2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
anne deyince insan olgunluk bekliyor,tabiki tartışılır ama evden kovmak apayrı bişey... aşırı derecede kırgınım,mümkün değil konuşamam.biraz unutmam lazım,hala kızgınım ben

Çok haklısın canım
anne olduktan sonra değil oğlumu sokaktaki çocuğu düşünmeye başladığım için anneninde düşüncesiz boş bir anına gelmiştir o yüzden olmuştur konuşunca çözersiniz diye şeettim ama böyle düşününcede kırılmakta haklısın en azından merak edip gönlünü almalı ve pişmanlık duymalı

çok sevindim canım yeni okulun hayırlı olsun))

Son düzenleme:
Taçta ve cotonbox ta var ben çilekten uyku seti almıştım birde görümcem dikmişti ama taçtakileri beğenmiştim organik kumaş olanı falan da vardı

ruzayla da arkadaş olduk,ne güzel bi arkadaşım varmış meğersem oğlu da anası gibi pamuk çok güzelsiniz oğlanda pamuk prens

Taçta ve cotonbox ta var ben çilekten uyku seti almıştım birde görümcem dikmişti ama taçtakileri beğenmiştim organik kumaş olanı falan da vardı

baktım internetten biraz ama insan dokunmadan da anlayamıyor ki....kumaşı nasıl,kaliteli mi değil mi,burdan gayet güzel görünüyor amadiktireyim dedim ben de önce hazırlarla aynı fiyata geldi hatta geçti bile...en iyisi hazır alayım dedim.diken olsa çok iyi olur ama yok!!güle güle uyusun yavrun canım

arabamizi getirmedik annem birinden bulmustu cok eski birsey. tekerlegi kirildi bugun. burada kullanmak icin 2. el falan alsam mi diyorum. arabasiz cok zor olacak galiba

arabamizi getirmedik annem birinden bulmustu cok eski birsey. tekerlegi kirildi bugun. burada kullanmak icin 2. el falan alsam mi diyorum. arabasiz cok zor olacak galiba
canım arabasız çok zorlanırsın şöyle hafif olan ve çok pahalı olmayan baston pusetlerden al ama bence komşu akraba falan ödünç bulabilirsin

Almak için baktığımdaTaç ve english home dakilerin kumaşı iyi gelmişti coton boxu internetten gördüm kumaşını bilemiyorum ama dediğim gibi kullanmadığım için bilmiyorum ama istersen alışverişe çıkınca birkaç markaya bakarım

Purcak uyumadin mi sen

Ben oglani salliyorum kitap okuyam dedim sıkıldım artık. Kitaplardan beklentilerim fazlalasti galiba cerez gibi geliiiler :86:

Purcak uyumadin mi sen

Ben oglani salliyorum kitap okuyam dedim sıkıldım artık. Kitaplardan beklentilerim fazlalasti galiba cerez gibi geliiiler :86:

uyudum 10 dkcık,sora bızımkı uyandı
bn de yemek telaşına şeettım bacım,hep dıorum bu hayat çok zor uleyynnn

bu arada okudum da yazamadım.. senın küçük paşa demek kı artık erkek oluo öle mı,anaam çok heyecanlı ya,merak ettim,oğlum olsun sünnet ettıreyım ıstedım bak
bu herşeye özenen zihnimi kınıorum,hersey meraktan herşey meraktann
inş oğluşun biran önce iyileşirr,hemececik atlatır bacım

bnm saçma sapan durumum için bişiler yazanlara teşekkur ederım,ne derler burda allah razı olsun
hayat herkese bişe sunar bana da bu aptal durumu vermiş sanırsam,dün akşam topikte kimse kalmayınca beni efkar bastı
gece yalnız bırakmayın toplanın buraya,dertlenıorum sora yazık bana
bencilliğin dibine vurdum sizi çağırma sebebime bakın sustum

Öyle herseye özenme iste hayat cor be hakket burcaga etiketli bir söz oldu bu da :86:

Sagol teyzesi bu arada, cok endiseliyim walla nasil olacak iyilesecek mi hemen diye.

Ne demek bacim, cagircan gelcez tabi operim mimiksizim bugun yine

Kagan lokal anesteziyle olmazki ya sunnet, 9 aylik bunlar cok zor, hicbir doktor yapmaz bence keske yapsa..

canım ben ikea'dan almıştım. yeri güzel. %100 pamuk. ama cotton box'ın kumaşını da tavsiye ederim. öğrencilerimin vardı. kumaşları güzeldi, yumuşacık.

canım hayırlı olsun çok sevindim... inşallah kadron da gider o okula da rahat edersin..

bence de baston pusetlerden al canım. arabasız olmaz.

Yok bacim aklim kizda kaldi iste bi garip oldum

Add.. nasıl geçti kreşte ilk gününüz. işe başlamadın değil mi? alıştırma evresi daha.. yabancı insanlara alışıksa çabucak alışır oraya da. endişelenme..

Tubi napiyon bacim
Ruza nsil oldu tombalak tosba??
Benim oglan cok zarar veriyor kendine yaa. Her yere tirmaniyor saka gibi. Atom karinca surekli dusuyor. Kilo da sabit kaldi hee. Maasallah Bu yemeyle 15 kg olurdu herhal.

daha iyi teyzesi.. akşam bi sıcakladı, bi terledi ne oluyor anlamadım.. :26: antibiyotik beş gün demişti. bitti bugün ama burun tıkanıklığı hala var. yavrum o kadar bıktı ki, burun aspiratörünü, şırıngayı görünce hemen kaçmaya başlıyor.
maşallah senin kuzuya da.. tek sağlıklı olsunlar da hareketli olsunlar..

canımm temüzlükk yapıyom heryer çıplak
halıları yıkamaya verdim cam dolap derken ellerim mahvoldu
öğleden sonra cildiye ye gitcem

sen napıyn?

oh maşallah bayram temizlikleri yapılıyor.. ben ankara'da olacağım kısmetse. artık gelince yaparım. bayramdan sonraki haftada izin alıcam. sonrada 29 ekim tatili var. 20 gün kalıcam hemen hemen.. inşallahhh...

evet keşke dönmeden yaptırsaydınız. ama olsun. zaten ilk birkaç gün sıkıntıları oluyor. kucakta tutarsınız bir iki gün de. ağrıları falan da olmuyor. inşallah çabucak atlatırsınız canım. ama bu saatten sonra genel daha iyi bence. etkilenir gibime geliyor..sünnet esnasında kalkmaya çalışır. daha zor olur.

12m test yaptın mı? inşallah hakkınızda hayırlısı neyse o olsun. annen de çok üzmüş seni. ama pişmandır bence.. evden kovduktan sonra özür falan dilemedi mi.. kalman için birşey söylemedi mi de hemen yollara düştün. yoksa gururundan mı?
sünnet olayında da benim kocam daha çok ağladı. ben de çok sulugözümdür ama olup kurtulacağı için sevinçliydim. bir de yanındaydık biz. o başındaydı ben de video ya çektim.

hayırlısıyla olur kurtulur inşallah canım.. çıkacak olan parça ne kadar da küçük olsa da üzerinizden büyük bir yük kalkacak..

Son düzenleme:
burçakım nerdesin... nehir uyumadı mı daha.. yarın buluşalım mı diyecektim? yarın bir toplantıya gidicem de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…