2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Oglum herbyeri karistiriyor tirmaniyor, tezgahin altindaki dolabi acti bugun sivi yag sisesini kapti hemn yetistim. Dolap kilidi mi kullansam acaba. Kaldircak yerde yok bu tur seyleri.

seni de çok sevdim beya
benimki sizden 1 adım geriden gelior sürünüyor,kabloları kemiriyor,
9.ay aşısını yaptırcak mısınız?

seni de çok sevdim beya

ben de seni
yaptırcam canım.. kızım da sürünüyordu bu zamanlarda oğlan ayağa kalktı koltuğa tutunup sıralıyor gelişimleri ne olursa olsun Allah sağlık verdiği sürece, nihayetinde yürüyecekler büyüyecekler

anam benimde saçlarım dökülür diye bekliyordum gürleşti bende hemen kuaföre gidip ara makas attırdım çöp kadar kaldı mis mis şimdi :)

ara makas attırdım ben ama saç büyüdükçe iyice kabarıyor benim kabarması yüzünden kısa saçı sevmiyorum bu yüzden berbat görünüyor hep uzun kullanıyorum

kızlar beni hatirlamadilar ama cvp da yazmamislar bapalim gideyim o halde ben

maşallah paşayadert etmiyrm ben artık hazırbulunuşlukla alakalı
ne kiloyu ne gelişimi sağlıklı ya çok şükür,oğlunun adı ne

esrabeyaz ben tanımıyordum zaten ama küsmeee hoşgeldin anlat bakalım
bebeğinin cinsiyeti ne kaç kilo boyu kaç hangi gün doğdu?

seni de çok sevdim beya
9. ay aşısı kızamık aşısıymış benim doktor normalde kızamık 2 doz yapılır biri 1 yaşında diğeride ilkokula başlayınca 9. ayda yaptırma doz fazla oluyor sıkıntı olur devlet promosyon yapıyor bu aşıyı dedi

Selam güzel hatunlar, tatlı anneler, sevgili arkadaşlarım Çocuk eğitimi ve gelişimi ile ilgili kitaplar aldım. Çocuğum büyüdükçe doğumdan hemen sonraki gibi şaşkın şaşkın kalmak istemiyorum, o yüzden biraz erken başladım Okudukça sizinle de paylaşırım beğendiğim kitapları ve altını çizdiğim yerleri isterseniz. Sizin de okuduğunuz kitaplar varsa dikkatinizi çeken yerleri paylaşırsanız güzel olur, birbirimizi bilgilendirmiş oluruz. Aslında ilgili konu başlığı altında yazacaktım ama dedim şimdi bizim kızlar dururken başka yerlere gitmeyeyim

Ruzam, senin de önereceğin kitaplar olursa zevkle okuruz

Benim gece mama yemiyor dediğim çocuk evde normal mama bulamadığım için tahıllı kahvaltı maması, içine biraz yoğurt ve tarçınla hazırladığım mamayı gece uykusunda hüpletti! Dün akşam da muhallebi yemiycem diye ağladı, sonra iki tane zeytinyağlı yaprak sarmasının içini yedi Az değil bunlar azzzz

kızlar bana yardım edin bakem...
lcw dwn oğluma eşofman falan alacağım 9-12 mi alayım alan arkadaşlar...
6-9 mu alsam bilemedim lcw nin bedenleri biraz büyük sankim,

yardımcı olun bacınıza

canım lcw dan alırken kesinlikle büyük al çünkü yıkanınca küçücük kslıyor.ben en son aldıklarımı 12-18 aldım.kalıpları çok değişiyor bir de...görmeden almamak en doğrusu aslında lcw dan.bir de civil e bak.fiyatları da uygun.

Puhahaha gecimsiz1982 cok cüretkar bi misafirmissin..hosgeldin mi desem, tekrar hosgeldin mi desem bilemedim..annadin sen onu

bence de anladı o o nu ....ama anlamamış gibi yapiyyy

hoşgeldin...pek iyi bir giriş yapmadın sanırsam vave sana ne yaptı,tavuğuna mı kııışşşşş dedi

sıkılıyor demek ki annesi aynı şeyleri yemekten...oğlum ona yaptığım tuzsuz salçasız çorbayı içmiyor.bizim çorbalardan veriyorum tatsın diye,versem bir kase yiyecek...kitap paylaşımlarını yaparsan çok sevinirim...dikkatini çeken yerleri ya da kitap isimlerini ...süpperrrr olur.

