun ye doya doya çikolatanı ben sabikaliyim

Şekerlerr bizimkini uyuttum kaçtım yanından Daha doğrusu kendi kendine uyudu, hatta arada su gibi terlediği için üstünü değiştirdim, normalde kıyameti koparırdı, hiç ağlamadı korktum Hastalık halsiz bıraktı yavrumu, bir de yatmadan banyo yaptırdık ondan herhal.

way memkelet amed heee.. ilkay akkaya dan bir sehri duslemek i sana armagan ediyorum

Ferda uzaklik konusunda mi sansliyim :44:

Tubi nazar degmesin askiniza :))

Evet canım ya kafana göre takılabilirsin, her hareketinde birilerine hesap verme düşüncesi içinde değilsin. Ben kapıyı açıp dışarı çıkarken veya gelip kendi evime girdiğimde hiç kimse bir şey söylemese sormasa bile tedirgin oluyorum. Yani kimse niye gittin ettin demiyor ama sessiz bir kontrol hissediyorum Çocuğa yedirirken, üstünü giydirirken... illa ki illa ki hakkında bir şey söyleniyor. Evde çocuk ağlarken yukardan duyulacak diye korkuyorum, sabah sorarlar çünkü hemen gece niye ağladı diye. Geçen gün evden çıktım sokağa, bir yere gidiyordum k.pederi gördüm evin önünde, kızım çocuk üşürse yanına giyecek bir şey aldın di mi diyor! Off ya dokuz ay oldu artık bu kadar mı salağım ben ya eşşek kadar çantayı spor olsun diye mi taşıyorum! Akşam yukardan aldım diyelim, sabah üstünü değiştirdim, ona bile dikkat ediliyor Nasıl kurtulucam bu psikolojiden bilmiyorum. Off açtım ağzımı yine susmam lazım sussssstum

Yavrum benim ya çok geçmiş olsun inşallah çabucak iyileşir, bir de dillenmiş kıyamamm

aneeeem herkes sayfaya doluşmuş

kitap okuyayım dedim hareketsizlikten üşüdüm yaa.. dışarısı da buzzzz mübarek.. tubi bacım sizin dağlara kar yağmış bizi üşütüyii burda

oww çok fenaa.. evlendiğimden beri memleket dışında şehir şehir geziyorum, sene de en fazla iki kez memleketteyim.. dediğin gibi kv lere gitsek yada annemlerde olsak çocuk ağlasa hemen kapıda başımda bitiyorlar ne oldu, niye susmuyor,hasta mı olacak, aç mı?bıdı bıdı vs. seni çok iyi anlıyorum. bu durumun sürekliliğine ben dayanamam walla.. ne kadar uzak o kadar huzur..

kagan1 bacım kurabiyeyi saklama kabına koy derin dondurucuya at, ilk yaptığın tazelikte kalıyöör

Canim bebise gecmis olsun bisey olmaz ins ben korkuyorum yikamaya yeni atlatmaya başladı hene tekrarlar diye yikamicam biraz daha gecsin inşallah. ..

Allahda yardimcin olsun canim walla zor isler bunlar.yasayan bilir ben 10dk mesafede oturuyorum ama genelde sürekli beraberiz ayni senin n gibi ilk dogdugunda agladigi zaman ac bu ac diyodu herkez kafa göz girisesim geliyodu hepside ama sabrettim hep simdide baktilarki ben tinlamiyorum karismiyolar artik herkezin imtihani baska canim düzelir merak etme

Mattika sen kimsin bacim nerden yas kac boy kilo goz rengi bunlar çok önemli yoksa konusmazlar söyliyim

5 yıldır burdayım canım..alıştım artık.eşim aslen mersinli,anası buralı ama...kürtçe biliyor...ona sordumeşimin işine bağlı..ev mev de aldık burdan...eşimin de hiç gidesi yok...

canım valla ıphone dan yükleniyor.resim yükle yi seçince direk telefondan seçebiliyorsun...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…