2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kızlar gündüz bebişlerle nasıl vakit geçiriyorsunuz? İş yaparken nasıl oyalıyorsunuz?

Neden hem cinsim memurlar bu kadar suratsız olmak zorunda:KK4::KK4:
Bİr memur olaraktan sağlık ocağındaki doktoru kınıyorum:KK47::KK47:
neyse yarın bebişime idrar tahlili yapılacak boğazındakide büyük ihtimal balgam dedi ama bakmadı bile
yarın bakalım dedi halbuki mesai saati baksan ne olur cadııııııııııııııııııııı:KK53::KK53:

Kızlar gündüz bebişlerle nasıl vakit geçiriyorsunuz? İş yaparken nasıl oyalıyorsunuz?

vallahi vakit nasıl geçiyor anlamıyorumki.sabah 10-11 gibi kalkıyor o ara biz kahvaltı yapıyor oluyoruz.bir saat sonra tekrar uyuyor.o ara ancak masayı felan topluyorum.uyanınca bezini değiştir üstünü degiştir evi süpür.süpürge sesinde susuyor zaten.uyumazsa ana kucağına koyup yanıma mutfağa getiriyorum yemek yapıyorum.akşam pek uyumuyor.yalnız kaldımı basıyor çığlığı.bir konuşsa neler anlatacakta:)akşam 12 gibi yatıyor.tabi herzaman aynı değil.artık sıkılıyor kızım.oyun halısı şart oldu.sürekli onunla ilgilenemiyorum.

yapamıyoruuummmm:KK52::KK52::KK52:evimi.....k götürecek az kaldıı:KK30:
tamam o kadar değil ama gerçekten yapamıyorum eşimi bekliyorum
bu ara dönence ile oyalanıyor ara ara onu açıp yatağında bırakıyorum oyalanıyor ben de formula ekibi hızla hızla ordan oraya koşuyorum:KK53:

arkadaşlar bebişleriniz çıngırak tutmaya başladı mı.dün komşudydım onun oğlu 6 aylık.onun çıngırağını bizimkine verdim.baktım bayağı tuttu.hemen bir tane almalıyım.

vallahi vakit nasıl geçiyor anlamıyorumki.sabah 10-11 gibi kalkıyor o ara biz kahvaltı yapıyor oluyoruz.bir saat sonra tekrar uyuyor.o ara ancak masayı felan topluyorum.uyanınca bezini değiştir üstünü degiştir evi süpür.süpürge sesinde susuyor zaten.uyumazsa ana kucağına koyup yanıma mutfağa getiriyorum yemek yapıyorum.akşam pek uyumuyor.yalnız kaldımı basıyor çığlığı.bir konuşsa neler anlatacakta:)akşam 12 gibi yatıyor.tabi herzaman aynı değil.artık sıkılıyor kızım.oyun halısı şart oldu.sürekli onunla ilgilenemiyorum.

10 -11 gibi kalkıyor derken:KK53::KK53:baya koca insan saatinde kalkıyor maşallah
o saate kaçtan başlıyor uyumaya:26:
ben süpürge yapmaya korkuyorum neden diyeceksiniz ya ağlar da sesini duymazsam diye hemen katılma moduna geçiyor çünkü:KK50:
ee hem süpürge hem onu taşıyamam yanımda şimdi kanguru aldık bakalım onunla deneyeceğim ama kafası öne düşüyor daha sanki birkaç hafta sonra kullansam daha iyi olacak

arkadaşlar bebişleriniz çıngırak tutmaya başladı mı.dün komşudydım onun oğlu 6 aylık.onun çıngırağını bizimkine verdim.baktım bayağı tuttu.hemen bir tane almalıyım.

senin bebiş ne kadarlık benımkine geçen gün balon verdil saplı onu tuttu

kızlar benım 5 kilo fazlam kaldı ve yapıştı bana
1 aylık olduğumdan beri var bu 5 kilo ve ben veremiyorum hiçbir pantolonum olmuyor biraz da göbek kaldı
diyetisyene gidilir mi 3 aylıkken yoksa 6 ay beklenmeli mi

kızlar benım 5 kilo fazlam kaldı ve yapıştı bana
1 aylık olduğumdan beri var bu 5 kilo ve ben veremiyorum hiçbir pantolonum olmuyor biraz da göbek kaldı
diyetisyene gidilir mi 3 aylıkken yoksa 6 ay beklenmeli mi

Bence altı ayı bekle, o zaman sen de daha iyi konsantre olursun, hızlıca verirsin. Herkes altı aydan önce diyet yapmayın diyor.

