2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

aynen bazen gece uyandığımda şimdi yatıyo muyum yoksa kalıyo muyum diye düşünüyorum... çoook uyanıyo gece çook. düzelcek inşallah. umudumu kesmedim. arada bazı turlarda yanımda uyuyo çünkü halim kalmıyo bide uykusunu almış gibi bakınca bayılcak gibi oluyorum. göz teması kurmamaya çalışıyorum ışık açmadan emziriyorum ama aradan sızan ışıkla bile bana bakıp gülüyo uyutmada oynayalım der gibi. üüf bu kadar uykucu bi kadına nasıl denk geldin niye bana çekmedin diyorum. bazen ağlıyorum bazen alış artık bu böyle diyorum. gelgitler var yani. neyse uzattım yine...
gündüz uykusu için ne yöntemi geliştiriyosun merak ettim? gündüz uyusun diye mi az uyusun diye mi? gündüz 2 saat uyanık duruyo sonra uyutuyorum. uyku uykunun mayası muhabbeti ve bende uyuyum diye ama acaba ondan mı gece uyumuyo

arkadaşlar aşımızı dün olduk çok ağladı yavrum,ama ateşimiz olmadı çok şükür,
damlamızı kullanmaya başladık,ferrum damla ezcacı günde 3 kere kilosu kadar
demiş 7 kilo 7x3=21 damla ediyor çok geldi bana doktoru arayacaktı
eşim ben kızlara sorarım dedim kızlar kim diyor:))
neyse konumuza geleyim ferrum damla kullanan var mı?kaç kere veriyorsunuz?

tekrar çok çok teşekkürler canım ama kusura bakma inan yeni gördüm mesajı..adresi de werdim gezmeye beklerim :)
dediğin gibi su wermek lazım diline yapışıyor resmen önlüklerde kaldı lekeler..

vaveyla_esk ben de sivastayım geç okudum forumu yoksa verirdim tokat yıldızına 1,5 saatte elindeydi tühhh
neyse bi dahakine ulaş bana seve seve yardımcı olurum,
biz ferrum kullanıyoruz senin bebek ferrumu mu içmedi?

Herkesin sıkıntilarınin ayni olmasina sevinsemmi uzulsemmi bilemedim..bizdede dis sorunu var galiba eller devamli davaklarda ve cok huysuz ayakta saatlerce sallamaktan bi hal oldu cocuk isallah ileride bi zarari olmaz..Sagan arkadaslar ne kadar veriyosunuz biz 4 aylik olcaz ama hala 4-5 saatte bir 90-100 cc iciyor anlamadim gitti..2 haftaliken bu kadar iciyodu..Allahtan kilo alimi iyi ama sutum cok sagmaktan sıkıldim artik..hic dengeli beslenmiyorum dogru durust yemek yemiyorum ama sutum hic azalmadi..sanirim humanadan dogumdan beri hic ara vermedim 20-25 kutu bitmistir:44:..ilgililere duyurulur iki icip birakmayin devam edin

Biz de ferrum kullanıyoruz canım günde 1 kez kilosu kadar napmıs eczacı öyle herhalde devitle karıstırdı demek ki onlara güvenmiycez artık

a.s erken cikmasida iyi degil ama aci cekmesindese ciksin daha iyi insallah senin besinden cikarda rahatlar cikmada once beyaz bi cizgi gibi oluyor 1 hafta boyle biraz silik sonra iyice netlesiyor ve sonundada cikiyor
maşallah oğluşuna bizde henüz diş yok ama salya ve kemirme var. galiba yakındır. dişi çıkınca da emzirmek zordur heralde dimi :18:

cok saol.malesef emzirmiyorum canim

ben de kızıma ferrum damla veriyorum,ama günde bir defa o da 5 damla,çay kaşıgıyla verıyorum.. doktor öyle söyledi. 21 damla mı şaşırdım valla. bu arada kızım hastalandı sanırım hırıltılı nefes alıyor,arada öksürüyor,benden gectı grıp kızıma,bılıyorum çocuk bu mutlaka hasta olcak ama canım sıkılıyor işte

