2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

canım benim oğlum da ilk dönmeye başladığı zaman uyurken sürekli yüzüstü dönüyordu, tekrar sırtüstü dönemiyordu ağlayarak uyanıyordu. geceleri 5-10 kere uyanıp düzeltiyordum. kısa bir süre sonra düzeldi. dönmemeye başladı. sonra ankaradayken yüzüstünden sırtüstüne dönmeyi öğrendi. orada yere yorgan sermiştim, üzerinde yatıyordu. istediği gibi dönüyordu.hatta koca yorgandan taşıp halıya kadar gidiyordu bazen. ama hiç uyanıp ağlamadı. diyeceğim kızını bir müddet yerde yatırsan? (tabi gerekli önlemleri alıp, biz her yeri minderlerle kaplamıştık) istediği gibi dönse rahat rahat? belki o zaman ağlayıp uyanmaz rahat dönebildiği için. oğlun için de önerim devam maması veriyorsan akşam ki mamasının içine 2-3 tane bebe bisküvisi at. daha tok tutar diye düşünüyorum.

Kızlar merhabalar,ben de ayaklı emzik sınıfındayım o yüzden oruç bu yıl da yok...geçen yıl da tutamamıştım. borçlar birikti ( bu arada bişey sorucam fikirlerinize ihtiyacım var. ateşölçer olarak ne aldınız? ne önerirsiniz? ben braun alından ölçenden almak istiyorum ama karar veremedim...uyku düzenimiz bizim de şaştı bu aralar. sabahın 5 inde uyanıyoruz, 8 gibi falan 1 saat uyuyor. sonra taa 1 e kadar ayakta. 2 saatlik öğle uykusu yapıyor. 8 de falan da akşam uykusuna geçiyoruz ama gündüz beni bitiriyor açıkçası. hep kucak istiyor, dışarıyı istiyor.gönlünü edicem diye canım çıkıyor :))

bende weewell alından ateş ölçer var. ısısı koltukaltı ısısına göre ayarlanabiliyor. bir sn de ölçüyor. ben memnunum. tavsiye ederim.

anlaşılan hala uyumamış bebişler... hadi anneler uyutun da gelin artık... yoksa onlar sizi uyutacak...

bizimkinin adı bir türlü aklıma gelmedi unutkanlık hafıza kaybı sonlarında walla şu sıralar geçen gün kardeşimin adını hatırlayamdım durum wahim 30 lu yaşlarda böle olursam, sonrasını düşünemiyorum :18:
neyse konuya geleyim kulaktan ve alından ateş ölçerimizden memnunuz adını sonra yazam bari
uyku we huysuzluk hepimizin bebeğinde şu sıralar aynı galiba

merhaba arkadaslar epeydir giremiyorum gecmisi de okumaya zamanim yoksoylebir goz gezdirdim her zamanki gibi sorun uykusuzluk:2:6 ay lik olunca duzene girer diyodum ama malesef duzelme yokdahada bozuldu gunduz utkulari yokgibi gecede cok uyaniyo yaz geldi disari cikmak istiyorum disarda mizik mizik hep burnumdan geliyo okullar tatil gerci abla yaz okulundaydi bu hafta bitti cok mutsuzum oda durmak istemiyo ewde baska biryere gonderecem artik sizinkiler de baya harekete gecmisler benim findik kurdu surunuyo her istedi yere gidiyo odadan disari cikiyo hatta baska odalara bile gidiyo karin ustu surunuyo yakinca emekler aralara sikistiriyo kendini devamli bi sitem var gittikce zorlasiyo isler allah hepimize kolaylik versin cocuklarimizada bol bol uyku

niye çığlık atarak uyanıyor bu bebişler? adam gibi ağlayarak uyanasalar ya... insanın ödünü koparıyorlar.

hoşgeldin canım..

hepimizin bebeği huysuz snırım mız mız sürekli.. maaşallah senin bebişe sürünüyor demek. benim oğlanda sürünüyor ama yuvarlanarak gdiyor daha kapıdan dışarı çıkmadı

Bu bebişler hep aynı ayar benim ki gündüz pek uyumuyo gecede saat başı uyanıyo emiyo geri yatıyo salak gibi oluyorum bende uyu uyan ne zaman duzene girexek bunlar ya benim kide yuvarlanıp duruyo topac gibi gecen salonun kapısına gelmişti sehpalarda cay vs bırakmıyorum artık gidiyo çünkü heryere gecenlerde koltugun altına girmiş kafası dışarda sadece tek bırak maya gelmiyo artık gittikçe işler zorlaşıyp kızlar

ayaklı emzik ayy ne bileyim bizim doktor emziklisiniz diyince benimde aklımda kalmış emzikli deniyor sandım cahillik işteee

ayy durun bişey anlatam da öle gidem bugün kızım parktaydı bakıyorum balkondan, eşimin arkadaşının essirikli eşlerinden biri kaydırağın tepesine çıktı kocaman cüssesiyle kaydı döne döne çocuk kaydırağı ya toto da sığmadı şaşırdım kaldım geçen bir kadın da salıncakta sallanmaya çalışıyordu sığmadı ama zincir koptu bu özgüven sahibi kadınlar yüzünden çocuklar parksız kalacak yeminle

hadi gittim

Son düzenleme:
ayaklı emzik ayy ne bileyim bizim doktor emziklisiniz diyince benimde aklımda kalmış emzikli deniyor sandım cahillik işteee

aynen yanlış yok emzikli deniyor bizlere yani emziren annelere ben konuya girmedim doğal karşılıyorum kelimeyi alışkınım

sanırım diş ağrısı,benimki de uyuyor birazdan uyanır eşimle sallamaktan kollarımız kopuyor gece12 gibi uyuyor off ya

alıştırmasaydınız öyle sallamaya, çingene salıncağı yapsaydın ya.. zor olur be yaa

ben müzikle uyutuyorum sallayarak yoksa sakinleşemiyor

Son düzenleme:
yatmaya gidiyordum bir bakayım dedim forum canlanmış.. ama benim hala uykum var.. herkese iyi geceler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…