2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
hayatım senin söylediklerini onaylar tarzda bir şeyler yazmıştım sanırım yanlış şeye yanlış cevap yazıyosun. aynılarını nerdeyse sen yazmışsın:)

canısı zararlı değil mi ki yaa süte geçmez mi ben de içeceğim baa kesin bişey deki hele
ben de saa bir püf vereyim sabahlar hergün yapamıyorum ben parça zencefil ile yarım limonu
kaynatıyorum ve demleyip içiyorum aççç faydasını gördüm yarım kilo verdim

bu hafta hergün yapacam bu zencefili bayrama kadar yanlarımda incelme olması şart
eşime aldıracam 5i bir yerde akşam cevap bekliyommm senden

ferda ne tatlı oğlun maşallah benimki de sepeti çok seviyor arada daralınca oturtuveriyom hemen,
popüler olmayı seviyoruz biz kısaca
vavemm
bituful çok geçmiş olsun yaa çok üzüldüm

benim oğlan da gece hiç uyumadı saat başı hortulor gözler faltaşı gibi off yordu bu hayat beni

vavemm sizin kardeş muhabbetlerinize bayılıyorum keşke sen benim ablam olsaydın

kaadeşinle aynı yaşız sanırım değişek ablam var amaaa eccük bencil hiç kardeş gibi değiliz sürekli abim ve benimle tartışır kendi ddedüü
olsun diye evlendik halaa aynıyız,sizin yorumlarınızı öyle severek okuyorum ki iç de çekiyorum arada
aman maaşallah

kardeşimle yaşıtsınız ewet, kabul ettim kardeş olarak seni , attım onu tepikledim hemen biz kardeşten ziyade arkadaş gibiyiz.. üni döneminde ikimiz 5 yıl aynı evi paylaştık. paylaştıklarımız çok farklı..hem çalıştım okudum hem ona baktım "benim" onda ayrı bir yerim war, onun da ben de tabi.. abim de kardeştir onla da arkadaşız fekat azcık o da bencildir zıtlaştığımız çok nokta wardır onu öyle kabul eder yine severik

oğlum tv ye bakıyor şaşırdım kaldım baby first açtmıştım sabit duruyor şimdi kızım da hareketliydi ama bu oğlan gözü kara yeminle sabahtan beri doğru dürüst oturmadı çekmece kilidi bulamadım hala netten bakacam

ruzacım çüçüsünü sormuştun gayet iyi durumda dünden beri yalnız şu bardak koyma işi sıktı artık. altını alırken durmuyor velet

Son düzenleme:
Bağyanlaaar, hepinizi en derin saygı ve hürmetlerimle selamlıyorum :) Görüşmek dileğiyle...

Eki Görüntüle 824712

en sevdiğim bişi... bayılıorum bu sepetlere,destekli oturma eyleminde en etkili araç bence
bize has bişi bu yaa,bnm miniğim de bi ara böle sepet kuşu hatta sele kuşu olmuştuu
yerım bu farelerı bn yaaa

bu arada bugun gıttıgım evde ailenın çocugu 1,5 yaşındaydı(sankı bılıomuşunuz gb anlatıorum,bu ara engelli çocugu olan personel evı ziyaret edıoruz da bi proje kapsamında) ,6 aya kdr herseyı normalmiş,6. ayda kalp krızı gecırıo,bu arada kalp duruo,falan fıstan derken suan cocugun nörolojik sistemı çökmüş durumda,sıfır hareketle yatagında yatıodu,hiç his yok,iğne vurulurken bile hissetmıo dedı annesı,o böyle söyleyınce zaten çocugu öle yatarken gördüm hassaslaştım,gözlerım doldu,sinirim bozuldu,ağlamamk için nasıl zor tuttum kendımı.. kadın ağlıyor,baba yanımızda gözler yaşlı,bn de koparsam nolurdu halimiz bilmiyorum,dedim kendıne gel kız sakın aglama.. bir de ailenın 15 yıl çocugu olmamış,sonrasında oldu dıye çok sevınmıişler fian,o da şimdi böyle engelli,insanlar ne kdr zor dertlerle sınanıyor alalhım yaa.. bn de ne zor işler yapıorum bu ara:26:

