2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Bıdığım bütün gece mahfoldu, zaten kendini oradan oraya atıyordu, bir de burun tıkanıklığı ve öksürük tuz biber ekti, kıvranıp durdu yavrum. Ne zor bunların hastalığı, Allah beterinden korusun offf:KK43:

geçmiş olsun bebişe inşallah bir an önce iyileşir..

geçmiş olsun dileklerinde bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum geçti ama
bide benden geçse hala gözümün önünde
:KK43: neyse Allah korudu
kimseye yaşatmasın tüm bebekleri korusun melekler

kızlar bu yazıyı yazarken hüngür hüngür ağlıyorum neden mi?
eşime bebeği yatağına yatırda mutfakta beraber yapalım işimizi dedim
o da götürüp yatırmış bizimki dönmeye başladı ya çarşafının ucundan tutmuş dönmüş dönmüş
biz de mutfakta tabi,sonra içim sızladı gideyim de bakayım dedim eşim gel gel uyumuştur diyor
hala,gittim ne göreyim şok oldum kafası sarılmış nasıl açtığımı bilemedim
yavrum az daha neyse söylemeyim,offff binlerce şükür yarabbim onu bize bağışladı,

canım benim. verilmiş sadakanız varmış. Allah korusun bütün bebeciklerimizi... sıkma canını geldi geçti çok şükür...

vaveyla ben senin o ablasıyla poz veren minicik oğluşunu yerim.. Rabbim size bağışlasın ikisini de.. maşallah.. :nazar::nazar::nazar:

düşünüyorum da bu küçük melekler hayatımıza gireli 15 ay oldu ama
tam anlamıyla hayatımızı kendisi oluverdiler o kadar çok seviyoruz ki
sanki bu sevgi tarifsiz anlatılmaz canımızdan da öte gece boyunca beşiğin
yanında oturdum her nefesini izledim bize verilen bu büyük nimet için
binlerce kere şükrettim onu bizden almadığı için Allaha,ve diğer melekler için

canım benim. verilmiş sadakanız varmış. Allah korusun bütün bebeciklerimizi... sıkma canını geldi geçti çok şükür...

vaveyla ben senin o ablasıyla poz veren minicik oğluşunu yerim.. Rabbim size bağışlasın ikisini de.. maşallah.. :nazar::nazar::nazar:

teşekkür ederim canım
,ben neden göremiyorum kimsenin fotoğrafını yuaaa ben de merak ediyorum
vaveyla bebeğini bi de bana öğretin nasıl eklendiğini
:26:

teşekkür ederim canım
,ben neden göremiyorum kimsenin fotoğrafını yuaaa ben de merak ediyorum
vaveyla bebeğini bi de bana öğretin nasıl eklendiğini
:26:

canım kullanıcı kontrol paneline girip oradan avatar resmi olarak ekleyebiliyorsun. fakat normal fotoğraf boyutunda olmuyor. küçültmen lazım.

Son düzenleme:
Bende bigün gidip bi bakmıştım uyurken kendini batanniyeye sarmış bi korktum ama sonra bi baktım hergün öyle uyuyo deli:KK53: alıştı ağzını burnunu kapatıyo öyle uyuyo başka türlü uyuyamıyo bende korkmuyorum artık napiyim gece uyurken ağzını siliyorum mesela 1 sn nefes alamıyınca hemen çırpınıp kurtarıyo kendini, refleksleri sağlam biz korkuyoruz ama..
Oturma konusunda bizimkide destekli oturuyo ama hamurabi gibi kambur ve çok rahatsız görünüyo dahada tam dönemedi tembel:emir_bebek:
ek gıda olayıda sıkıntılı bi yoğurt yiyişi var iki çay kaşığı yiyo ama gören bi kase yedi zanneder üstü başı berbat suratı ekşite ekşite:KK53: daha 6 ayı bitmedi diye rahatım ama az kaldı napcam bilmiyorum ya yemezse diye velet ya:18: meyve yoğurt çorba hiçbirini sevmedi sanki limon suyu yediriyorum bi triplerde:KK9:

Teşekkürler, elinize sağlık, vakit bulursam bugün yapacağım inşallah :KK66:

afiyet olsun kuzucuğa=) umarım benim Ömercik gibi sever o da

püre çorba vb tarifleri de hayat ÖZsöyler: SOFRAda Hayat alanında tutmaya başladım. ek gıdaya geçiş kurallarını da içeren bir yazı hazırlıyorum şu an. umarım az da olsa faydam olur...

