2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

mama sandalyesinde oturabilir canım. emniyet kemerleri falan var ya sıkıntı olmaz. hem daha iyi oluyor. desteksiz oturmaya yardımcı oluyor.
benim oğlum da 2 haftadır desteksiz oturuyor artık. ama yatmak yuvarlanmak istediğinde pat atıveriyor kendini arkaya.. şaşkın..

tutku maşallah canım ya.. büyümüş ballı kaymaklı oğlun. iki resimde farklı görünüyor ama. sanki iki ayrı çocuk... kız yoksa ikiz miydi senin...

bu arada buluşma fikri çok iyi ya.... hadi buluşalım....

benim de aklıma hediyeleşmek gelmişti ama nasıl olur bilemiyorum... :26:

buluşma fikri güzel hele ki ben bursa civarına yaklaşacakken hediyeleşme de güzel

ellerinden öper teyzesi sana özel resim
off eski bayramlardan bahsetme çok özlüyorum o zamanları çocuklarımız bizim gibi bayram geçiremeyecek sanıırım yani aynı tatta olmayacak maalesef

ayyy... maşallah.. o ne gözler kirpikler öyle.... annemm... yerim ben onu.. maşallah canım.. Allah nazardan korusun...

ben de o güzel gözlerinden öpüyorum onu...

haklısın eski tat yok artık... bilgisayar çağı artık, yavrular bizim bayramımızı maille falan kutlar herhalde büyüyünce...

hepberaber hoş geldin canm..
ablama geldım hazır pc bulmuşken benım oğlanın fotolarını koyayım dedim..kaymak oğlummun son halii

maş. çok şeker yavrum selam ..herkese şimdiden hayırlı bayramlar .biz yalnızız bu bayram ,eşimin memleketine gidecektik malum bebeler ufak ,kurbana gideceğiz inş. hem araba olayını da çözeriz iice bakalım alışacaklar mı ,bayramda da öteye beriye gezeriz herhade

bayramda çok gelenimiz olur ya yaprak sardım şimdik bitti oğlan 1 saat uyudu beni sewiyor galiba :118: ula bu böyle uğraştırıyor sonra lüp lüp gidiyor mideye

bayramda çok gelenimiz olur ya yaprak sardım şimdik bitti oğlan 1 saat uyudu beni sewiyor galiba :118: ula bu böyle uğraştırıyor sonra lüp lüp gidiyor mideye

hay maşallah becerikli hatun. bende tatlı falan hiçbirşey yok. çikolata kolonyamız var tabi.. ama küçük olduğumuz bize kimse gelmez. o çikolatalar da bana yarar..

sağol canım hoşbulduk evet o köfte dudak benım oğlan Allah hepsini nazardan korusun benım oğlan çok nazar alıyor
hele benım nazarım çok değiyor
mama sandalyesine gelince o zaman hemen alıyorum önerdiğiniz bir marka model var mı?
ben de yaptım tatlı mı oğlanı uyutuyorum birazdan çanta hazırlayıp evi süpüreceğim ooofffff

Herkese iyi akşamlarrrrrr
Biz bebişi ablama bıraktık biraz alışveriş yaptık dışarda açıcaz orucu:)) bişey sorucam bebelere suluk kullanıyormusunuz? Hazır dışardayken alyım bitane? Burda olanlar acil cvp yazarsa sevınırımmm
Hepberaber benım mama sandalyesi kraft motıon çok memnunum 190 tl ye almıştık.
Vaveyla senın bebelerin resmini bi ben göremıyrumm yaaa( dun ablamların pc den bakcaktım hemen silmişiniz şimdide tel de çıkmıyor.
Ruza, şapkaa takınca bi değişik oluyor benım kuzuuu.
Herkesiii çokk öptümm bebeleriin hepsini yaladım yuttumm:))
İyi bayramlarrrrrrr...

Bayraminiz mubarek olsun. yavrularimiz ilk bayramlarini gecirecekler. cok duyguluyum

oglumun bayramliklarini utuledim, ayrica keceden yaptigim ic tulumu da hazir.

artik bana is yaptirmiyor gece gece hazir yufkadan baklava yaptim. bayram temizligi falan hak getire

misafir agirlayacak durumda degilim dedim esime. biraz bouk atiyor. zaten bir suru yapacak isim var, bu gece kacta uyurum, uyur muyum bilinmez

Herkese iyi bayramlar...yavrularinizla dolu dolu mutlu bayramlar gecirin isallah..

Hadi harclik toplamaya

Herkese iyi bayramlar
Dün anneannemi yoğun bakıma yatırdılar 3 gün uyutacaklar astımı var üzerine enfeksiyon olunca nefes alamıyormuş durumu kritik (((
oğlum olmasa hiç durmayıp gidicez ama oğluma zor olur uyutulacağı için göremiycem bile yine de gurbette olmak çok zormuş hamile kalıncaya kadar anlamamıştım istediğin zaman gidemiyorsun onlar gelemiyor(( mesafe uzun burda hava alanı yok (
Hamileyken apandisit şüphesiyle hastaneye yatırıldıgımda oğlum erken gelmeye karar verdiğinde ve şimdi kendimi gerçekten çaresiz hissettim ((
gitsek mi acaba??? Bilemiyorum ki

Bayramınız mübarek olsun dostlar... Allah hepinize çocuklarınız, tüm aileniz ve sevdiklerinizle mutlu, huzurlu nice bayramlar geçirmeyi nasip etsin.

Bayramınız mübarek olsun
Nice Bayramlara............
💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖
Opuyorummm!!!!!!!!!!

iyi bayramlar bayramınız mübarek olsun

dün arefe günü pek yoğun geçti bayramlık almaya gittik eşime we kızıma aldık döndük.. oğlum bebek arabsına koyunca ağladı nedense dünü burnumdan getirdi kısaca.. huy değiştirdi hiç olmayacak bir zamanda kızıma çok da beğenmediğim elbiseyi o karmaşa da aldık.. gün sonunda koca şehirde iftara yer bulamayınca askeri mülke girdik en nefret ettiğim yerlerden biri oğlum orda da durmadı.. sabah 6 da kalkıtık eşim bayram namazına gitti geldi ev derli toplu ama ew ahalisi dandini. burda bayramlaşma erken başlıyor millet evime geçen bayramlarda da 8 de geldi saat 7.30 kapıyı bir açtım karşı komşular ailecek

selerm geçmiş olsun anneanne ne , allah şifa wersin

öptüm hepiniz see you

Son düzenleme:
.................,...........,............................................

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…