2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
canım resim atayım dedim ama olmadı biz kızı kaçırdık sanırım ruzanın oğluşu hızlı davrandı. şaka bir yana dediğin gibi rabbim hepimizin çocuğunun bahtını güzel yapsın

Funda suyunu kim iciyodu kızlar kaçırdım ben onu nerden alıyosunuz nasıl içiliyo bebegi etkiler mi acaba isal vs yapar mı onda sonucda emiyo sütteb geçermi bişey faydalıysa bebege etkisi yoksa bende alayım

3-4 hafta içinde tüketilmesi gerekiyo ben 4 hafta olunca atıyodum ama şimdi bitiyo mama sandalyesi dün aldık chicco e-bebekden 280 tl

Her sekilde veriyorum mama sandalyesi aldik alıssın diye onda veriyorum yutuyolar merak etme

canım uyku uykunun mayasıdır diye bir laf duymuştum, hakkaten öyle. kendimden biliyorum. ne kadar çok uyursam o kadar daha uyumak istiyorum. oğlum da öyle uyumadıkça daha kötü oluyor, mızmızlanıyor sürekli. ama sen bi dene bakalım, sonuç alırsan bize de söyle.

heyy... düğünümüz var dostlar... gelirken çeyrek altınları unutmayın...

canım resim atayım dedim ama olmadı biz kızı kaçırdık sanırım ruzanın oğluşu hızlı davrandı. şaka bir yana dediğin gibi rabbim hepimizin çocuğunun bahtını güzel yapsın

asya kaptık biz kızı. çabalamayın boşuna..

Allah'ım bütün bebeklere güzel sağlıklı ömürler versin. Bahtları açık olsun inşallah... amin..

aynen, birebir dediğin zamanlarda dediklerin oldu kızımda.. 5,5 aylıkken gece uyanmaları başladı, 6. ve 7. aylarda yalnızlık korkusu (dolayısıyla uykuya direnme oldu) yaşadığını hissetmiştim hep. "n'oldu bu çocuğa, niye değişti" diye kafayı yemeye yaklaştığım günler oldu.

merhaba arkadaşlar...geçmiş bayramınız kutlu olsun,mübarek olsun. bayramda yazamadım. bu arada bebeğinizi nasıl oyalıyosunuz diye sormuştum.cevap yazan annelere çok teşekkürler...bebişlerinizin fotolarına baktım. hepsi birbirinden tatlı.diyebilirim ki ocak bebelerinde hiç çirkin bebek yok:))
ben ülker hero baby sitesinden numune istedim geldi.hemen aklıma siz geldiniz sizlerde isteyin.içinden devam sütü, bisküvi,meyve suları,meyve püresi ve takvim çıktı.

hoşgeldin canım..
ülker deme bana şikayetim war ilgilenir gibi yaptılar hala geri dönmediler.. saklayın ürünü dediler 2 ayı geçti gelen giden yok almaya..
bebek ürünleri ile ilgili değil bu arada

hoşgeldin canım..
ülker deme bana şikayetim war ilgilenir gibi yaptılar hala geri dönmediler.. saklayın ürünü dediler 2 ayı geçti gelen giden yok almaya..
bebek ürünleri ile ilgili değil bu arada

hadi ya..kötü olmuş keşke bir daha arasaydın canım... ama olsun numune bedava nasılsa:) birşey kaybetmezsin denemiş olursun

Benim kizim gunfuzleri uc kerede toplam bir saat anca uyuyor Gece yine de cok uyaniyor, kucak istiyor resmen. Uyumak istoyorsa gunduz de uyut bence cok huysuz olup duzeni hepten bozulmasin. Bir yil sonra hepimiz rahar uyuyacagiz merak etmeyin. Ben kendimi oyle avutuyorum.

inşallah öyle olur hep uyusun bebekler
2 arkadaşımın çocuklarının doğduklarından beri uyku problemi war biri 3 biri 4.5 yaşında hala gece kalkıyorlar.. karşı komşumun kızı da sadece yanlarında uyuyor diye alıştırmışlar kız 6 yaşında

perşembe yola çıkıcaz memlekete gitmek içün yıkanacak bir sürü şey war bavul hazırlamaktan nefret ediyorum bir de onu dönüşte boşaltmak war aile fertleri artınca götürecek şeyler de artıyor..

Bavulu hazirlamak zevklide bosaltmak donuste bogggkkkk...

Delikız nabiyon iyisenmiii?? Hamsiler napti baryamda

Bavulu hazirlamak zevklide bosaltmak donuste bogggkkkk...

Delikız nabiyon iyisenmiii?? Hamsiler napti baryamda

selam benim bayramım güzel geçti çok şükür ,görümcemlerle pikniğe gittik bayram bayram ,bizimkiler şaşırtıcı derecede uslu durdu ,uyuttum uyudular ve biz tam 6 saat mangalda keyif yaptık ,okey oynadık ..Kızım bu bayram bize sürpriz yaptı birden aşırı şekilde konuşmaya başladı ,bariz şekilde ba-ba ve ma-ma diyor ,oğlum uzun süredir mam mam yapıyordu şimdi onunki de mamaya dönüştü:) bugün işe başladım ilk günüm ,sabah zorlandım ,oğlumun altını değiştirirken ağladım ,baktım oğlum da ağzını büktü ağlayacak ,hemen toparlandım,benim en ufak yüz hareketimi üzüntümü anlıyorlar ,dedim ki ne badireler atlattın sen güçlü bir kadınsın bunu da aşarsın ,kreşte ayrılırken ağladım tabi,öğretmenine alın götürün burda durmayın hiç sarılmayacağım sarılırsam bırakamam dedim ,çok şükür çok arıza bir durum yok şimdilik .kızım ek gıda konusunda hala yememekte ısrarlı imiş ,oğlum güzel yemiş ,bakalım ilerleyen süreçte ne olacak ,bayramda oğlumun da kızımın da dişleri patlamış ,patlamak o oluyorsa ,kaşığa tak tak geliyor tırnak ucu kadar çıkmış ama diş görüntüsünde değil tabi ,patlaması o mu oluyor bilemiyorum :)) senden naber

Ayy bana bavul toplamak demeyin bu yaz toplam 10 kere valiz topladım, iki çocukla. bir orda bir burdaydık.
Uyku konusuna gelince doğru beterin beteri var, şükretdip kabullenmek lazım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…