Son düzenleme:

aynen cooook seciyolar cok. ac degil mi acaba diyorum. kendi yedigimden veriyorum oyle istahli yiyor ki. :18: simdi kahvalti vericem bakalim. tarcin atsam mi acaba icine. belki sever

kitap tavsiyesi alabilirim. ekitap olsun ama

evet ferda bunlar çok fena benim kıza ev tarhanası yapıyorum doktor tuz koyma dedi tuzsuz yapıyorum öğürüyor tuz alıyorum koca bir kase yiyiyor maş. ağzının tadını biliyorlar birde bu arada doktorum çocuğa verdiğin herşeyin içine zeytin yağ koy nöroloji ark. var çocukların beyin gelişimi için çok faydalı ben öyle yapıyorum dedi bende şimdi hepsine 1 çay kaşığı koyuyorum sizinle paylaşayım dedim

Oglum herbyeri karistiriyor tirmaniyor, tezgahin altindaki dolabi acti bugun sivi yag sisesini kapti hemn yetistim. Dolap kilidi mi kullansam acaba. Kaldircak yerde yok bu tur seyleri.
Benim oğlumda 21 Ocak doğumlu uslu bir bebekti ama cok değişti her yeri karıştırmanın pesinde ayag kalkıp koltukları sıralıyor cok korkuyorum kafasını gözünü vuracak diye ki vuruyor zaten bı yandan engellemeye çalışıyorum bı yandanda gelişimi icin yapması gerek sanirm zor zamanları simdi başlıyor surekli pesindeyim

benim oğlum henüz emeklemiyor bile ama eminim ki emeklese ya da yürüse daha yorucu olmaya başlayacak oğluma bakmak...ama ben yine de istiyorum...emeklesin artık

Evet ya resmen tuz istiyor bu çocuklar Ama tadına bakıyorum, tuzsuz da bir şeye benzemiyor cidden

aynen cooook seciyolar cok. ac degil mi acaba diyorum. kendi yedigimden veriyorum oyle istahli yiyor ki. :18: simdi kahvalti vericem bakalim. tarcin atsam mi acaba icine. belki sever

kitap tavsiyesi alabilirim. ekitap olsun ama
Tarçını hem tadı değişsin diye hem de bu ara burda hava soğumaya başladığı için bağışıklık sistemine faydalı olur diye veriyorum. Zaten ilk tadabildikleri baharatlardanmış. E-kitabı çok aradım canım ama bulamadım. Kitapyurdu sinir etti beni, bilmem kaç bin e-kitap var diyor ama ben bu konuda işe yarayanını göremedim. Sorun bende herhalde :44: İdefix'te vardı galiba birkaç tane, onları da indirmedim. Yine de bulabilirsem haber veririm

Sağol canım, evet zeytinyağı çok faydalı ama ben hep unutuyorum koymayı, kullanmalıyız aslında hem zeytinyağını hem mümkün olduğunca (!) halis tereyağını.

Ferda bilgileri paylaş tabi hayat paylaşınca güzel..

Bende kitap aldım ama hiçbirini açamadım vaktim yok ya şu tracy simidir ne halttır onuda almıştım hiç beğenmedim kaldı kenarda..bi sağım yaparken vaktim oluyo kk ya giriyorum, kitap okusam buraya bakamam, bugun internete girmicem kitap okucam diyorum sonra s*et kk ya bak diyorum ne hale getirdiniz len beni..

Geçimsiz saçları uzat uzat kırp sat ne dersin, bu arada dolap kilidi kullanmakta fayda var vaveyla arkadaşımızın oğluşunun keki hüpletmesi gibi zararlı bişeyleride hüpletebilirler..seninki bide 13 kiloymuş yağ deterjan ne varsa götürür valla Allah korusun hiç acımaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…