2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

çok geçmiş olsun.bebeler hasta olmasında biz olalım.

bende kendime çok kızgınım.bazen çok saçma şeyler yapıyorum.dün ilk defa elma suyu verdim.doktorlar 2-3 çay kaşığıyla başlayın diyorlar. ben maşallah sevdi diye nerdeyse 100 cc verdim.akşam 9 dan 12 ye kadar ağladı gaz mı yaptı. şişkinlikmi yaptı bilmiyorum ama bişey yaptığı kesin. sab damla verdim de sakinledi oğlum.

ben odasını ancak 1 yaşında ayırabilirim.çünkü abisinin odasında yatıcak ve aramızda uzun bir koridor var.ağlasa duyarım ama ben duyup yanına gidene kadar abisinide uyandırmış olur.gece uykuları bi düzene girsin iyice de bakıcam.

valla kıyafetlerini toptan ben de sadece doğumdan önce ütülemiştim
şimdi ise sadece gezmelik olanları o da ütü isteyenleri ütülüyorum

hep büyük oğlumdan örnek veriyorum ama 2 yaşına kadar çamaşırlarını ayrı bebek deterjanıyla yıkadım.çorabına varana kadar herşeyini devamlı ütüledim bence boşuna uğraşmışım.

bunuda dediğin gibi doğumdan önce ütüledim. aaa yeter o kadar.eşim takım elbise giyiyor.onunkileri zor ütülüyorum bazen kendi ütülüyor.

gedi gözünüzaydın bebiş iyiymişş çok şükür

çok şükür iyi.korkuttu bizi nazlı kızımız.

daha öncede sordum ama hani bebeğin yaş çizelgesi varya onu nasıl yaptın.

dünden beri bıktınız benden. onu nasıl yaptın, bunu nasıl yaptın sorup duruyorum.:2:

canım bana da sordun sanırım ben yoğunluktan üstünkörü okuyorum forumu
kusura bakmaben arama motoruma yazdım kadınlar kulübü bebek çizelgeleri diye orda tarif etmişti ordan yaptım şimdi hatırlamadım ama senin için bi bakayım

gedi arama motoruna baby gaga ticker yaz sonra çıkan ikinci adresi tıkla
birthday tickers ı aç,üstte küçük yazılar var ordan bebişinin doğum gününü aç sonra istediğin resimi seç
seçtiğin resimde
img ler arasında bulunan imaj dosya adresini profil düzenleme sayfanızdaki Çizelge alanına kopyala umarım anlatabildimişimdir

gazlı bebeği olan ve mama verenler aptamil conformili denedinizmi ,gazlı bebekler için özel mama o ,işe yarıyormuş sanırım

canım çok geçmiş olsun bebişine,
bizde aşı ateş yapmadı sanıyorduk
acaba yapmışmıdır popodan nasıl öçtün ben de kulaktan ölçüyorum bazen
ateşi var gibibime geliyor ama 36.6 çıkıyor demek yanlış ölçüyor
olabilir,

sen anlattında bakalım ben anladımmı. denicem az sonra.çok sağol

gazlı bebeği olan ve mama verenler aptamil conformili denedinizmi ,gazlı bebekler için özel mama o ,işe yarıyormuş sanırım

benim oğlan 2 aylıktan beri sadece mama yiyor ve conformil yiyor.

conformil gaz ve kabızlık sorunu bebekler için.gazına iyi geldi diyebilirim.ama değişik bir mama biberondan zor geçiyor.ucunu tıkıyor bazen.sinir oluyorum.

yaptım ama bu yazı çıktı:2:

Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun.

ben de dün yaptım. link daha uzun sen kağan1 arkadaşın yaptığı gibi "http ile başlayıp png ile biten kısmı" kopyalayacaksın. o zaman oluyor

amaaan sinir geldi olmuyor yapamadım.dediğiniz gibi yapıyorum aynı yazı çıkıyor.:26:

