2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
eee sen sıpaları erkenden yatır sonra otur nette keyif yap:) ben de yatıracam diye debelenirken hepiniz gidiyorsunuz.bir geliyorum millet coşmuş,sonra yatmış...:76::126: aahaa bak geldim,sen yoksun.

bir daha ben geldiğimde olacaksın o kadar :99: :99: gündüz benim anamı ağlatıyor bu weletler hakediyorum tabi hepimiz hakediyoruz o ayrı canım

evim 27-28 derece oluyor. günaşırı yıkıyorum akşam 8 gb yıkıyoruz sona uyku hazırlıkları. ben de artık kısa kol yatırayım bari sıcaktan da rahtsız olup uyanıyor olabilir

Ya paris sanki ben hamileymisim gibi heycanlaniyorum seni gordukce insan istese olmaz valla..Rabbim sana saglik sihhat versin..havalar sicak istanbul malum bizde kisa kolla yatiyoruz..ben sicaklayinca onuda soyuyorum usudukce giydiriyorum.. ne guzel banyodan bahsetmissiniz ben titiz bi insanim ama malesef bizimki bana cekmedi..2 gunde bir zor yikiyoruz aglamaktan mahalleyi kaldiriyo hic alisamadi 2 kisi zor zaptediyoruz..deliye donuyorum her seansta hicbisey fayda etmiyo
1 hatfam kaldi is basina depresyondayim

bizim ki de su delisi:) küvetini dolduruyorum bırakıyorum içine cup cup her taraf ıslanıyor her banyo en az 30 dk kalıyor suyun içinde

ben bazılarını ezbere biliyorum :111: bunlar gibi benim ruh hallerim

ee ezbere bilmediklerine nerden bakıyorsun yani burda bi sayfa yada işaretlemek için seçenek falan var mı:) yada ben mi çok cahil kalmışım anlamadım :) :)

benimde bir haftam kaldı işe başlamaya

bizim ki de su delisi:) küvetini dolduruyorum bırakıyorum içine cup cup her taraf ıslanıyor her banyo en az 30 dk kalıyor suyun içinde
ne güzel ben daha hiç küvete oturtmadım ama deneyim bakalım eminim bizimkide sever yıkanmayı seviyor

evim 27-28 derece oluyor. günaşırı yıkıyorum akşam 8 gb yıkıyoruz sona uyku hazırlıkları. ben de artık kısa kol yatırayım bari sıcaktan da rahtsız olup uyanıyor olabilir

Ben hergün yıkıorum da öğlen yıkıyorum öğlen cok bunalıyo.. aksama alıp uykuyu mu arttırsam acaba gece iyi uyuyo mu

Peki yıkamadan önce emzirmeyi denedin mi rahatlamış sakinleşmiş oluyor.önce emzir sonra suyu yavaş yavaş vücuduna dök sonra dalin dök yıka gıdıklıyomussun sanıo suyu döküncede cok hoşuna gidio bizimkinin ilk basta basına dökmeyi sevmiodu simdi onu da sevio kahkaha atıo yıkanırken

ben de önce yedirip sonra banyo yaptırıyorum çünkü aç aç banyoda sorun çıkartıyorlar karınları tok olacakki çok zırlamayacaklar ,bi de banyodan sonra da az bişey yedirir yada emzirirseniz daha ii olur ,hem sakinleşiyorlar hem de banyo sonrayı yiyince mideleri daha ii doluyor uyku bastırıyor
ben de akşamları yıkıyorum rahat uyusunlar diye ama her zaman banyo yapınca uzun uyuyorlar diye bir kaide yok çocuğun karakterine bağlı biraz bence

Canım bilgisayardan girince yazarken altta işaretlemek için seçenek var ama cepten yada iPadten girerken görülmüyor ayrıca cepten beğenemiyoruz da(((
Bu arada ben banyo öncesi küvetinde doldurup boyun simidi ile 5-10 dakika yüzdürüyorum çok hosuna gidiyo taktığımız ilk seferde bile ayaklarını okadar güzel çırpıyodu ki tatilede götürüp havuzda yüzdürücem:))))

Saol canim Allah sizinkilere uzun omur versin..

Bende 4 Aylik hamileydim annem vefat ettiğinde kaderimiz ayni desene.. 1sene oldu benim annem vefat edeli ve su anda babam evleniyor cok zor gercekten ya anne baska cok baska simdi Allahtan.duam bizim bebeklerimizi annesiz birakmasiz beni yavrumdan ayirmasin..

Kizlar siz bebeklerinizi tek basina yikayabiliyormusunuz ben korkuyorum..

Âmin canım...inşallah ....

Ben hergün yıkıorum da öğlen yıkıyorum öğlen cok bunalıyo.. aksama alıp uykuyu mu arttırsam acaba gece iyi uyuyo mu

valla dün banyo yaptırdım mama yedirdim uyuttum 9 da. 11. 30 da kalktı gece. bir önceki gün banyo yapmadık. mama yedirdim 9 da uyudu 2 ye kadar. anlamadım pek. ama galiba acık hava ii geliyor benimkine. dışarı çıktığımız günler güzel uyuyor.

kızlar oğluma kendi sütümle yaptığım muzlu süt yedirdim. çok sevdi. çok mutluyum. yavaş yavaş ek gıdaya geçtik

Ohook neler denedim neler yok olmuyo zaten ac olunca nornaldede durmaz iyice doyutup yapiyorum banamisin demiyo..suyun icine koyuyoyorum olmuyo, yavas yavas yikiyorum olmuyo hizli yikiyorum olmuyo, bosa koysam dolmuyo doluya koysam almiyo agliyoda agliyo suyun sampuaninda yarisini yutmus oluyo aglarken..yok anacim alismiyo boyle gidicek kabullendim artik

benimki akşamları yıkandımı o gece uyumuyor.arızaya bağlıyor.anlamadım gitti.terli terli uyumak hoşuna gidiyor herhalde.

küvetin içinde ayriyeten bir aparat da kullanıyormusun. nasıl yaptın anlamadım. çok seviyo suyu benimkde . ben de yapayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…