2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kizlar fotograf nerden bakiyosumuz anlamadım

Arkadaş listende ekli olması lazım , o zaman görebilirsin resimleri.
Diş için bende dentinox kullanmıştım.bide pırasanın kökü var ya beyaz kıSmını yıkayıp elıne veriyordum, çok iyi gelıyord, hem sancısını hafifletiyormuş hem kaşıntısını gideriyor.bi dene istersen.sen bursa nın neresındensin?
Vavveeee sen eskişehire gelirken bursa ya uğrasana, yakın buraya eskişehir...istanbuldakiler de hızlı feribotlan mudanyaya gelir 1 saat hep birlikte görüşürükk
Çok güzel çıkmışsınız resimdee.siz niye bebişleri götürmedinizzz bituful, repuuu.

bursa esk den sonra kalıyor yaa canım.. az mesafe aslında kızlar gelirse ben de denk gelirsem buluşuruk ne güzel olur :118: lakin ben 2014 mayıs yada eylül de gelcem uygun mudur

Ben isten geldim yafru..zaten durmazdi hayatta getirseydim..

Vave oglumun adi Deran

Ben isten geldim yafru..zaten durmazdi hayatta getirseydim..

Vave oglumun adi Deran

Anlamı ne isminizin? İlk defa duydumm..

bursa esk den sonra kalıyor yaa canım.. az mesafe aslında kızlar gelirse ben de denk gelirsem buluşuruk ne güzel olur :118: lakin ben 2014 mayıs yada eylül de gelcem uygun mudur

Ooo daha çoook var yaaa..sen annenleri o zamana kadar görmücekmisin yanii

Ben geldiim! Eve geç geldim, oğluşu da yeni uyuttum, yanında telden yazıyorum :)

Valla evden çıkmak bayağı zor oldu benimkinin ciyaklamasından bir türlü hazırlanamadım. Bir de en yakın benim yani, çok beklettim kızları, sağolsunlar hanımlıklarından ses etmediler :) Hem regli hem migren hem nezle hem bizimkinin huysuzluğu üst üste gelince berbat hissediyordum, ama bizim şekerleri görünce kendime geldim biraz :) Fotoğraf görmek iyi oluyormuş cidden, önceden beri tanışıp görüştüğüm arkadaşlar gibi hissettim. Tabi bizim paşanın cazgırlığı olmayaydı iyiydi. Ne yapsın çok uğraştı ADDD'nin kızı tavlamak için ama cimcime hatun pas vermedi, o da hepten hayata küstü :) Olsun, gelince bana didi, anne ben o kızı istiyom, bir daha göreyim söz bir daha sokakta ağlamıycam diye :) Maaşallah çok tatlı, hem sevdi beni annesi güldü bana bilemiyorum yani :)

Benim için de çok güzel geçti, ufaklık uslu dursa daha rahat konuşurduk, kısmet. Üçünüze de ayrı ayrı teşekkür ediyorum, hakkınızı helal edin.

Çıkınca bizimki arabasında uyudu, ben de taksiye binerken uyanmasın diye otobüse bindim, otobüste uyandı kıyameti kopardı! Bu sefer ayaktaarabayı çantayı ve çocuğu ayrı ayrı idare etmeye çalıştım. Allah'tan gideceğim yer uzak değildi de dayandım.

Bu arada akşam oğlum ilk kelimesini söyledi, oyuncak arabaya dütdüt dedi :) Devamını bekliyoruz artıkın :)

Anlamı ne isminizin? İlk defa duydumm..

Ooo daha çoook var yaaa..sen annenleri o zamana kadar görmücekmisin yanii

vaayyy güzelmiş anlamı "güzel" mi demek ti??

Aynen oyle guzellik demek turkiyede yok gibi bisey ismi..bide Ali si var:))

Vayyy bizi bekliyomus desene hayirli olsun dütdüt degisikmis ilk kelime acisindan

Ayy canlandi gozumde o halin beaa puset bi yandan oglan bi yandan keske eve kadar eslik etseydim

bitifulum adıyla yaşasın..

hepiniz bakıpduru yazan yok ben de öle bön bön bakıpduru haydin iyi geceler topunuzu selamlar öperim

(ferda yı da görünce hep imla kurallarına dikkat edesim geliyor )

Son düzenleme:

oğlanı hazırladım ettim ama son anda anneme bırakmaya karar verdim. metrobüsle falan zor olacaktı. iyi ki de bırakmışım, 100 lerce kaldırım onlarca ışık bi o kadar da ışıksız yollar geçtim, merdivenler, kalabalık vs.
istanbulda gerçekten zormuş bebekle, Allah kolaylık versin burada yaşayanlara.

ben uzaktan adddyi gördüm otururken ama gülmediği için tam çıkaramadım gülümser gülümsemez hah dedim. bu o

bituful da resimlerden daha bituful, bize doğru gelmese çıkaramazdım. addd maşallah cin gibi ferdayı hemen tanıdı

bu arada ferda dönüp dönüp geliyon mu diye bakmaktan boynum kireçleme oldu ama oğluşunu görünce unutuverdim. bakışlarını yediğim çok tatlı.

addd ın kızı da o kadar akıllı bakıyor ki, maşallah arada konuştuklarımıza yorum yapıcak sandım hiç ilk kez buluşacak gibi hislerde değildim. hepsi de çok sıcaktılar.

ben aklım oğluşumda olduğundan durgundum biraz. ilk kez ayrı kaldık

akşam da oğlan gözünü çarptı çekmeceye kanadı falan.
garibim mosmor gözü şimdi.
ancak uyutup yazmaya fırsat bulabildim.

Ferdacımm baya uğraş vermişsin yawww.çocuk mızmızken hazırlanmak gerçekten çook zorrrr..
Kaç kez dışarı çıkacakken soyunup vazgeçtiğimi hatırlamıyorum, bizimkinin de damarı tutuyo arada..
Çok sevındım buluşmanızaa.oğluşuna da maşşalllah , kaç kilo oldu:))

Purçakk sende resim ekle görem seniiii

Gecmis olsun kuzuya yaa..

Ferda gelmicek diye odumuz patladi

Canıımm sağolasın ya, eve gitmedim zaten, olsun ne yapalım zor şartlara dayanıklı olmak lazım ana olarak :) Yalnız benim bavul tipi çantayı almayaydım eyiydi, her şeyim tamdı da onun renginin uyması kaldıydı :\ Cidden sizi bekliyormuş, akşamına dili açıldı yavrumun, Deniz'i görünce oldu heral :)

bende istiyorum buluşmak yaa
bir daha buluşalımmm
artık benden geçti siz buluşursunuz yine
buluşalım canım sana uyarsa çarşambada olur demirparkta buluşabiliriz başka yer de olabilir ben Zonguldak merkezi pek bilmiyomda ama heryeri bulabilirim birde oğluşla gelirim bırakacağım kimse yok

çarşamba yoğun oluruz muhtemelen. ama perşembe ve cuma uygun. demirpark uyar bana ama bu sefer buluşmadan önce tel falan alalım da her geçen bayana bakmıyım bu mu diye

Repu geçmiş olsun kuzuya canım
bituful deran ismini ilk defa duydum ve çok beğendim
ferdacım ilk kelimeniz hayırlı olsun canım oğlum sadece baba dedi ben de araba gösterip habire düt Düt diyorum ama add in kızı olmayınca demiycek demek ki:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…