Kızlarrr geçmişe bakamadımm
Çok acil süt sağma makınesi fikrine ihtiyacım var. Benım makıne arkadaşımındı ve ihtiyacı varmış onun kini vermeye gidiyrum. Şuan makınesizım çok savunmasız hissediyorum kendimi
Medela kullanmıştım. Şuan 180 tl dedi.farklı marka kullanan varmı?
Vaveeee sen yeni almıştın ne marka ve fiyatı??? Sütüm var ama emmiyo o yüzden sağmam mantıklı dimi? Uyurken versem yeteri kadar emmez diye düşünyrum. Fikir verinnn mAnuell pompaa işimi görürmüüü?????? Şuan almaya gidyrm 1 saate kadar yazınnn

kusme yavrum ya veriim numarami sana da ne diceksen yaz bana whatsapp tan sen de ferahla ben de

su deliduble hatunu hem bizi elestiriyor hem de surekli girip girip bizi takip ediyor. bu hayat cok zor

su deliduble hatunu hem bizi elestiriyor hem de surekli girip girip bizi takip ediyor. bu hayat cok zor

kız anacım ben bişe eleştirmedim ben de şubat annesiyim sonuçta tecrübeleri takip ediyorum sadece mart ayına da bakıyorum allah aşkına. ben sadece genel anlamda bi fikir beyan ettim. anacım kimseye bulaşmaya niyetim yok. takip amacımda ben de şubat annesiyim ve doğal olarak bakınıyorum arada. çalıştığım içinde sık sık ziyaret edemiyorum yani paylaşım anlamında. Yanlış anlaşıldıysam özür. Öpüyorum sizi.

Dikkatleri nasılda üzerime çekmişim. İnanın sizi eleştirmek değildi niyetim. ben genel anlamda eleştirdim kadınlar kulübünü. hep guruplaşma oluyo diye. bacılar sonuçta hepimiz ocak-şubat-mart anneleriyiz. ve yakın tarihle olduğu içinde ziyaret etmemiz çok doğal. şubat doğumlu bir kızım var:):):

Hasta olan kuzulara çok geçmiş olsun inşallah çabucak iyileşirler
Dur aklıma gelmişken bir foto yükleyeyim Ruza'nın oğluşa çok benzetiyorum bunda :)
Eki Görüntüle 824711

Bağyanlaaar, hepinizi en derin saygı ve hürmetlerimle selamlıyorum :) Görüşmek dileğiyle...

Eki Görüntüle 824712
yesin teyzesi yaa çok tatlı maşallah tam mıncıklamalık

Çok sağol şimdi daha iyi hala zor yiyo ama en azından ağzından iki lokma birsey geçiyor

Çok geçmiş olsun canım
Kizlar ya yardim acil!!!!

Doktorunuz ilac verdimi hasta bebislere netsem öksuruk surubumu alsam??

Doktor yokmus bugun baska yere goturmek istemiyorum..darlandim ilacsiz geciyomu bu hastaliklar
canım vavenin söylediği gibi ihmale gelmez genel kırgınlık ve ateş için peditus kullanabilirsin

bence sağ canım ben de de medela var ben memnunum Manuel'i dene istersen belki yeterli gelebilir

Kizim emerkn burnu tikanik oldgu icn cok zorlanio resmen hıkır hikir..

canım geç kaldım ama yine de yazayım...ben avent i kullanmıştım memnundum...fiyatını hiç hatırlamıyorum.eşim doğumdan sonra ben leyla gibiyken yani internetten almıştı.

Kizim emerkn burnu tikanik oldgu icn cok zorlanio resmen hıkır hikir..

Allah beterini vermesin ama yavrularımız dökülüyor resmen hastalıktan...bu mevsim geçişleri ne zorrr.bol bol burun spreyi kullanmaktan başka çare yok canım...umarım tez zamanda iyileşir kuzubenimki de dün gece anlamadığım bir sebepten ötürü sabaha kadar ağladı,ama normal ağlama değil çığlık atıyor resmen gözleri kapalı...gece 3:30 a kadar ağladı,en son calpol verdim şaşkınlıktan,bir yeri ağrıyor diye:44::44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…