2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
selam ..bi sen bi de bitufula çok gülüyorum inş.RABBİM sana da ii insanlar nasip eder.ben çok dua ettim ,sen de sürekli et ,RABBİM meleklerin yüzüne gülsün ,her hayırda bir şer her şerde bir hayır vardır ,bunda da bir hayır vardır elbet buna emin ol ,millete de kulak asma ,kreşe göndermeye başlayınca herkes bir laf etmeye başlar ,aaa el kadar çocuğu oraya mı verdin diye ,tıka kulağını ,kimse kimseye annelik öğretecek değil ,yeterki evladın vicdanlı insanlara düşsün gerisi boş
en iisini yaparsın ,sen mutlu olmazsan o da mutlu olamayacak ,nasılsa kayınvaliden de varmış yanında o yüzden gözün arkada da kalmaz.inş. RABBİM gönlüne göre birini verir .

unutmadık, bu aralar uğramayan diğer kişileri de unutmadık

boşver nasılsa sürekli beraber olmak zorundasınız, sen en iyisini yapmışsın,eziğim diye düşünme.

oğlum aynen bahsettiğin gibi. yataklarımızı bile ayıramadık henüz. yanında beni ya da babasını bulamazsa bağıra bağıra ağlıyor

ben de 1 gün çalışacağım. hem değişiklik olur hem eve katkı. eşim bakacak oğluma. o yönden rahatım.

selam,

okuyorum formu herkesin bebegi annesine çok düşkün ama benim kızım bana hiç düşkün degil şikayetçi degilim de neden acaba :26: emmedigi için olabilir çok sıcakkanlı bir kıızım var heeerkese güler nazlanmadan yabancılık çekmeden herkesin kucagına gider yabancı yada kalabalık ortama girdiginde hiç aglamaz degmesin sizin bebeklerde böyle mi yoksa benim zilli mi böyleeeee

repuuu korkma sana bişey olmaz benden zarar gelmez

Ferda canim sen unutulmayanlardansin:)bende senin gibiyim hep sonradan dank ediyor kafama.buda iyi niyetimizden kaynaklaniyor sanirim.insallah hersey yoluna girer.Allahim herseyi gonlune gore versin.

Benim kizimda cok duskun oldu bana odadan disari cikamiyorum.ne olcak boyle bilmiyorum.bir elimde yurutec diger tarafimda kizim hangi odaya gitsem tasiyorum yanimda.yoksa basiyor cigligi.bebislerin cogu ayni durumda sanirim.

Bugunlerde buralar sessiz mi kaldi ne

Benim kizimda bana cok duskun ama disarda misafirlikte ayni dedigin gibi.bana sıkıntısi evde.anlatincada kimse inanmiyor.ikiyuzlu sıpa yaa..ozellikte sokaktaki cocuklari gorunce cildiriyor.eli ayagi titriyor resmen.balkondan basiyor cigligi cocuklarda hemen balkonun altina gelip sesleniyorlar bizimkine."minik kuş"diye.iyice kendinden geciyor.buyugude kucugude taniyor.cok fena cok:)

hiç öyle düşünme .benimkileri de ben sağarak besledim ama bana çok düşkünler ..o biraz yapısal bir şey ,emzirmeyle alakası yok ,o seni kokundan tanır merak etme ,zamanla üzerine düşecek buna emin ol ,hele ki 2 yaş civarı sökseler senden alamayacaklar yapışacak sana ,şuan tam bu hünerini göstermiyordur bence yabancılık çekmemesi çok güzel bir avantaj maş. ben en çok onu isterdim çünkü sürekli anne isteyen bebek de zor oluyor ,benimkiler bu ara hafif yabancılık çekiyor ama zamanla alışıyorlar ,e hep beni gördüler başka kimse görmeyince normal ama kreşe alıştılar çok şükür mesela orda yabancılamadılar

tey tey teeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyy
ben geldiiimm sonunda çokk yorugnum
taşınıyorummmm
o nedenle girip bakamıyorum pek
nasılsınız bebişler nasıl azıcık bakayım geçmişee
bakıcı bulduk perşembe netleşecek benım istedğim biriydi ama yine de hep rabıme hayırlsıı diye dua ediyorum
FERDAA k.pederine benden kocaman bir YUUHHH ne kadar ayıp yaa bırak ne hallerivarsa görsünler
DELİKIZ geçen gün sen geldin aklıma bebeler alışmış kreşe ne güzel maşallah
eeee herkes neredeeee

Hayirli olsun vatana millete kagan

Biz 3.ayda oldukta nooldu farketmedi göbüs aynen coni vaynen:125:

Sağol ya inşaallah hayırlısı olur, durum şu an o kadar karmaşık ki hayırlısının ne olduğunu bilmiyorum
Valla biz de ayıramayacağız bu gidişle, hem işe başlayınca galiba kendim ayıramayacağım :) Bir gün çalışıyor olman da çok güzelmiş gerçekten, stres atarsın rahatlarsın. Kayın aile konusuna gelince, ben baştan yanlış yaptım galiba, melek olsan da, olsalar da bu kadar yakın olmak pek hayır getirmiyor.

