2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

adaçayı içiver eger varsa evde,hem hemencecik regl olursun,ben de işe yarıyor ayrıca geçmiş olsun

Bu aralar herkes grip dikkatli olun korunun eşimde virüsü eve getirdi inşallah bebeğe geçmez
Oğluşum biraz önce bay bay yaptı sonunda yatırırken alkış yapmaya çabalıyodu aylardır uğraşıyorum pat diye yapıverdi bu bebek gelişimi çok ilginç bişey ya yemek vs sen istediğin zaman hiç bişey olmuyo kendi istesin herşey oluveriyo

adaçayı içiver eger varsa evde,hem hemencecik regl olursun,ben de işe yarıyor ayrıca geçmiş olsun

Derdim çoktur hangisine yanayım (( pokunu yemiş karga gibi düşünüyorum.test yapmaya bile elim gitmiyor.bi de ben de pıhtılaşma problemi var.

12M guldurdun beni ya gecmis olsun..pisikolociktir pisikolocik merak etme..

Bu ne ya herkes hasta topluca olak ciksin aradan ya tek tek gecmis olsunla ugrasmayak

Purcak ben seninlen hiiic girmem zati sonucta bi nevi dünür olabilirük bigun

ohoo o zaman asıl polemik bize yakışır bebeim,dünürlük müessesi polemiksiz olmaz,sen benı yanlış anlıcaan ben seni çekiştircem,arkandan cimri dicem,en bol ekşınlı akrabalık şeysi

Derdim çoktur hangisine yanayım (( pokunu yemiş karga gibi düşünüyorum.test yapmaya bile elim gitmiyor.bi de ben de pıhtılaşma problemi var.

pıhtılaşma probleminin sıkıntılarını tam olarak bilmemekle beraber,bi dur sakin ol,daa bişi belli diil diorum

Aslında kafam bozuk ,genelde böle şeyleri eşime anlatırım ama artık bu konu onu çok üzüyor diye ona da anlatamıyorum,annemlerle sıkıntılarımı bilen bilir,onlara çok kızgın olmama ragmen içten içe bayramda gideriz diye düşünüyordum,bugun erkek kardesimle konuştum annemler,burcak gelırse neyse de kocası gelirse eve almıcaz demişler hayır zaten başka bi şehir,tek başıma gidemem,ayrıca eşime asıl ayıp eden onlar,bunlara ragmen gidelim desem beni kırmaz,bnle annemlere gider ama asıl tribi atanlar annemler.. zaten bnm yüzümden birsürü aptal şey yaşadı bi de bu soyledıklerını yaparlarsa çocuğun düşeceği durumu tahmın bıle edemıorum.. off bizimkılerle küs olmam ayrı dert,haksızlıkları ayrı dert,gelmesin demeleri ayrı dert.. bi de bayramda şimdi mutlaka soran olur ailene ne zaman gidecen die,çıkaracam takvımden bütün bayramları ya.. ailesi olan var olmayan var,olup da görüşmeyen var ohooo,yazdım rahatladım ohh,bitti.

Aaa niye oyle diyolar ya kacirmisim o mevzulari niye istemiyolarki?? halbuki damatlar sevilir genelde..yardim etme durumlarin falan vardi yalnis hatirlamiyosam..cook zor ya gercekten gitmesen konusmasanda olmuyo, sirtinda bi yük omur boyu tasiyosun küs oluncada..mutsuz oluyosun..buruk oluyosun

bizim mevzu para cnm ya.. para vermemı ıstıyorlar,öyle bir iki ay yada dönemlık bişi diil,her ay düzenli olarak belli bir miktar.. ihtiyaçları oldgndan diil hak olarak gördüklerinden.. bu istediklerini yapmadığım için aramız böyle hep bozuk,en son bnm üzerime çok gelince bunlar,eşim de dayanamadı araya girdi,söylediği bir iki cümle,zate dünya kdr laf işitti bunun üstüne,kötü adam oldu ihale ona kaldı..

Son düzenleme:
uykum kaçtı,oldum böle gidem bari zifiri karanlığa girem de,nehir de işe yarıyor belki bnm de uykum gelir:2: hayde ii gecelerrr

Allah yardimcin olsun canim koy tavrini yapacak bisey yok..esinle aranin bozulmasini goze alacak kadar bencillermis biraz özür dilerim ama..Düsunup tasinirsin ama ben kesinlikle gitmezdim o cumleyi duyduktan sonra heralde..Senin gibi naif bi evlatlari,dunya guzeli bi torunu ve iyi bi damatlari var daha ne istiyolar ki insanlar cok degisik..

