2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
benim oğlan sanki çok uyuyor bu ara. uyutmayayım diyorum. dayanamıyor ağlıyor. sürekli ateşi var mı diye bakıyorum :26:

neden bahsediyosunuz yaa fransız kaldım ben

seferber oldum zaten sabahten beri...aradım o grıpli bebek görmeye gelen şahsı,senin yüzünden grip oldu sabahten beri ağlıyor dedm...ohh iyi ettim.pençelerimi çıkardım bebişim söz konusu olunca bu arada tavsiyelerin için sağol canım.uygulayacağım

Son düzenleme:

Götürdüm doktora canım bazı hormon tahlilleri istemişti onlar normal cıkınca bişeyi yok dedi bi de tüyler sarı ise endişelenecek bişi yokmus normalmiş yani bizimkinin gelişimi cok fazla ben o yüzden de korkmustum cok da emmiyo ki anlamıyorum 70 günlükken 6900g 61 cmdi 3480 gr 50cm dogdu esimde ben de baya minyonuz bi de diş cıkarmaya baslayınca korktum noluyo diye var mı anneler sizde de pırtlamalar falan biz 81 günlük olduk basladı pırtlamalarımız

götürdüm hemen dr a.grip dedi...ilaç verdi.el kadar yavruya düşüncesiz insanlar yüzünden ilaç vermek zorunda kalacam.çok sinirlendim çokkkk
Peditus mü verdi korkma canım bnece endişelendim el kadar bebek nasil iyileşecek diye ama cok sukur atlattı,sende kimseyi yanastirma yanına ben bizim eve coluklu çocuklu misafir geldimi uyku saati diye yatagna yatırıyorum,sonra uyuyor kimse girmesin diyorum herkesin kucagna vermiyorum cocug biri biraz tiksirsa hastamisn hastaysan yaklaşma diye uyarıyorum ayy sınır oluyorum hastaysan gelme uzak dur,oğlumdan bana girip geçince eltiminde minik bebgi var yaklaşmadım valla kapi komşum gitmedim bile geçmesin diye,aynı sekilde gorumcemde grip olmustu aynı mahalledeyiz iyilasmeden gelmemişti biraz düşünceli olmak zor degil

neden bahsediyosunuz yaa fransız kaldım ben

:) canım buzuki orhan osman diye bir adam war:) kolik adında bir cd yapmış 2008 yılında, ondan bahsediyoruz:) kolikli bebekler we diğer huysuz bebekleri sakinleştirmede bire bir.. loreenna mc kennit da celt müzik alanında on numeero bir hatun:)

cnm burda neyse de tanıdıklardan anne ve kaynana hariç kimseye söylemeyin gercek kilosunu ben soranlara 700 800 gr kadar alıyo diyorum ayda ne kadar inandırıcı olur bilmiyorum ama

doğru diyorsun da, ben burda demiştim kilosunu :)) yine uslanmam ben söyler dururum kendi ağzımla ederim nazarı walla, kimseye gerek yok yani:)

selam ,

12m geçmiş olsun canım inş.çabuk atlatır ogluşun gribi ...

vaveyla canım benim yigenimde bebekken hiç uyumazdı gündüzleri şimdi 16 aylık ve hala gündüzleri en uzun 45 dk uyuyoo inanılmaz hareketli yorulmak bilmiyo velet ama uyku hiç yok inş.senin oglan düzelir uyku konusunda

benim kızda hiç kilolu degil :18: geçen kontrolde tam 600 gr almıştı çok fit canım ideal devam ediyoo

bizde gündüz uyku çok az zaten en fazla 45-50 dk ve uykuya dalma problemimiz var sürekli bir mızmızlanma uykuya dalamadıgı için aglama krizleri filan bi kaç gündür böyle nedense:26:

nasılsınız ayşeden haber varmı eşine çok üzüldüm Allah rahmet eylesin
kızcağız bebişiyle kaldı Allah çok sabır versinnnnnnn
bu arada kızlar göğüs çatlaklarına bepanten birebirrrrrrrrrrr
benim nasıl çatlamıştııııııııııı mahvoldum kaç tane krem kullandım hiç biri iyi gelmedi
bu hemen geçirdiiiiiiii
haberiniz olsunnnnnnnnnn
kendinize çok iyi bakınnnnnn vede bebişlerinizeeeeeeeeee

Arkadaslar bu nazar kismina pek takilmayin birbirimiz tanimiyoruz bebeklerimizi gormedik sonucta nazar yuzunden konusmicaksiniz nerdeyse Kesinlikle annenin nazari degiyo tecrubeyle sabit..ben ne zaman bisey dusunsem yada som agzimi acsam oluyo..Gecen hafta mastit i getirdim aklima haftasonu yakalandim bu illete oluyodum daha yeni toparladim cok sukur antibiyotige gerek kalmadan..

Bu bebeklerin kilo alma meselesi birazda uykuyla alakali cok ve duzenli uyuyanlar daha fazla kilo aliyo gozlemledigim kadariyla..Yani benimkinde oyle en azindan kilo alimi iyi..ayda 1 kilo aliyo daha kontrole gitmedik tahminen soyluyorum sali gunu randevumuz..bu burun meselesini cozemedim hep hiriltili ve tikanik damla anlik geciriyo sonra ayni..1 aydir bi acilmadi biberonu alirken zorlaniyo..

Kilo kisminada takigim bekarlik kiloma 6 kilo var ama oda sirf gobegimde ahhh sezeryan ahhh..Kizlar bide bu gobekteki cizgi leke falan ne zaman gitcek ya hala duruyo upuzun zaten catlaak cutlak dolu o gitse bari tren yolu gibi..

sağol canım ...Allah herkesin bebeğine şifa versin

peditus verdi canım.yileşmeye iyleşiyor da bebişler sonra sürekli hasta oluyorlar.ilaç kullanmak istemiyordum ama maalesef...neyse Allah beterini vermesin ne diyelim.aç kalıyor ona üzülüyorum iştahı kesildi

merhaba kızlar yayrın kalça ultrasonuna götürcemde bebeği acaba bezinidemi çıkarttırıyolrlar ben şimdi temizlerim götürürüm orda tekrar yaparsa ??

Evet bezi cikariyolar korkma o kadar kisa surede yapmaz, yapsada bisey olmaz yan taraflari olcuyolar cunku legen kemiginin alt kisimlarini, baldirlarin ustunu

merhaba kızlar yayrın kalça ultrasonuna götürcemde bebeği acaba bezinidemi çıkarttırıyolrlar ben şimdi temizlerim götürürüm orda tekrar yaparsa ??

ben usg de çalışırken, kalça için bebekleri anne-babaları hiç birşeye koymadan sıkıca sabitlemeye çalışırlardı.. çok kez çişlerini bırakan bebekler bilirim:) ama şimdi genelde kalıp gibi bir destek war, ona bırakıyorsun bebeği, incilerini dökerse oraya döker:))

yok canım bezi çıkartmadılar zaten bacagın üst kısmı bezi yukarı dogru sıyırdı dr ve baktı zaten çok kısa bir işlem bişey olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…