2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Bugün tekrar kontrole gittik öksürüğü arttı iyice.öksürmekten boğazları şişmiş.Var olan ilaçlarına yenilerini ekledik.Eve ilaçlı buhar makinası aldım rahatlatsın diye.Bide yetmiyormuş gibi tekrar nezle olmak üzere.Ya isyan etmiyim diye zor tutuyorum kendimi.Bütün tatilimiz hastalıkla geçti.İlk geldiğimde ben taş düşürdüm kızımın mevlütü okunurken ben acillerdeydim.Kaç gün yavruma bakamadım sancıdan.Şimdi sıra onda.Ona olan bana olsaydı keşke hırıl hırıl yavrum bronşitten

seni anlıyorum canım, çok geçmiş olsun allah şifa wersin.. görümcemin oğlunun bağışıklığı zayıftı we sürekli hastalıkla uğraştı doğduğundan beri..inşallah bu son olur hemen iyileşir..

karbonatlı su soda olabilir.soda ve maden suyu farklı şeyler. bence kötü etkisi yoktur maden suyunun ama emin olmak için dr.a sorabilirsin.maden suyu kolik ol bence:) içinde mineraller var. soda öyle değil

Hala sutun artmasi ihtimali var mi yaa herkes yazmis sut arttirici seyler sarimsak fln. Bi arkadasim da karides dedi. Bu ikisini de denicem ama artik pes etmek uzereyim o kadar ugrastim 4 aydir isyan etmek istemiyorum ama vermeyen Allah vermiyor iste, cocugum cok az anne sutu alarak buyuyor( cok cok uzuluyorum artik, sutum gitmeson diye inancimi kaybetmedim hic bugune kadar ama artik inancim kalmadi

allah bebeğine şifa versin. biz bile bi grip oluyoruz da nasıl zorlanıyoruz. inşallah tez zamanda geçer

arkadaşlar galiba oğlum mememi diş kaşıyıcı olarak kullanıyor. aç emdireyim de öyle uyusun diyorum emmiyo. memeyi ağzında evirip çeviriyor, ucunu koparacak gb çekiştiriyor. diş olayımız ciddi ciddi başladı. dün gece de baya bi ağladı elleri ağzına sonra uyudu kaldı

benim de mememin ucunu ve biberonun ucunu ısırıyor.daha doğrusu diş etlerinin arasına kıstırıyor:)

sen birgün bol bol taze sarımsak ve yanında bulgur pilavı ye bakalım.üzerine de maden suyu ve normal su iç.sonrada üzerine sütlü tatlı ye.bunu bir kere yapma üstüste dene .İnşallah olur üzülme

Dün iznimin son günüydü kızlar
bugün 3 günlük mazeret izni aldım
p.tesi de rapor alacağım
bu ay koşturmalı geçecek

dün gece saat 11 civarı kızımın çığlıklarıyla inledi bütün ev. bir saat boyunca susturamadık.resmen doğduğundan beri ilk defa böyle ağladı. çok korktum kötü birşey oldu diye. koştura koştura hastaneye gittik ve yolda uyayakaldı yorgunluktan.meğer gaz sancısıymış ama nasıl bir ağlamaktı o öyle. doktor birşeyi olmadığını söyledi çok şükür. arabaya binice sallandğından dolayı çıkarmıştır gazını dedi. bana da yoğurt bulgur ve süt yemememi söyledi. bunlar çok gaz yapıyormuş. sütü laktozsuz süt içebilirsin dedi.sizle de paylaşayım dedim bulgura mesela çok şaşırdım ben.

Cok gecmis olsun canim ya bende buyuk kizimi cok hastalikla buyuttum anliyabiliyorum seni gececek bugunlerde oyle dusun

Bugun bizimde dort ayimiz bitti :)) doktor konturolumuz var bakim ne diyecek doktor kilo aldimi biz bu ay basliyacaz gerci disardan vermeye emmeme sikintisi devam bu sekilde gidecek herhalde gittigi yere kadar takmiyorum artik kafaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…