2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
sağolun kızlar desteğiniz için. ben zaten gece yatmadan kaşık mamasına devam sütü ekleyip veriyorum ama gece uyanınca elim kolum bağlı oluyor. su rezene kesmiyor hatta bağırsakları bozuldu. kabız olan bebek şimdi ishal. napıcağımı şaşırdım valla

arkadaşlar buda benim kızım..alıntı yapmayın lütfen

Eklentiler

• $SAM_2840.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 44
  • $SAM_2873.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 40
  • $SAM_2702.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 41
  • $SAM_2452.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 40
  • $SAM_2752.jpg
    99,5 KB · Görüntüleme: 44
İyi akşamlar kızlar
iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim
annanemi yarın uyandırmayı deneyecekler umarım uyanır ve kendi kendine nefes alabilir
Şuan dua etmekten başka yapabileceğimiz birşey yok
minişleri yerime öpün

Slm kızlar uzun aradan sonra geldim tatildeydim yeni dòndük ama keske dònmeseydim cok yoruldum eve geldikten sonra bir daha tatile çîkmamayî düşünüyorum oglusum çok mız mîz sürekli beni istiyo yanında gece saat başı uyanıyo ne yapcam bilmiyorym ek gıdaya gectik fabrikasyon gibi hissediyorum kendimi öglen meyve yap sonra corba hazırla sonra yogurt mayala ertesi güne annelik çokkj zormuş çokkk

selam kızlar,

bizde evimize geldik oh be ev gibisi yok

benim kızda 2.dişini çıkarttı alltn iki dişimiz var ama ek gıdalar yalan oldu 3.kaşıktan sonra agzını kitliyoo hiçbişey yemiyoo yrn saglık ocagına götürecegim bakalım boy kilo ne oldu :18:

vaveyla köprü kurduktan 1yada 2 hafta sonra emekledi benim zilli

wilma canım benim kuzenim çocuk dru hiçbişey yemeyen yani devam maması ve anne sütü vs almayan bebekler için pediasure diye bi markanın sütü var vanilyalısı,çikolataslısı,sadesi,çileklisi vb gibi onlardan yazıyo çocuklara ve çok kilo aldıran besleyici bir süt druna danış istersen benim görümcemin kzınında gelişimi zayıftı bu sütten yazmış dru ve şimdi bebegi çok iyi yemeside düzeldi kilo da aldı canım druna sor pediasure bebek süütü

herkesler iyimi bebeler iyi inş.

Son düzenleme:

kabızlık çok zor ya bı kere yumurta verdim 3 gûn yapamadı çocuk aglaya aglaya yaptı sonunda. Rezene çayı verebılırsin. Muz kabız yapar başka neler yapar bijmiyorum

Lale senin kızın 3 resmıni benimki sandım

canım sağol yaa çok iyi oldu bende alayım benimkininde gelişimi zayıfffff sağolasınnnnnnn

canım sağol yaa çok iyi oldu bende alayım benimkininde gelişimi zayıfffff sağolasınnnnnnn

eylem öyle eczaneden hemen alamıyosun drun yazması lazım bi kutusu 5-6 tl filan dr yazıyo 30 tane eee bunu devlet ancak heyet raporuyla ödüyoo yoksa sigorta filan karşılamıyo ancak heyet raporu olunca karşılıyoo görümcemden biliyorum o heyet raporu çıkarttı ve 30 tane aldı sigortada ödedi parasını

bahsettiğin gıda takviyesini biliyorum, arkadaşım kızı için alıyordu geçmiş zamanda.. çocuk onu da içmiyordu o ayrı dediğin gibi heyet raporu ile alınıyor

bir de her bezinde kaka var abarttı önceden hep kabızdı.. devam ya da pınar sütün içine ne katsam da doysa şu çocuk uyusa artık yazık yavruma
Bizde ayni durumdayiz, her bezde kaka gunde 6-7 yi buluyor ama ishal degil. Geceleri de cok kalkiyor , acliktan ote memede kalmak istiyor. Tatil boyunca neredeyse surekli il disindaydik ama sayfayi okumayi ihmal etmedik

Cogumuzun derdi ayni yemeyince ne zormus ya yesiinde butun gün kosturmaya raziyim..gecicek isallah sabrediyorum ama patliyorum bazen esimde kiziyo bana hakli olarak..tatilde bitti yarin is pöfff...

Doktor istah acici surup yazmisti olmadi onu soriyim bidahaki gitmeme..bide bu kan damlalari istahi acarmi acaba??

bir de her bezinde kaka var abarttı önceden hep kabızdı.. devam ya da pınar sütün içine ne katsam da doysa şu çocuk uyusa artık yazık yavruma

Isin cok zor allah kolaylik versin. Severek yedigi hicbirsey yok mu? Yogurr meyve gibi yiyeceklerin icine 1-2 olcek biberon mamasi katmayi denesen belki yer. Hem besleyici olur. Daha uzun tok tutar. Kizim biberon tutmuyor ben meyvesine hep koyuyorm dr tavsiye etti.

günaydın taze anneler..

yemek yarışması oylaması başladı.
2012 temmuz topiğinden katılan Pembe Hipopotam arkadaşımız ve
sofrası ''BORCAMDA KEBAP VE TÜRKMEN DOLMASI'' için desteklerinizi bekliyoruz.
oylama şu linkten.. şimdiden teşekkür ederiz..

http://www.kadinlarkulubu.com/yemekt...yarismasi.html (Ramazan Masası Özel Yarışması)

günaydın herkese.

bu aralar kafamı kurcalıyor, bebeklerinize ne şekilde yemek yediriyorsunuz? özellikle bebeği henüz desteksiz oturamayanlara soruyorum. ben başının altına çok yüksek yada çok alçak olmayacak şekilde yastık koyup yatırarak yediriyorum. eğimi ana kucağındakinden daha yatık oluyor, yanlış mı yapıyorum sizce? mama sandalyesi kullanan var mı? desteksiz oturmadan kullanılabiliyor mu? oturtarak yedirirsem yutamaz gibi geliyor. ama en azından ana kucağında mı yedirsem.:44:

günaydın kızlar... bayram bitti, yine iş başı.. neyse ki önümüzdeki hafta izine ayrılıyorum..

uyku sorunu herkeste varmış maşallah... bütün ihtimalleri düşünüyorum;

dişten olamaz, üç diş çıkardık hiç böyle bir sıkıntımız olmadı.
ek gıdadan olamaz, 1,5 aydır ek gıda alıyor bu çocuk, olsa ek gıdaya yeni başladığımda olurdu.

aklıma iki şey geliyor; biri, 6-7 aylarda olan ayrılma korkusu, belki uyuyunca benden ayrılacağı için uyumak istemiyor,
bir diğeri de uyutma meraklısı kayınvalidem... geçen hafta evdeydi, işe gitmemiş. görümcemle beraber baktılar. çocuk 15 dk olmuş uyanalı, uyumadı çok diye yine sallamaya başlıyor. tabi bizimki çığlık çığlığa... kaç defa söyledim. anne bu çocuk 2 saatten aşağı uyumaz diye.. geçen de sert bir dille uyardım. anne bak oğlum 10 dk da uyusa uyansa yine de en az 2 saat beklemesi lazım yeniden uyutmak için diye.. ayağından aldım, kaldırdım. 10 dk sonra baktım yine gitti çocuğu sallamaya çalışıyor.... ay kafayı yiyecektim... kadın laftan anlamıyor. 3 gün baktı ama çocuğun huyu değişti resmen.

off kendi çocuğunu kendin büyütememek ne zor ya.... Allah'ım bize yardım et..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…