Bu kadar oturma muhabbetinin üzerine mama sandalyesine oturtmaya başladınız mı ve marka önerisi alabilirmiyim :KK3::KK3:

selam kızlar,

kagan1 canım çok geçmiş olsun ,vaveyla çok şükür ki ogluş ameliyat olmayacakmış ayrıca çok tatlı maşallah
:nazar: ferda ne oldu ogluşa neden uyumadı gece geçmiş olsun canım :emir_bebek:

bituful benimde kızım 3 aylıktan beri yüzünü örterek uyur hiç korkmuyorum çünkü örtmezsem uyumuyoo ince bir tülbenti var uyku zamanı gelince eline veriyorum onu koklaya koklaya yüzüne bastıtrarak uyuyoo uykuya dalınca bi bakıyorum açmış yüzünü
:KK76:

ben mama sandalyesine oturtuyorum ikeadan almış arkadaşım çokta memnunum çok pratik heryere sıgıyor
:KK16:

öglen uyku düzenini sormuş arkadaşın biri benim kız 2-3 saat arayala 45 dk yada 1 saat uyur
:KK54:

selam kızlar,

kagan1 canım çok geçmiş olsun ,vaveyla çok şükür ki ogluş ameliyat olmayacakmış ayrıca çok tatlı maşallah
:nazar: ferda ne oldu ogluşa neden uyumadı gece geçmiş olsun canım :emir_bebek:

bituful benimde kızım 3 aylıktan beri yüzünü örterek uyur hiç korkmuyorum çünkü örtmezsem uyumuyoo ince bir tülbenti var uyku zamanı gelince eline veriyorum onu koklaya koklaya yüzüne bastıtrarak uyuyoo uykuya dalınca bi bakıyorum açmış yüzünü
:KK76:

ben mama sandalyesine oturtuyorum ikeadan almış arkadaşım çokta memnunum çok pratik heryere sıgıyor
:KK16:

öglen uyku düzenini sormuş arkadaşın biri benim kız 2-3 saat arayala 45 dk yada 1 saat uyur
:KK54:

Sağol canım nezle-grip arası bir durum galiba hiç keyfi yok beş on dk uyuyup uyanıyor hala. Şu Ikea'daki sandalyenin methini çok duydum sen de iyi diyorsun bir bakayım :KK66:

inek sütü weriyorsun bişey olmaz diye oturmasına da bu kadar takma bence :)

Pardonda senin benimle alip veremedigin ne var anlayamadim?

Üslubun çok çirkin. .

Birincisi ben inek sütü vermiyorum pastorize sütle(2yemek kaşığı oda) mama yapıyorum.

İkincisi inek sutune karşısın sende neden inek veya keçi sütüyle yoğurt yapıyorsun ayni şey. ..

Her doktorun dediginede inanir olmussun bakıyorum ne demek istedigim gayet net..

Burasi paylasim alani bildiklerimizi paylaşıyoruz ayni zamanda muhabbet ediyoruz kimsenin kimseyi yargilamaya hakki yok..

Senim beni yargilama gibi bi hakkin yok fikrimi beğenirsiniz yada begenmezsiniz..

Pardonda senin benimle alip veremedigin ne var anlayamadim?

Üslubun çok çirkin. .

Birincisi ben inek sütü vermiyorum pastorize sütle(2yemek kaşığı oda) mama yapıyorum.

İkincisi inek sutune karşısın sende neden inek veya keçi sütüyle yoğurt yapıyorsun ayni şey. ..

Her doktorun dediginede inanir olmussun bakıyorum ne demek istedigim gayet net..

Burasi paylasim alani bildiklerimizi paylaşıyoruz ayni zamanda muhabbet ediyoruz kimsenin kimseyi yargilamaya hakki yok..

Senim beni yargilama gibi bi hakkin yok fikrimi beğenirsiniz yada begenmezsiniz..

yazamayacaktım da dayanamadım!

al bir arıza daha yani :KK1: :KK36: :KK36:

okuyunca beynimden vurulmuşa döndüm desem :KK53: uslubumda ne warmış?ben seni yargılamış mıyım?inek sütü werdim dediğinde sadece doğru bildiğimi söyledim, elini kolunu mu bağladım werme diye?BANA NE?senin çocuğun istediğini wer..
benim seninle ne alıp weremediğim olacak? herkes şurda birşeyler paylaşıyor istediğini düşünür, söyler yada söylemez.. her doktora inanır olmuşsun diyorsun sen kime inanıyorsun?bence senin kendinle ilgili bir sorunun war hatta biraz da paranoyaklık war! çünkü tanımadığın birinin seninle uğraştığını düşünüyorsun :KK1: içindekileri boşaltmışsın helal yani :KK9: :KK9: nedir bu agresiflik? hayat seni törpüleyecek küçük serçe bu kadar acele etme :KK35:

Delikız geçici demişsin ya inşallah çabuk geçer.Ben hiç sabırlı değilim.Sırf bu yüzden 2.çocuğu yapmak için 7 sene bekledim.
İyi halt ettim.:KK19::KK19::KK50::KK50::KK50:

Kağan çok geçmiş olsun.Allah hiç kimseyi evladıyla imtihan etmesin.

Ferda sanada geçmiş olsun.Benimkinin de geçen hafta burnu akıyordu.O şuruptan ve burun damlası verdim 2 güne kesildi.

Müsayit bir zamanımda ben foto koymak istiyorum.İnşallah beceririm.

Ben 2 gündür yoğurt mayalamaya uğraşıyorum ama çok sulu oluyor.

Yoğurdu taş gibi yapan vaveyla hanım bir daha anlatsana bacım nasıl yaptın.:KK56::KK56::KK56:

X