Bu arada ben de t shirtlerimi filan medium alırdım, artık large a döndüm. Kilo farkım yok öncesiyle ama galiba orantılar değişti:)

Bence altı ayı bekle, o zaman sen de daha iyi konsantre olursun, hızlıca verirsin. Herkes altı aydan önce diyet yapmayın diyor.

Bu arada ben de t shirtlerimi filan medium alırdım, artık large a döndüm. Kilo farkım yok öncesiyle ama galiba orantılar değişti:)

aslında bu 5 kilo fazla değil boyuma göre olması gereken kilodayım ama 50 kilo ile hamile kaldm ve hiç 55 olmadım hayatımda (Gerçi doğuma 69la girdim:)))
ve vermek istiyorum
yorummun için sağol
ben doktora da bir danışayım

Arkadaşlar benim bebeğim tam 3 aylık sizce oyun halısı şart mı ? Okuduğum yazılarda bebeğin gelişimi için faydalı olduğu söyleniyor. Oyun parkı da altım ama orda yatmayı hiç sevmiyor 2 dakikadan fazla durmuyor

Bu kadar da olmaz ki kardeşim. Yemekli misafirliğe gelinir de küçük bebeği olduğunu bile bile 10 kişi gelinmez. Bir de tam yemek saati geliyorlar. İnsan azıcık erken gelir de yardım eder. Temizlik yemek pasta börek ve oğluşum..... Ölüyooooruuummm yorgunluktan. Bi bitse bu akşam. :KK43:(

10 -11 gibi kalkıyor derken:KK53::KK53:baya koca insan saatinde kalkıyor maşallah
o saate kaçtan başlıyor uyumaya:26:
ben süpürge yapmaya korkuyorum neden diyeceksiniz ya ağlar da sesini duymazsam diye hemen katılma moduna geçiyor çünkü:KK50:
ee hem süpürge hem onu taşıyamam yanımda şimdi kanguru aldık bakalım onunla deneyeceğim ama kafası öne düşüyor daha sanki birkaç hafta sonra kullansam daha iyi olacak

ben de şaştım şimdi :) 10-11 le biz günü yarılıyoruz :KK1:

süpürge işi en rahat yaptığım işlerden biri, koyuyorum anakucağına fır fır geziyoruz odaları:) zaten küçük ew bitiyor hemen..

Bu kadar da olmaz ki kardeşim. Yemekli misafirliğe gelinir de küçük bebeği olduğunu bile bile 10 kişi gelinmez. Bir de tam yemek saati geliyorlar. İnsan azıcık erken gelir de yardım eder. Temizlik yemek pasta börek ve oğluşum..... Ölüyooooruuummm yorgunluktan. Bi bitse bu akşam. :KK43:(

niye kasıyorsun ki kendini.. bana haber weriyorlar bebek görmek için zaten gündüz zurnanın zırt dediği yerdeyim zor yemek yapıyorum.. az kişi de olsa hiç kasmıyorum kendimi hazır şeyler koyuyorum.. napayım iki çocuk 1 i bebek yani..

Arkadaşlar benim bebeğim tam 3 aylık sizce oyun halısı şart mı ? Okuduğum yazılarda bebeğin gelişimi için faydalı olduğu söyleniyor. Oyun parkı da altım ama orda yatmayı hiç sevmiyor 2 dakikadan fazla durmuyor

kızım oyun halısı olmadan gelişti:) ama ben oğluma alıcam kucakcı, sırf kucaktan kurtulması için..

valla ben işimi azar azar yapıyorum
bi uyuyunca toz alma bi uyuyunca süpürge ,o şekilde yani:))
bi de bizimkiler buzuki orhana alıştılar onda sakinleşiyorlar :KK1:

ben dün tutturdum tuttu salladı bayağı tuttu elinde sesini farkediyor sallıyor :KK1:

X