2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlar ben cumartesi günü saat 13.30 da kızım ekini sezeryanla dünyaya getirdim. suyum azaldığı için doğuma alındım. 38+2 de sabah ultrasonda 2850 gelen bebeğim 2130 gr doğdu kızlarr.çok şükür sağlığımız yerinde gündüz uyuyor gece uyanığızzz.

o kadar dikkat etmemize ragmen bebeğim nezle oldu

siz siz olun gelen gidene dikat edin arkadaşlar
nezleli gripli hiçbir şahsı bebeğinizin yanında bulundurmayın
bulunduracaksanız da muhakkak maske taktırın

yenidoğan bebeklerin bulundukları odada konuşmaları bile yeterli
benim kızım burnu tıkalı zor nefes alıyor
o küçücük ağzıyla öksürdükçe ben parçalanıyorum

Allahimm beklemek ne zorr gunler saatler gecmiyoo off. Allah sabir selamet versin sonunda aminn

10 ocak perşembe günü 9:45 te oğluşum doğdu.cumartesi akşamüstü eve geldik.oğlum gazlı geceleri çok zor bide sesi kısıldı ağlamaktan.benim dikişlerim felaket acı veriyor.ama çok şükür kuzumu koklayabilidim kucağıma sağlıcakla alabildim.darısı doğum bekleyen tüm arkadaşların başına.....anneler eeee artık hamilelik bitti,fırsat bulabildikçe bebişlerimizi paylaşırız.bugün oğlumun kontrolü var sanki gözünün beyazı çok sarı herhalde sarılık olduk..bide gaz için önerisi olan varmı??????

aaaa herkes doğurmuş çıkarmış minnakları benim kız kaldı da kaldı

Benım oğlan da çıkmadı doktor en son gittiğimde 22si demişti ama bakalım o gune sancım olacak mı

Slm kızlar nasılsınız bakıyorum çoğunuz doğum yapmış bizde 42 günlük olduk iiz çok şükür artık gündüzleri uyanık kalıyoruz ama kızım çok kucakçı oldu uyanık olduğu zaman kucakta olmak istiyo gecelerini biraz daha iyi çok şükür yavaş yavaş büyüyoruz inş bizden böle teyzeleri hepinizi öptük

amin sağol cnm.. epidural almadm, istemiyordum zaten.. 4150 görünüyordu, 3940 doğdu..(maaşallah)
maşallahhh cok ii dogmuş kilosu..dikişin varmı peki..ikinci dogumlarda dikiş olmaz deniyor ama senin bebiş baya kilolu dogmuş,dikiş vardır diye tahmin ediyorum

Geçmişe göz atmaya fırsat bulamadım,ama hepinize güzel dilekleriniz ve dualarınız için teşekkürler...
Dün akşam ilk defa Akın bebişimi emzirmeye gittim hastaneye.Çok şükür emdi yavaş yavaşta olsa.Bugünde saat 10 da tekrar gidecektik,saat 9:30 da hastaneden aradılar ve bebişimiz çok şükür taburcu oldu teyzeleri...
Darısı da sizlere olsun,eviniz bebişlerinizin kokusu ve sesleriyle dolsun...

Hadi gozun aydin, cok sukur.

ii gclr kızlar.. gecenin bu saatinde uyku tutmamasının sebebi doğuramam valla şaka bi yana bugün 40+6 oldum iki gün önce nişanım geldi,hafif sancılar falan.. hast. gidince korkudan olsagerek geçti daha halada gelmedi :s bide kızlar erken doğar derler die bir aydır nerdese doğdu doğcak die bekliorum ama tık yok.. :s artık sırf milletin "sen hala doğurmadınmı.. neyi bekliosun.." gibi sorularından gına geldiği için dua ediorum.. kıza yalwarıorum artık ; kızım nolur artık gel die.. :) neyse bu arada bütün doğum yapan anneleride kutlarım..Allah evlatlarına hayırlı sağlıklı uzuuun ömürler versin inş.. benim gibi doğuramayanlarında Allah yardımcısı olsun :) ıhh demeden yada ennn fazla bi avazda doğuralım inş.. :) herkese ii gclr..

Al benden de okadar hala uyuyamadim ve de doguramadim ama ssenin gunun baya gecmis ya ben o kadar bekleyemem sanirim en son 21 i sonra vur kendini seZryane

40+6
doktorun daha kaç gun bekleyelım dedi...bugun sezeryana alır sanırım, bbeğininde canını kendi canını da tehlıkeye atma,daha fzla bekleme bence

kızlar bende doğum yaptım 8 ocak salı günü , sezeryanla dünyaya geldi oğlumuz. 3440 gr. 50 cm , ilk başlarda kilo verdi ama şimdi toparlanmaya başladı şükür,
doğum yapanlara geçmiş olsun gözleri aydın, yapacak olanlara kolay doğum lar diliyorum. Allaha emanet olun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…