Sağol canımmmm sorma ya insanlar ne kadar hazırcevap valla imreniyorum çat diye söylüyorlar, ben konuşuyorum ondan sonra ah niye onu demedim bunu demedim diye kendime kızıyorum

Benden de kocaman bir yuhhhhhhhhhh :) Keşke bırakabilsem ne halleri varsa görsünler ama bırakamıyorum maalesef, ya bu deveyi güdücem ya bu diyardan gidicem bakalım ne olacak.
Benim internet sorunum var, çok az çekiyor, hava poyraz olunca daha iyi çekiyor :) yoksa eksik olmam başınızdan :)

adet oldum sonundaaaa

Nassssıl daha yeni mi oldun ne zamandır söylüyordun hadi hayırlı olsunnn :)

Sağol ya inşaallah hayırlısı olur, durum şu an o kadar karmaşık ki hayırlısının ne olduğunu bilmiyorum
Valla biz de ayıramayacağız bu gidişle, hem işe başlayınca galiba kendim ayıramayacağım :) Bir gün çalışıyor olman da çok güzelmiş gerçekten, stres atarsın rahatlarsın. Kayın aile konusuna gelince, ben baştan yanlış yaptım galiba, melek olsan da, olsalar da bu kadar yakın olmak pek hayır getirmiyor.

Sağol canımmmm sorma ya insanlar ne kadar hazırcevap valla imreniyorum çat diye söylüyorlar, ben konuşuyorum ondan sonra ah niye onu demedim bunu demedim diye kendime kızıyorum

Benden de kocaman bir yuhhhhhhhhhh :) Keşke bırakabilsem ne halleri varsa görsünler ama bırakamıyorum maalesef, ya bu deveyi güdücem ya bu diyardan gidicem bakalım ne olacak.
Benim internet sorunum var, çok az çekiyor, hava poyraz olunca daha iyi çekiyor :) yoksa eksik olmam başınızdan :)

adet oldum sonundaaaa

Nassssıl daha yeni mi oldun ne zamandır söylüyordun hadi hayırlı olsunnn :)

İyi geceler kızlar uzun zamandır yazamadım
anneannem hala yoğun bakımda umutta yok hayırlısı olur inşallah
bu arada oğlum bu ay 150 gr alıp 7 kilo olmuş doktorumuz kalp için eko istedi ve fantomalt diye bir mama önerdi yoğurduna çorbasına ve meyvesine koyulacak daha alıp başlamadım
hala dişimiz yok ((( ara ara ateşi 37,5 lara çıkıyor bu aralar çok mızmız ama belirti bile yok
2 gün önce benim canım tembel oğlum ilk defa dönerek ev içinde hareket etti. herhalde oğluşum çok yoruldu 2 gündür dinleniyor)

Allah sifa versin canim..kilosu biraz az ama genetikte olabilir..
Bu ay daha gitmedik ama kesin kilo vermistir kucagima alinca hafif geliyo..koca gunu 300 cc sutle bitiriyo 2 haftadir..doktor bisey yok diyo ne olcak boyle bilmiyorum..dis belirtileri bizdede var ama ufukta yok..hos sanki bi dis paatlatinca bütün sorunlar bitcek gibi hepimizde disi bekliyoruz

delikızz kreşle ilgili bir sorum olacaktı sana. ben pendikte oturuyorum 0-2 yaş kreş bulamıyorum. sen nereye gönderiyorsun?

meraba kızlar,nasılsınız.bi süredir görümcemin düğünü sebebiyle giremiyodum. everdik atlattık amma yaz fgünü yaz günü grip oldum koşuşturmacadaburnum akıyo kemiklerim ağrıyo minoset içtim ama emzirirken kullanılabilecek daha etkili bi ilaç biliyo musunuz iki üç gün sonra da yola çıkıcaz yollarda daha kötü olmıyım istiyorum:2:

gegçmiş olsun canım.Allah hayırlısını versin.ekoyu neden istedi ki şikayeti mi vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…