2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
alıştırmasaydınız öyle sallamaya, çingene salıncağı yapsaydın ya.. zor olur be yaa

ben müzikle uyutuyorum sallayarak yoksa sakinleşemiyor

çingene salıncağı nasıl yapılıyor?hamak almayı düşünüyoruz ama benim oğlanı keser mi bilemem,
evett çok zor olur amann yapmayacağım dediğim çoğu şeyi yaptım
:KK43: arkadaşlara konuşuyordum bilmiş bilmiş

Merhaba ilk kez bu konuyu okudum herkes ek gıda ya başladı mı? Ben bişeylerin tadına baktırıyorum sadece hep anne sütü veriyorum

Merhaba arkadaslar.benim kizimda huyu degisenlerden.gece 3 de yatiyor geceleri cok sik uyaniyor.11 12 gibi uyaniyor.1 2 gibi tekrar yatiyor.bazen 1 bazende 2 saat uyuyor. Aksamlarida yarim saat felan kestiriyor.bide artik cok zor daligor uykuya aglaya aglaya.birisi bisey soylesin ne yapmaliyim.en azindan aksamlari biraz erken yatsa sabah erken kalkmaya raziyim.

günaydınnn,
kimse yok yine haftasonu ya benim kociş sınava gitti KPSS her sene giriyor
ne idealist adam yaa
:KK51:

Merhaba arkadaslar.benim kizimda huyu degisenlerden.gece 3 de yatiyor geceleri cok sik uyaniyor.11 12 gibi uyaniyor.1 2 gibi tekrar yatiyor.bazen 1 bazende 2 saat uyuyor. Aksamlarida yarim saat felan kestiriyor.bide artik cok zor daligor uykuya aglaya aglaya.birisi bisey soylesin ne yapmaliyim.en azindan aksamlari biraz erken yatsa sabah erken kalkmaya raziyim.

maalesef herkes aynı durumda canım,
seni en iyi anlayacakların başında geliyorumdu ben yaptıklarımı söyleyim
bi nebze düzelti sanki,her akşan 21:30 da duş,sonra salla allah salla 12 de uyuyor,

:KK9:yatak odasına kapatıyoruz kendimizi karanlıkta 3 saate yakın uğraşıyorum,
olmadı eşimle çarşafta sallıyoruz,walla kelin ilacı yok anlayacağın,
geçicidir inşallah dişten sanırım,
:KK52:

Merhaba ilk kez bu konuyu okudum herkes ek gıda ya başladı mı? Ben bişeylerin tadına baktırıyorum sadece hep anne sütü veriyorum

hoşgeldin aramıza,ben de başlamadım henüz arada yoğurt veriyorum ve meyve
hergünde değil üstelik sanırım artık başlamamız lazım,

Selam yivriiilerrr..orucun borcu falan olmuyo yine parasini verin ama kabul olmuyo oyle soyliyim..borclar cogaliyo:KK43:

Slm kızlar dr geldik herseyimiz guzel aşı olduk bebiş agladı beb agladım ne zor şu aşı ya keşme damla şeklinde olsa hepsi ek gıda olarak meyve suyu verecegiz 10 gün sonra yogurt küçük bi kavonoz kahvaltı daha sonra dedi bide sebze corbası liste verdi ama okuyanadım daha aksama misafir var yarınada var bu hafta yogunum bide hızlı iş yapacam diye mutfak dolabini silerkendustum bacagim mosmor agrıyo parmagım agrıyo :-(

Slm kızlar dr geldik herseyimiz guzel aşı olduk bebiş agladı beb agladım ne zor şu aşı ya keşme damla şeklinde olsa hepsi ek gıda olarak meyve suyu verecegiz 10 gün sonra yogurt küçük bi kavonoz kahvaltı daha sonra dedi bide sebze corbası liste verdi ama okuyanadım daha aksama misafir var yarınada var bu hafta yogunum bide hızlı iş yapacam diye mutfak dolabini silerkendustum bacagim mosmor agrıyo parmagım agrıyo :-(

ek gıdalar başlamış.:)çok geçmiş olsun canım

:KK5: :KK5: :KK5: selam kızlar :KK5:

sünnet için doktora danışalım hem hidroseli war kontrol ettirelim dedik kasık fıtığı çıktı iki taraftada :KK14: ameliyat olacak mecburen.. çocuk cerrahına randevu aldık çarşamabaya, o zamana kadar dertten ölmezsem iyidir.. minicik yaa nasıl olacak ameliyatı.. şükerdiyorum ama yine de üzülüyorum doğal olarak

sünnet için doktora danışalım hem hidroseli war kontrol ettirelim dedik kasık fıtığı çıktı iki taraftada :KK14: ameliyat olacak mecburen.. çocuk cerrahına randevu aldık çarşamabaya, o zamana kadar dertten ölmezsem iyidir.. minicik yaa nasıl olacak ameliyatı.. şükerdiyorum ama yine de üzülüyorum doğal olarak

Gecmis olsun canim. Hidroseli ne?

çok geçmiş olsun vaveyla, allah acil şifa versin.

maalesef herkes aynı durumda canım,
seni en iyi anlayacakların başında geliyorumdu ben yaptıklarımı söyleyim
bi nebze düzelti sanki,her akşan 21:30 da duş,sonra salla allah salla 12 de uyuyor,

:KK9:yatak odasına kapatıyoruz kendimizi karanlıkta 3 saate yakın uğraşıyorum,
olmadı eşimle çarşafta sallıyoruz,walla kelin ilacı yok anlayacağın,
geçicidir inşallah dişten sanırım,
:KK52:

Henüz tam çalışıyor mu sistem emin değilim ama bugün radyo hışırtısında 2 kez çok kolay uyutabildim kızımı :KK66: umarım sonraki seferlerde de işe yarar, denemeye değer :KK66:)

beceriksizimm ben . bi kase yoğurt mayalayamadım kuzuma ya :KK43: günlük sütle nasıl yoğurt yaparım bebişe hep sulu oluyor bi tutturamadım :KK43:

canım dikkat et kendine, çok geçmiş olsun..

kıyamam bebişine.. Allah acil şifalar versin canım.. inşallah çabucak iyileşir. kendini üzme.

beceriksizimm ben . bi kase yoğurt mayalayamadım kuzuma ya :KK43: günlük sütle nasıl yoğurt yaparım bebişe hep sulu oluyor bi tutturamadım :KK43:

bim de dost yoğurt varmış, görümcem onunla mayalanıyor dedi. ben daha deneyemedim. bir dene istersen..

bu arada hayırlı olsun, mızmızlar grubuna benim oğlum da dahil oldu. bütün gün yarım yarım bir saat ancak uyudu. sonra hep mız mızz... herhalde dişimiz geliyor. Allah yardımcımız olsun.

X