2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Selerm napiyon bacim nassın :KK53:
Ne olsun bacım yaa hafta sonu depresyondaydım
Oğlana yine hiçbirşeyi yediremedim sonra yeme sorunlarıyla ilgili "yesin ve büyüsün " isimli kitap buldumda kendime geldim iyice saçmalamaya başlamıştım yemiyo diye ağlamaya sızlanmaya vb. neyse ki kendime geldim :))

Sünneti de inşallah sorunsuz atlatırsınız yüzüstü yattığında acımasın diye aparat falan var mıdır acaba bi araştıralım ya

12m canım senle yazıştıktan sonra özdileke uğradım çok şirin nevresimler varyüzde yüz pamuk ama normal nevresimler gibi azıcık sert çok yumuşak değil yinede bak istersen

Ne olsun bacım yaa hafta sonu depresyondaydım
Oğlana yine hiçbirşeyi yediremedim sonra yeme sorunlarıyla ilgili "yesin ve büyüsün " isimli kitap buldumda kendime geldim iyice saçmalamaya başlamıştım yemiyo diye ağlamaya sızlanmaya vb. neyse ki kendime geldim :))

Sünneti de inşallah sorunsuz atlatırsınız yüzüstü yattığında acımasın diye aparat falan var mıdır acaba bi araştıralım ya

canım sünnet için en güzel aparat kağıt bardak.. :) kapalı kısmını kesiyorsunuz. pipiye geçirip kenarlardan bantlıyorsunuz. sonra da bezini bağlıyorsunuz. böylece pipi ne beze değiyor, ne de yüzüstüyken acı veriyor. :)

Aksam ayak tirnaklarini bile yarim saatte kestim lokal anesteziyle sunnet dusunemiyorum:1

Ferdaaaa nerdesin geliyoomusunn c.tesi???

Vavee seni cok özledim pek özledim:KK43:

Aksam ayak tirnaklarini bile yarim saatte kestim lokal anesteziyle sunnet dusunemiyorum:1

Ferdaaaa nerdesin geliyoomusunn c.tesi???

Vavee seni cok özledim pek özledim:KK43:

videoya baktım şimdi. 12 dk sürmüş bizimki. ilk 8 dk oyuncakları sayesinde ağlamadı oğlum. ama sonra katıldı resmen.. :KK5: video isteyen varsa az biraz ekleyebilirim.. :KK53:

burçakım nerdesin... nehir uyumadı mı daha.. yarın buluşalım mı diyecektim? yarın bir toplantıya gidicem de.

bacım ancak gelebildim,eşimin kuzenine gitmiştik,ameliyat oldu da ,bi dolaşalım die oraya şeettik,nehirimin gece uykusu sacma sapan oldu kuzum uyudu uyandı,aptal oldu,kıyamam ona,neyse ki artık evinde yatagında..:KK8:
gecen ptesı bnm kayınpeder amelıyat olmuştu ya o yuzden yarın kontrollerı var,bnm minik fare yine ablamda olcak.. eger bnm kayınvalıdenın işi hastanede erken bıter de nehirin yanına benden önce geçerse buluşalım tabı bn de senı görmek ıstıyorum:KK34: ama hastanede uzun kalırlarsa mecburen nehırın yanına gıtmem gerekır ablamı yabancılıyor pek mutlu olmuyor çünkü.. ama kayınvalıdem cabuk giderse yanına hiç gözüm arkada kalmaz raat raat buluşuveririz:KK51: öğleden önce haber versem sana geç mi olur ki acep:KK3:
acele cvp adana kebap:KK37::KK53:

canım arabasız çok zorlanırsın şöyle hafif olan ve çok pahalı olmayan baston pusetlerden al ama bence komşu akraba falan ödünç bulabilirsin

Almak için baktığımdaTaç ve english home dakilerin kumaşı iyi gelmişti coton boxu internetten gördüm kumaşını bilemiyorum ama dediğim gibi kullanmadığım için bilmiyorum ama istersen alışverişe çıkınca birkaç markaya bakarım

genelde herkes taç ı tavsiye ediyor.internette de genelde taç var zaten.sağol canım.iyice bi bakınayım:KK53:

canım ben ikea'dan almıştım. yeri güzel. %100 pamuk. ama cotton box'ın kumaşını da tavsiye ederim. öğrencilerimin vardı. kumaşları güzeldi, yumuşacık.

canım hayırlı olsun çok sevindim... :KK16: inşallah kadron da gider o okula da rahat edersin.. :KK19:

bence de baston pusetlerden al canım. arabasız olmaz.