çizelgeside olmayıversin

O aşı da benim oğluma da çok ateş yaptı ben hemen dolven verdim gecmis olsun

Cok guzel gercekten usenmeden yazmissin bendesenin yazdiklrinin icinden oynatiyorum cok hosuna gidiyo hatta bazen kahkaha atiyo

Ben salincak modeli sormustum ama

Minik mucizem yanımda mışıl mışıl uyuyor şu an. Uykusu gelince yine kopardı kıyameti, yatırıp yanına uzandım, sokuldu bana, burnumu, gözümü tuttu, konuştu konuştu kendince, sonra usul usul bir şarkı söyledim ona, yavaşça kapattı gözlerini iç geçirerek. İçim yandı ona kavuşana kadar, her olumsuz sonuçta, her negatifi aldığımda yüreğim yana yana vardır bir hayır dedim, hep Allah'ım, hayırlı zamanda hayırlı evlat ver diye dua ettim. Yüzü o değildi belki ama defalarca gördüm rüyamda daha bedenime misafir olmadan önce bile, rüyamda aç kaldığını görünce içim burkuldu. Sonunda Rabbim nasip etti, inanamadık uzun süre. Kımıltılarını hissetmeye başlayınca dünyalar benim oldu. Babasına gösterirdim her seferinde, daha büyük mutluluk var mı diye merak ederdik. Varmış, doğunca anladım. Hani istediğiniz her şeye kavuşunca o istek, o tutku bir nebze kaybolur ya içinizde; bu sefer, sadece bu sefer daha da artıyor bağlılığım gün geçtikçe. Yanımda mışıl mışıl uyuyan bu mucizeye bakıyorum da evet, bu sadece "cennet meyvesi" olabilir, bu dünyadan olamaz bu güzellik. Hala inanamıyorum, bu benim yavrum mu diyorum hala, idrak edemiyorum. Bakıp bakıp ağlıyorum hala minik kuzuma. Rabbim, bu duyguyu bana yaşattığın için sana binlerce, milyonlarca şükürler olsun. Yavrumu, yavrularımızı koru, onlara mutluluk dolu kaderler yaz. Evlat hasretiyle içi yananlara da hayırlı zamanda, hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eyle.

Zayiflayan arkadaslar siz nasil besleniyorsunuz bana biraz puf noktasi verirmisin ben afedersinz camiş gibi yemezsem sutum olmuyor

Amin inş.allahım tüm isteyenlere bu kutsal unvanı adı annelik olan bu guzek duyguyu yaşatsın sende çok güzel ifade etmişsin yüregine sağlık

Zayiflayan arkadaslar siz nasil besleniyorsunuz bana biraz puf noktasi verirmisin ben afedersinz camiş gibi yemezsem sutum olmuyor

Al benden de o kadar bi kaç gün dikkat ettim tansiyonum düştü 3 gün başım agrıdı verenlerde bünye meselesi onlar doguştan şanslı diyorum he bide veririz ya bebişler büyükçe hareket istiyo sürekli hareket halinde oluyoruz hele bide sıcaklarda terle felan gidiyo ben 1 kilo vermişim daha daha vermek ümidiyle bekliyorum

bizimki fis fis kayikciyi cok seviyor :) tesekkurler paylasim icin

2. Bakici denememiz de husran.. Ne garipler ya. İstedigi paranin fazlasini verdim, yol parasi istedi onu da verdim. Eve geldiginde sadece cocukla ilgilendi kahvesini cayini bile ayagina getirdim ilk gun diye. Misafir gibi agirladim resmen. Cocugun altini ben degistirdim, mamadini ben yedirdim o butun gun sadece yaninda oturdu oyun oynatti. Kadin ertesi gun gelmedi yolu bahane efip halbu ki tek minibus. Ama nedense ben hic uzgun degilim:)) icten ice gelmese diyodum, insan hissediyo galiba. Sanki ustumden yuk gitti oh be. Bakalim hayirli dogru insan ne zaman cikacak karsima

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…