2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ben de bugün y.mercimek kıyma kabak maydanoz domates 1 tane soğan lı çorbayaptım
biraz salladım elime geçeni kattım ama yemedi
:KK53:
erişteli yeşil mercimek çorbası yapıcam ben de bi ara.yeşil mercimek 8. aydan itibaren veriliyomuş,deneyelim bakalım.

Tubi hep kiskaniyorsun beni al bakalim :KK53:
12m e-bebekten baby plus marka aldim. Umarim hayrini goruruz :) degisik bisey olarak tereyagi pekmezle kek yaptim bugun ogluma yedircem tabi yerse . Yapmamdaki sebep kiim kek yerken saldirmasi. Ben de ona ozel yaptim. İstahsiz ogluna balik yagi dene bakalim. Tereyagi kullan yemeklerde az. İstahina etki eder umarim. Bu arada sana anlatirim ben anladigimiz seyi :KK53:

bol iştahlı günlerde kullanın mama sandalyenizi,ben de alıcaktım bi arkadaş dedi hediye alamadım mama sandalyesini ben alayım siz almayın diye on beş gündür ses yok:KK24: artık araştırıp kendim alayım bari:KK51:

ferdaa, çok olgun bir gelinsin:KK16:benimkide çok sahiplenir torununu,alttan alta karışmaya çalışır bana karışmasına müsaade etmem ama ben de ses çıkarmam kırılmasınlar huzur bozulmasın diye ama içten içe kendimi yerim olan benim sinirlere olur,annem yorulursa arada bakmaya o gelecek aynı evde torununu benden kıskanmalar beni annesi saymamalar falan nasıl idare edecem bakalım,o zamanlar desteğini istiyorum psikolojik olarak:KK50: bir de kurbandan sonra 20 günlüğüne gelecek,annem zaten biz de biri ak diyo biri kara diyo ben pembe diyorum ama evimdeler diye ses çıkaramıyorum offf sinir basıyo beni:KK36:şimdiden 20 günün gerginliği sardı beni:KK4:

ayrıca bir sürü konu okudum dünden beri sohbet akmış gitmiş ama aklımda kalmadı:44:

Kinaya gidicem ne giysem acaba:26:

Oğluma yesil pantolonunu giydiricem gomlegiyle..

En iyisi ben gidimde hazirlanim makyaj falan anca yetisirim zaten kimsede yok forum bana kkaldı

:21::KK8::KK35::KK76::KK76::KK64::KK64::KK62::122::124::118::118:

Hadi bye bye :KK66:

Kinaya gidicem ne giysem acaba:26:

Oğluma yesil pantolonunu giydiricem gomlegiyle..

En iyisi ben gidimde hazirlanim makyaj falan anca yetisirim zaten kimsede yok forum bana kkaldı

:21::KK8::KK35::KK76::KK76::KK64::KK64::KK62::122::124::118::118:

Hadi bye bye :KK66:
artık bebelerin kıyafetlerini kendimizden önce hazır eder olduk,ana yüreği:KK8: iyi eğlencelerrrrr

vavecm eşime söyledim balık yağını 7 seas diye üretimi durmuş onun:26:
CARLSON var iyi diyorlar sadece omega 3 içeriyormuş vitamin olmadığı için istah açmaz dimi
:KK36:

Ferdayla bize m.koy yakin tabi size bakirkoy bilemedim yazi turami atsak:44::KK1: add sen m.koyede kolay gelirsin aslinda:KK53:

Selam kizlar.benim kizda bildiginiz obur.ne gorse istiyor.hersey yedirriyorum.ben 3 aylikken tattirdim herseyden.onun etkisi olduguna inaniyorum.simdi cok sukur yiyor.elimizde ne gorse saldiriyor.
He bide yedigi halde asiri kilolu degil normal kilosu.asiri kiloluda olmasin zaten saglikli olsun yeter.