Iyi geceler canim yat bakalim..bende kaciyim yavastan

iyi geceler, istanbul sıcakmış hakkaten :44: oğlan bayağı huysuzdu, bi ateşine bakıyım dedim. 37.4 olmuş. uzerindekileri çıkardım şimdi düştü. inşallah hasta olmuyordur yıne

istanbullular buluşmaya pek hevesli değil anlaşılan (mazereti olanlar istisnaa)
yine de buluşmak isteyen varsa özel mesajla anlaşalım.

Kızlar, ancak okudum yazdıklarınızı, çooook sağolun desteğiniz için, yalnız değilmişim, sadece benim sesim fazla çıkmış

Bizimki 4. ve 5. dişleri de çıkarıyor, yani şu an hiçbiri çıkmamakla beraber beş dişimiz var. Sabah kalkıyorum yeni diş, patlamış mısır sanki şaka gibi Yediğinin çeyreğini bile yemiyor ayrıca huysuz ötesi ve kımıl kımıl bir dakika durmuyor.Hepsi birden çıkmaya çalışınca böyle oldu galiba. Çıksalar da huzura kavuşsa yavrum, hiiç keyfi yok

İki gündür ben bende değilim. Çoook yorgunum, uyumak istiyorum ama hazırlık yapmalıyım, yarın da erken gitmem lazım, bu hafta çok yoğunum offfff

Şööyle işe gidiyormuş gibi yapıp bir gün akşama kadar evde bir oraya bir buraya yatasım var

Günaydın hanımlarr iyi haftalar..

Ferda hayırlı olsun dişleriniz ne güzel pırt pırt atıveriyo

Repu hasta olmaz ya işallah hava değişimine bağlı anlık yükselmelerdir olur arada..

Ya salak gibi biri bana tee 2 ay önce bayram için 9 ekim dedi o gün bu gündür planlarımı ona göre yaptım, doktor randevulerimi ona göre aldım salak kafa bi baksana ajandana işte 15 ekimmiş bayram Repuya falanda yalnış söyledim haftaya bayram diyorum..Neyse uzun lafın kısası bu cumartesi buluşabiliriz İstanbul tayfası sizin içinde uygunsa..Repu, Ferda, ADD ne dersiniz?? ceylis falanda vardı galiba başka kimler vardı istanbul grubunda???, unutkanlık işte

gel yavrum gelll anlat baaa anlarım ben de seni benim ailem değil deee annemmm
evimde ne görse baa da al diyooo çıldırıciiim kendinde hak görüyor babamın maaşı
iki maaş kadar nerdeyse benim de çalışmadığımı biliyor,
geçen bayramdan sonra toplaştı gelmişlerdi,teyzemide getirmiş annem arabada
boş yer var diye
tuu baaa bana da bundan al aaa şu güzelmiş diğer anneler
gününde isterim falan off durdumdurdum off anne hediye de sipariş verme huyun çıktı
teyzem gil gibi dedim
annem baaa küstü 2 haftada bir 10 dk konuşuyrz,

repuu kocam kızdı cigara işine o da bırakacakmış en yakın zamanda sana da dönemedim
zaten içim el vermiyordu 2 yıl oldu beyaa,
sivas soğuk
:2:

repuu kocam kızdı cigara işine o da bırakacakmış en yakın zamanda sana da dönemedim
zaten içim el vermiyordu 2 yıl oldu beyaa,
sivas soğuk
:2:

aman iyi olmus oyle oldugu daha kotuluge vesile olacakti ben de deniyecektim merak ettim karanfilli fln
esim de denerdi kesin.

bituful bana uyar.
add, ceylis, ferdaerd ve diger istanbullular

cevap bekliyorukk

canim daha once de soylemistim, bildigin uzere senin onlara birsey werme zorunlulugun yok. Senden aylik duzenli para isteye eklerine duzenli sevgi verip almayi haketsinler. Yazik yani bu gerginligi esine ailene tasima. Oncelik onlarin. Sen vazife olarak saygini eksik etmezsin o kadar. Yaptigini allah gorur. Gerisini dert edip bos yere canini sıkma.he esini istemiyorlarsa hasretlerinden yakinmiyorsan gitme. Opuyom seni

Tubi napiyon bacim
Ruza nsil oldu tombalak tosba??
Benim oglan cok zarar veriyor kendine yaa. Her yere tirmaniyor saka gibi. Atom karinca surekli dusuyor. Kilo da sabit kaldi hee. Maasallah Bu yemeyle 15 kg olurdu herhal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…