Add.. nasıl geçti kreşte ilk gününüz. işe başlamadın değil mi? alıştırma evresi daha.. yabancı insanlara alışıksa çabucak alışır oraya da. endişelenme.. :KK19:

daha iyi teyzesi.. akşam bi sıcakladı, bi terledi ne oluyor anlamadım.. :26: antibiyotik beş gün demişti. bitti bugün ama burun tıkanıklığı hala var. yavrum o kadar bıktı ki, burun aspiratörünü, şırıngayı görünce hemen kaçmaya başlıyor. :KK30:
maşallah senin kuzuya da.. tek sağlıklı olsunlar da hareketli olsunlar.. :KK55:

oh maşallah bayram temizlikleri yapılıyor.. ben ankara'da olacağım kısmetse. artık gelince yaparım. bayramdan sonraki haftada izin alıcam. sonrada 29 ekim tatili var. 20 gün kalıcam hemen hemen.. inşallahhh... :KK76:

evet keşke dönmeden yaptırsaydınız. ama olsun. zaten ilk birkaç gün sıkıntıları oluyor. kucakta tutarsınız bir iki gün de. ağrıları falan da olmuyor. inşallah çabucak atlatırsınız canım. ama bu saatten sonra genel daha iyi bence. etkilenir gibime geliyor..sünnet esnasında kalkmaya çalışır. daha zor olur. :KK50:

12m test yaptın mı? inşallah hakkınızda hayırlısı neyse o olsun. annen de çok üzmüş seni. :KK50: ama pişmandır bence.. evden kovduktan sonra özür falan dilemedi mi.. kalman için birşey söylemedi mi de hemen yollara düştün. yoksa gururundan mı?
sünnet olayında da benim kocam daha çok ağladı. ben de çok sulugözümdür ama olup kurtulacağı için sevinçliydim. bir de yanındaydık biz. o başındaydı ben de video ya çektim. :KK24: :KK53:

hayırlısıyla olur kurtulur inşallah canım.. çıkacak olan parça ne kadar da küçük olsa da üzerinizden büyük bir yük kalkacak.. :KK9:

cotton box ın renklerini beğendim ama ikea nınkilerin renkleri pek bi soft geldi bana.test yapmadım canım daha.bi kaç gün daha beklemeyi düşünüyorum.cesaretim yok :18:hemen yollara düşmedim kızzz,bekledim belki kusura bakma kızım der diye....ama nerde..hiç umursamadı bile...ben döndükten sonra pişman olmuş,kardeşlerim kızmış anneme falan...ama iş işten geçti bikerem:KK50:

12m canım senle yazıştıktan sonra özdileke uğradım çok şirin nevresimler varyüzde yüz pamuk ama normal nevresimler gibi azıcık sert çok yumuşak değil yinede bak istersen

sağol canım....yarın iyice bir bakayım sonra alırım artık netten.uyku seti var ama nevresim daha kullanışlı...uyku setinin yorganı da çok kabarık...yün yorgan yaptırdım oğluma nevresim onun için alacağım.

vaveeee yarın bitiyor sanırsam mahpusluk :KK76::KK76::KK76::KK76:gel bacım gelllll ,özledik yahu :KK34:

o zaman evde bulusmak lazim. aslinda ev bulusmasibdaha iyi olurdu ama hepimiz farkli yerlerdeyiz. gelirim derseniz ben evsahipligi yaparim :KK23:

ben de bugun disari ciktim basladi aglamaya yollar da cok engebeliydi. taksiyle dondum eve artik:KK5:

Evet ev buluşması bebekler için daha iyi evim biraz küçük ama bende misafir edebilirim uygun zamanda bebeklerede yaşıtlarıyla sosyal ortam olur

nevresim için premier marka çok iyi tavsiye edebilirim çilek mobilyanın nevresimleri gibi ama ondan çok daha uygun eminönünde iş bankasının karşısında kumaşçıların olduğu bi han var bilenler varsa mt. 7 - 7,5 tl çokta güzeller diktirilebilir.