canım ferrum damla günde 1 kere kilosu kadar damla verilir yani oğluna günde 1 kere 7 damla vermen lazım ama ilk gün alışması için 5 damla verebilirsin sonraki günlerde 7 damlaya cıkarsın

selam kızlar nasılsınız?
valla ben çok yorgunum gece gaz sancıları benı de oğlumu da yordu artık
Allah beterinden koruusun
bu arad hafta sonu dönen oğlum resmen unuttu dönmeyi
yatırıyorum yüzükoyun dönemiyor bas bas bağırıyor

Demir ilacı kabız yapıyomu kızlar oglusum dün fitille yaptı kakasını bugün kendiliginden yaptı demir ilacımız santrafer bide kuşburnu reçeli vermiştim hangisi yaptı acaba sizce

Sırt üstü yatınca yüzükoyun dönüyolarda yüzükoyun yatınca dönemiyo bizimkide senin kide zorlanıyodur benim ki gibi

Sırt üstü yatınca yüzükoyun dönüyolarda yüzükoyun yatınca dönemiyo bizimkide senin kide zorlanıyodur benim ki gibi

tam tersi canım benımki ilk yüzükoyunken döndü
sırtüstüyken dönmedi hiç
yarıya kadar geliyor kalıyor sırt üstüyken

vaveyla_esk ben de sivastayım geç okudum forumu yoksa verirdim tokat yıldızına 1,5 saatte elindeydi tühhh
neyse bi dahakine ulaş bana seve seve yardımcı olurum,
biz ferrum kullanıyoruz senin bebek ferrumu mu içmedi?

canım sağol ya:) bizim operasyon tamam bakalım 12m arkadaşım sağolsun:)
komşuymuşuz yani:)) biz hatta sivas sınırında ilçedeyiz, sivasın dağları tam karşımda walla
ferrum dan beter bizim ki santafer resmen midesi bulanıyor öğürüp kusuyor yavrum yaa.. bugün wermeye cesaret bile edemedim..santafer dışında yok, il merkezinde de yokmuş ecza deposuna sordurduk..

Son düzenleme:

humana içerim, ama düzenli değil:) ben humanayla beraber hipp natal aldım daha önce de içmiştim daha çok yaradı.. sağ göğsüm normale döndü muhallebiye gerek kalmadı

Demir ilacı kabız yapıyomu kızlar oglusum dün fitille yaptı kakasını bugün kendiliginden yaptı demir ilacımız santrafer bide kuşburnu reçeli vermiştim hangisi yaptı acaba sizce

santafer yaptı emin ol, en yan etkili damla bu
benim ki de aynı öyle ıkınmaktan mahvoldu çocuk.. ne güzel normale dönmüştü kaka durumu

tam tersi canım benımki ilk yüzükoyunken döndü
sırtüstüyken dönmedi hiç
yarıya kadar geliyor kalıyor sırt üstüyken

Pardon canım yanlış anlamışım çocukkar yazınca

santafer yaptı emin ol, en yan etkili damla bu
benim ki de aynı öyle ıkınmaktan mahvoldu çocuk.. ne güzel normale dönmüştü kaka durumu

Ne yapmak lazım acaba bugün ilacı verdim uyudu baktım kaka yapmıştı ama bakalım yarın nasıl olcak

merhaba benimde 21 şubat doğumlu bir kızım var ve gaz problemi çok.bikaç gün sonra üçüncü ayını dolduracak ama hala bir düzelme yok herkes 3.aydan sonra düzelir diyor ama benim umutlarım tükenmek üzere uyku düzeni oluşturamadık.sizlerin bebekleri benimkinden bir ay büyük merak ettiğim benim gibi gazlı bir bebeğe sahip olupta düzelen var mı?uyku düzeni oluşturabildiniz mi?neler yaptınız?lütfen yardımcı olun uykusuzluktan sinirden stresten çıldırmak üzereyim(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…