Saglik ocagindan kan aldirmamizi soylemislerdi.sali gunu kontrolumuz var.bugun hastahaneye gittik.kan alirken nasil yaptilarsa igne kolunda kaldi kizimin siringa cikti.ama nasil kan fiskirdi.tupu fiskiran kandan doldurdu.oyle kaldim yani.anladilar sinirlendigimizi pek bir ilgilendiler.nasil insanlar var anlamiyorum.:KK43:(

Olur ya ama onumuzdeki cumartesi desek sen yeni gelmis oluyosun sonraki hafta buyuk bi ihtimal sunnet olucaz sonraki haftada bayram off bilemedim tarih nasil olcak repu

Selam kizlar.benim kizda bildiginiz obur.ne gorse istiyor.hersey yedirriyorum.ben 3 aylikken tattirdim herseyden.onun etkisi olduguna inaniyorum.simdi cok sukur yiyor.elimizde ne gorse saldiriyor.
He bide yedigi halde asiri kilolu degil normal kilosu.asiri kiloluda olmasin zaten saglikli olsun yeter.

Saglik ocagindan kan aldirmamizi soylemislerdi.sali gunu kontrolumuz var.bugun hastahaneye gittik.kan alirken nasil yaptilarsa igne kolunda kaldi kizimin siringa cikti.ama nasil kan fiskirdi.tupu fiskiran kandan doldurdu.oyle kaldim yani.anladilar sinirlendigimizi pek bir ilgilendiler.nasil insanlar var anlamiyorum.:KK43:(

canım kıyamam kuzuma,geçmiş olsun canım.öyle ihmalkarlık mı olur,hem sinir bozucu hem üzücü...

aynen ben de çok erken tattırdım canım.. maaşallah senin kızına da..

üzüldüm ayrıca yawrucuğa :26: işini iyi yapmayan insan çok maalesef geçmiş olsun

vavecm eşime söyledim balık yağını 7 seas diye üretimi durmuş onun:26:
CARLSON var iyi diyorlar sadece omega 3 içeriyormuş vitamin olmadığı için istah açmaz dimi
:KK36:

canım "seven seas" aynen rakam ifadesi ile değil. acaba farklı birşey mi war öyle?? yaygın bir balık yağı bu. bendekinin üretim tarihi mart 2013. üretimden kalkmış olsa burda hiç bulunmazdı sanıyorum. o yoksa octamar falan da olabilir sanıyorum. şöyle bişey de söyleyim bazen eczaneler promosyonunu aldıkları ürünü satmak için de üretimde kalktı diyorlar. reprezant bir arkadaş öyle demişti :KK37:

estarabim ben yazdıgını yenı okudum bacım:KK8: senın koca asker fılan mı bakıım ne nöbeti bu:nazar:
ben de bana pas vermiyo sandım:KK19:evet canım asker, nöbette.senin mesleğin ne idü ayıptır sorması.psikolog ya da psikiyatr mıydı,pek severim de psikoloji okuyanları ,psikoloji ile ilgili okuyamadım içimde kaldı:KK25:
benimki de nöbetçi gel kahve içelim yoldaş :KK19:
bitmiyorr bu nöbetlerr..içelim, canım da çekmişti geç oldu diye üşendim yapmadım:KK14: ben de tam çocuğu uyuttum kocam da yok bilgisayarı elimden alacak, biraz keyif yapayım dediydim ama kimse yoktu forumda, ancak toplanıyor sanırım:13:

ben de bana pas vermiyo sandım:KK19:evet canım asker, nöbette.senin mesleğin ne idü ayıptır sorması.psikolog ya da psikiyatr mıydı,pek severim de psikoloji okuyanları ,psikoloji ile ilgili okuyamadım içimde kaldı:KK25:

bitmiyorr bu nöbetlerr..içelim, canım da çekmişti geç oldu diye üşendim yapmadım:KK14: ben de tam çocuğu uyuttum kocam da yok bilgisayarı elimden alacak, biraz keyif yapayım dediydim ama kimse yoktu forumda, ancak toplanıyor sanırım:13:

aşkolsun ne pas vermeycem be yav ayıp ediosun.. he yav psikologum:KK8: sen ne okudun bakıım:KK16:

X