bacım ancak gelebildim,eşimin kuzenine gitmiştik,ameliyat oldu da ,bi dolaşalım die oraya şeettik,nehirimin gece uykusu sacma sapan oldu kuzum uyudu uyandı,aptal oldu,kıyamam ona,neyse ki artık evinde yatagında..:KK8:
gecen ptesı bnm kayınpeder amelıyat olmuştu ya o yuzden yarın kontrollerı var,bnm minik fare yine ablamda olcak.. eger bnm kayınvalıdenın işi hastanede erken bıter de nehirin yanına benden önce geçerse buluşalım tabı bn de senı görmek ıstıyorum:KK34: ama hastanede uzun kalırlarsa mecburen nehırın yanına gıtmem gerekır ablamı yabancılıyor pek mutlu olmuyor çünkü.. ama kayınvalıdem cabuk giderse yanına hiç gözüm arkada kalmaz raat raat buluşuveririz:KK51: öğleden önce haber versem sana geç mi olur ki acep:KK3:
acele cvp adana kebap:KK37::KK53:

kıyamam kuzucuka... uyusun mışıl mışıl.. bizim uykular da onun olsun...

tamam hayatım hiç sorun değil. sen gün içinde duruma bak. ona göre hareket ederiz. öğlene doğru da haber versen olur. çok önemli iş olmazsa çıkarım. setbaşına gitcem. orada bir okulda toplantı. mahfel'i biliyor musun? orda mı buluşsak?

videoya baktım şimdi. 12 dk sürmüş bizimki. ilk 8 dk oyuncakları sayesinde ağlamadı oğlum. ama sonra katıldı resmen.. :KK5: video isteyen varsa az biraz ekleyebilirim.. :KK53:

Ne videosu sunnetmi:KK53: aaa sen yaptirdinmi sunneti..ne zaman yaptirdin yahu..video isteriz:KK16:

kıyamam kuzucuka... uyusun mışıl mışıl.. bizim uykular da onun olsun...

tamam hayatım hiç sorun değil. sen gün içinde duruma bak. ona göre hareket ederiz. öğlene doğru da haber versen olur. çok önemli iş olmazsa çıkarım. setbaşına gitcem. orada bir okulda toplantı. mahfel'i biliyor musun? orda mı buluşsak?

oldu cnm o zmn sabah haber veririm bn sana:KK34:
mahfeli bilmiorum ama öğrenirim,senin için bursayı tekrar baştan sökerim bebeim:KK51::KK51::KK51:

olmuyor ruzacan bak ne kdr saygılı bi giriş yaptım,olmadı bi ziyaretci daa beenmedi bizi,açmadı derennnni sohbetimiz:KK33::KK33:

Evet ev buluşması bebekler için daha iyi evim biraz küçük ama bende misafir edebilirim uygun zamanda bebeklerede yaşıtlarıyla sosyal ortam olur

tecrübeyle sabit... biz iki bebekle baş edemedik dışarda. doğru düzgün oturup konuşamadık. bir de kocalar vardı yanımızda.. kesinlikle evde buluşmanızı tavsiye ederim...

Ne videosu sunnetmi:KK53: aaa sen yaptirdinmi sunneti..ne zaman yaptirdin yahu..video isteriz:KK16:

evet teyzesi.. 5 aylıkken. lokal anestezi ve klampli oldu. becerebilirsem videosunu keser eklerim birazdan. uğraşayım biraz. :21:

aleynaa.. ebrulii.... nassınız bacılar... ecük yazın da boyunuzu görek... :KK53: ne alekeyse.... :KK52::KK52::KK52:

$sweety-kids-bebek-nevresim-takımları-9.jpg $121006 V6.jpeg $sweety-kids-bebek-nevresim-takımları-9.jpg $121006 V6.jpeg
nette katalog var ordanda bakabilrisin

oldu cnm o zmn sabah haber veririm bn sana:KK34:
mahfeli bilmiorum ama öğrenirim,senin için bursayı tekrar baştan sökerim bebeim:KK51::KK51::KK51:

canım benim... toplantı olacaağım okula daha yakın. otopark da var. setbaşında bir kafe. simit dünyası falan var. otobüs falan bilmiyorum ama nerden geçer. enişte bırakır belkim.. :26:

olmuyor ruzacan bak ne kdr saygılı bi giriş yaptım,olmadı bi ziyaretci daa beenmedi bizi,açmadı derennnni sohbetimiz:KK33::KK33:

ay evet yaa... ne varsa bu kadar korkulacak.. hemen kaçsınlar... :110:

X