2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
gençler,

buluşma çok güzeldi repu beni gamzelerimden tanıdı bitiful repu ile beni hemen tanıdı zaten zillii sonra bende ferdayı taaaaa uzaklardan tanıdım pusetiyle geliyodu sohbet muhabbet derken iyiydi benim kız babasındaydı ama uyanınca eşim getirdi yanımıza tanıştı teyzeleriyle ferdanın oglan benim kıza asıldı aman benim zilli yüz vermedii hiç anasının kzı degil pek agır pek bi hanımefendi halbuki mavi gözlü beyaz tenli kıvanç tatlıtug gibim yakışıllı oglan yani ferdanın ki çok tatlı maşallah damadım olsun inşallah

repu tek geldi ,bitufulda işten çıktıgı için tek gelmişti fotolarda bituful çekti bakem nasıl çıktık

Geldim geldim anca ciktim etksinden bulusmanin bizsiz cok sessiz sedasiz kalmissiniz hayirdir

Gercekten hepsi cok tatli arkadaslarin..ferda gelmeden baya sohbet ettik ama tabi ufaklik hem hasta hem uykusuz oldugu icin zor anlar yasatti annesine..sagolsun bizi gormek icin kalkmis gelmis eziyetle..

Allahtan bizim bebisler yoktu yoksa oturupla kalkmamiz bir olcakti

Guzeldi burdan konusunca sanki devamli gorustugum insanlar hissi yaratti, cok memnun oldum darisi diger arkadaslarla gorusmeye..

ADD kizi babaya satti kendi ohh ense.. kizida cookk tatli cok akilli opucuk yolluyo masallah anneler babalar gel geller daha neler neler kucuk zilli anasi kilikli

resim cekemedik pek ya garsonun ceektigi Bitaane resim var onu ekliyom bakin albume

:) darısı tanışamayanların bizlerın başına şekerım farkettım kı burdan arkaaşım diilmişsin,ekleyıverdım,kabul ediver bacım

ruza vu tutlu ikinizde sormussunuz ben sezaryen yaptım epidural cok memnun kaldim evrim aydin herseyi n normal niye dusunmuyosun die doguma kadar her ay israr etti asiri korkuyordum normalden ben. sonunda istediğimi kabul ettirdim bunun vebalini ben almak istemiyorum bile dedi kadın yani sezaryen konusunda değil israrci olmak yanina bile yanasmiyor aslinda. yanlış duymussun.
kizi uyuttum umarim uyur dun gece cok kötüydü. dis galiba. jel sürdüm uyuttum
var mi önerisi olan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…