2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ohh ne güzel forumumuzun psikoloğu bilem var ben de türkçe öğretmenliği okudum. dışarda psikologlarda okullarda da pdr cilerde gözüm varseviyorum mesleğinizi...

bn kurum psikologuyum.. formasyon alıp pdrcı olasım gelıo arada,sevıorum öğrencıleri.. çalıştıgım yerden sıkılırsam yapabilirim

öğretmenlık güzeldir ama ben de size özenıorum valla,tatilinden fılan dııl ama hiç girmicem oralara bana sınıfta bişiler anlatmak keyıflı olurmuş gb gelıo

üzerimde bir durgunluk war keyifsizim

sana noldu be yav,bn de keyıfsızım valla.. gereksiz yere kocama sardım şimdi oturup makınanın bıtmesını beklıorum,çamaşır ascam,sarmayaydım adam da gıdıp uyumayaydı iyiydi de şimdi de canım sıkılıyo

Olur ya ama onumuzdeki cumartesi desek sen yeni gelmis oluyosun sonraki hafta buyuk bi ihtimal sunnet olucaz sonraki haftada bayram off bilemedim tarih nasil olcak repu

hmmmmm
bilmiyorum ki,
bana bayramdan onceki cumartesi dahil hergün uyar, ama ondan sonra yokum malesef
artık birer birer akşamlar evinizi ziyarete gelirim borek kek mek yaparsınız napalım

bilemiöööm keyfisizim depraaaaasyon 1 saattir kocam da yooook

öğretmenlık güzeldir ama ben de size özenıorum valla,tatilinden fılan dııl ama hiç girmicem oralara bana sınıfta bişiler anlatmak keyıflı olurmuş gb gelıo

hadi hadi itiraf et tatil kısmı da çok cezbediciçocuklarla paylaşmak çok güzel gerçekten...ama bazen hiç konuşmak istemediğim günler olur benim o zamanlar sıkıcı oluyor

üzerimde bir durgunluk war keyifsizim
hayırdır canım kocan nöbette diye yalnız mı hissettin?? yoksa başka bi şey mi var?

bilemiöööm keyfisizim depraaaaasyon 1 saattir kocam da yooook

bnmkı bnle tartışmadı bilem,yarın konuşcakmışız,uleynn yarına kdr sinirim geçer ki bnm bana şimdi kavga lazım öyle sardığımla kaldım.. kime laf sölesem bılemedım kı sen depresyondan zıyade şaşkın gbsın bacım bişi mı oldu

bilemiööööm ruhumda başka biri mi war yoksa bu ben diilimmm en iyisi gidip yatayım

uwww tatil tabi cezbedici bebeim,kim istemez tatili benm çalıştığım yer bole pek sakin kalabalık istiyorum ben de o bakımdan istedım öğrencılerı o canı istememe olayı bana da oluo bazen

way anasını arkadaş psikölög hemen çözdü mevzuyu bişeye şaşırdım ondan mı ki böle oldum

psikologculuktan dııl be yavrımm smılelarından şeetiim baksana hala bölesın şoktasın sanırsam:26::18:

benimle ilgili olmayan bir durum ama şaşkınlık sinir karışımı bişey oldum, hayata dair yansımalarım şekil değiştirdi adeta.. çok hassasım çok

oku annem meslektaş oluruz.. bnde aöften edebıyat okuyayım barı,içimde kalmasın

ben kendi mesleğimi hakkıyla yapayım da daha ikinci çocuğu da yapacam ancak yetişirim işlere,sen yetersin buraya psikoloğomuz burçağımız
bu arada avatarın orda nilüfer yazıyo ya,ilk sen de gördüm bursalı ya herhalde nilüferde yaşıyo dedimsonra baktım ki bende de nilüfer yazıyomuş,ama ben yazmadım ki onu,kim yzdı onu kim kim kimneyse daha fazla saçmalamadan sustum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…