2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Geçmiş olsun canım. 3 ayda bitiyor gaz ama arada nadiren oluyor galiba. bulgur, süt, tüm bakliyatlar, kış sebzeleri( karnabahar, brokoli, lahana), depo kökler bunların hepsi gaz yapar. ben kış boyu adamakıllı sebze yemedim. belki yanlış yaptım ama et balık tavuk çorba pilav mantar gb şeylerle beslendim. inşallah tekrarı olmaz. bizde diş sıkıntısı çektik dün baya. bundan sona böyle gazı biter dişi başlar bebişlerin

geçmiş olsun canım
bitecek gazımız da elbet
bulgurun gaz yaptığını düşünen biri olduğuna valla sevindim zira bana da gaz yapıyor

dun 4 aylik oldu minnosum. kontrolde doktor bingildagin biraz kapandigini soyledi. 4. ayda oldugu icin sikinti yapmaz dedi ama ben dayanamayip internetten arastirdim ve moralim alt ust oldu ctesi icin iyi bi proftan randevu aldik..bingildagi kuculen ya da kapanan var mi?

çok geçmiş olsun inşallah kolay atlatır yavrular,

canım bizde de süt felaket gaz yapıyor,bulgur pek gaz yapmadı bizde dene bazen gaz yapmıyor yiyecekler,
ben de gece bebeğimin gaz çıkarışına uyandım taze fasülye gaz yaptı bizde

Dün iznimin son günüydü kızlar
bugün 3 günlük mazeret izni aldım
p.tesi de rapor alacağım
bu ay koşturmalı geçecek

umarım istediğin kadar bulursun raporu psikiyatriyi tavsiye ederim heyeti imzalatması da kolay oluyor,
ben ücretsiz izine ayrıldım,bu ay maaş yok,bebişimin yanında olmayı tercih ettim,yerimonuben

evet canım arkadaşımın bebeğininki kapanıyordu,tehlikeli baya,inşallah bişey yoktur iyi bir doktora göstermekte fayda war tabiki,geçmiş olsun,

http://hastane.com.tr/bebegimin-bingildagin-erken-kapanmasi-normal-mi-sorusu.html
canım bunu bir oku istersen

http://hastane.com.tr/bebegimin-bingildagin-erken-kapanmasi-normal-mi-sorusu.html

Son düzenleme:
umarım istediğin kadar bulursun raporu psikiyatriyi tavsiye ederim heyeti imzalatması da kolay oluyor,
ben ücretsiz izine ayrıldım,bu ay maaş yok,bebişimin yanında olmayı tercih ettim,yerimonuben
ah canım heyet peşinde koşuyorum ama hala ayarlayamadım deli olacağım
bir de 3 çocuk yapacaka mışız olduuuuu
siz mi gelip bakacaksınız ???
ben de en kötü ihtimal ücretsiz izin alacağım bu ay

çok haklsın canım gaz bitse diş başlayacak. ben öyle dikkat etmiyordum açıkçası aşırı bir gaz problemimiz de olmamıştı düne kadar. ama bundan sonra tövbe daha yemem:)

kızlar oğluşum uyandığında emziriyorum. gazı çıkıyor,kusuyor sonra koltuğa yatırıyorum.5-10 dk çıngırakla ya da kendisi duruyor.ellerini emiyor.sonra sıkılıyor.ana kucağına alıyorum konuşuyorum yine 5-10 dk sonra sıkılıyor.eline poşet veriyorum süre biraz uzuyor.yine ağlamaya başlıyor.saç kurutma makinasıyla bi 5 -10 dk daha duruyor sonra ağlıyor.kucağımda gezdiriyorum yoruluyorum tabi.demek istediğim sizde sürekli faaliyettemisiniz.sıkılıyor mu sürekli.yoksa öyle yatıyor mu.nasıl avutuyosunuz.sizde gününüz nasıl geçiyor yazar mısınız?

ewet ewet gündüzleri aynen böyleyiz işte:) sen de mi poşet weriyorsun ben de buzdolabı poşeti weriyorum, hatta rulo halinde bir kenarda duruyor kopartıp weriyorum hemen :)) şimdi ayağımda uyutuyorum walla bunaldım walla mız mız mız

ahh sorma ben de bunaldım.ben market poşeti veriyorum.ayakta uyumuyor benimki çingene beşiği yaptık evin ortasına yoksa asla uymaz.misafir gelicek diye korkuyorum gidilecek yerlere de gidemedim.sürekli gelen gelen... baya sarsılıyorum.temizlik işkence gibi zaten...bilmiyorum ne zaman geçer:) yemek ve temizliği ne zaman yapıyorsun? hergün temizlik yapar mısın?

Ne tesadum ayni bizi anlatiyorsunuz sanki ben bide salincak aldim ew panayir alanina dondu hali salincak yatak allahtan ew buyuk 5 dk oyalaniyo iste sonra salla ayakta uyut (

ya benimki poşet yada elinde ne varsa ağzına koymaya çalışıyo girmeyincede basıyo yaygarayı neyle oyolayacagımı şaşırdım artık bizimki gibi olan varmı ki acep

Aynen dediğin gb arkadaşım. geçen ay koyduğum yerde kalırdı, ağzına emzik verirdim, yanına da müzikli tavşanımız var onu açardım işlerimi yapardım. şimdi değişti. çabuk sıkılıyor. ben ne yapıyorum? biraz emzik emiyor, yatağının dönencesi var yatağına yatırıyorum onunla oyalanıyor, jimnastik yapıyoruz, konuşuyoruz, öpülmekten çok hoşlanıyor, 2 saate uykusu geliyor. emdireyim öyle uyusun diyorum ama emmiyor adamakıllı. mızıldanıyor. kucağımda pışpışla uyuyup kalıyor. yarım saat sadece. o yarım saatte de işlerimi yapmaya çalışıyorum. genelde yemeğimizi babamız gelince yapıyorum. ben de salıncak alsammı acaba diye düşünüyorum. geçenlerde arkadaşın salıncağında güzel güzel uyudu. ne dersiniz alayımmı?

valla uzun uzun yazdım da sonradan sildim nazar değer diye.

kızlar poşetleri neden veriyrosunuz ne amaçlı
bir de benım oğlum öyle al deyınce almıyor kidaha

kızlar poşetleri neden veriyrosunuz ne amaçlı
bir de benım oğlum öyle al deyınce almıyor kidaha

benim 4 ayı doldu daha yeni almaya başladı bazı şeyleri.

poşet sakıncalı baya yalnız bırakmamak lazım bebekle :26:

burda bütün poşetlerde bebeklerden uzak tutun yazması zorunlu

inanmıyorum oğluşum 1 saat 20 dk dır uyuyor. sabahtan beri 2 kez yarım saatlik uykudan sona bu 1 saat bana uzun geldi.Allah ım nolursun her zaman bu şekilde güzel güzel uzunca uyusunnn. hatta daha da uzun uyusunnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…