2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
slm kızlar dün bebeğimi allahın izniyle spinal sezeryenle dünyaya getrdim.ilk gün çok canm yandı.bugün eve geldim maşallah ikimizde çok iyiyiz..

sağol canım, moral oldu söylediklerin. çünkü en başından beri normal istiyorum. bi dahaki muayenetarihinde bende aynen 40+3 olucam inş ozamana kadar iner

Kızlar canım çok sıkıldı yaa
Bugün doktora gittik,doktor suyumun azaldıgını bebegin kalp atışlarınında yüksek oldugunu söyledi..
Pazartesi sezeryan doguma alacakmış 49 cm 2.860 gr kilosuda bende korkuyorum bebek zayıf dogarda küveze girer diye:18:Sizce öyle bişey olurmu?Alllahımmm yavrum saglıkla dogsun ne olur..

annenın dogum oncesı ve sonrası strese gırmemesı lazım cnm bılıyorum endıselısın ama moralını yuksek tutt allahın ıznıyle bısey olmazzz dua et bol bll hayırlı dogumlarr ınss..

annenın dogum oncesı ve sonrası strese gırmemesı lazım cnm bılıyorum endıselısın ama moralını yuksek tutt allahın ıznıyle bısey olmazzz dua et bol bll hayırlı dogumlarr ınss..

Canımm çok dogru söylüyorsunn allah razı olsun..UMarım herşey yolunda giderde kızımı alıp gelirim evime..

bebeginin kuveze girmesi icin bi sebeb yok canim endiselenme 2500 altindaki bebekleri kuveze koyuyolar hayirli dogumlar olsun

Kilosu kadar haftasi da onemli, allahin izni ile bebegin sag salim dogar

neden küveze girsin ki
benim kızım 2500 kilo doğdu, ilk gün 170 gram daha zayıfladı
bırak küvezi sarılık bile geçirmedi
rahat ol canım öyle şeyler düşünme

yok cnm neresi zayıf bebeğinin gayet iyi kilosu 2300den sonrasını normal diyolar artık.. genel mi olacaksın ameliyatını belden mi?

kızlar nolur akıl verin düşün düşün kafayı yiycem artık önümüzdeki hafta sezeryan olucam ama belimdeki problemden dolayı spinal yada epidural olmam tehlikeliymiş genel anestezi dedi anestezi dr u ve bende genel anesteziden cok korkuyorum bide 2 3 hafta önce grip olmustum hafif bi boğaz akıntım var bu engel olur mu acaba genel anesteziye alırlar mı beni? 3 gün sonra doğumum kısmetse..:18:

bebeginin kuveze girmesi icin bi sebeb yok canim endiselenme 2500 altindaki bebekleri kuveze koyuyolar hayirli dogumlar olsun
Sagol canım benmm içimi rahatlattın inanki..
Kilosu kadar haftasi da onemli, allahin izni ile bebegin sag salim dogar
Allah razı olsun canım benm..
neden küveze girsin ki
benim kızım 2500 kilo doğdu, ilk gün 170 gram daha zayıfladı
bırak küvezi sarılık bile geçirmedi
rahat ol canım öyle şeyler düşünme
Tam kaçıncı haftada kaç günlüktün canım?Ayy inşallah dedigin gibi olur canım vallahi telaşmı desem korkumu desem içim çok rahatsız..
yok cnm neresi zayıf bebeğinin gayet iyi kilosu 2300den sonrasını normal diyolar artık.. genel mi olacaksın ameliyatını belden mi?
Canım ben spinal olucam doktor onu önerdi,umarım sıkıntısını çekmem baş agrısı yapıyormuş yaa
Canım genel anesteziden hiç korkma ben 3 kere genel anestesi altında operasyon geçirdim gayette rahattı,sadece uyandıgında biraz saçmalıyorsun o kadar

gecen yil bende ocak annesiydim ama aralikta dogum yaptim =))

dogm hikayem burda, dogum yapacaklara yol gosterir insallah...

http://www.kadinlarkulubu.com/search.php?searchid=10541092

güzel anneler ve anne adayları merhaba bende mart ayı anne adayıyım doğum yapanlara ilk önce allah bebeğinize uzun ömürler versin diyorum bebişleriniz sağlık sıhhatle büyüsün inşallah size bir sorum olacaktı kafamı karıştıran göğüs pompası almam gerekiyormu hastaneye giderken? öneride bulunursanız çok mutlu olurum

çok sağol cnm ya bi an içimi rahatlattın bi de özellikle korkmamın sebebi boğaz akıntım geniz akıntım falan varya tıkanırsam falan ameliyatta diye korkuyorum belki saçma ama bide bu tür seylerde ameliyata almıyolarmıs diye duydum ama böyle bişey var mı ki?? sende sakın korkma cnm ne güzel meleğinin doğduğu anı göreceksin keşke benimde önümde engel omasaydı da bende belden olsaydım

kızlar benim kuzumun harektleri azaldı 2-3 gündür. normal mi acaba. dr. azalmaz diyo benden iyi bilicek sanki bebiş onun içinde. artık geceleri kalça ve bacak ağrısından uyuyamaz oldum. burnum da hep tıkalı.genel anestezi olursam tıkanır mıyım acaba off tırsıyorumhayırlısıyla doğum yapsak kuzumuz da biz de sağlıklı olsak inşallah.

gecen yil bende ocak annesiydim ama aralikta dogum yaptim =))

dogm hikayem burda, dogum yapacaklara yol gosterir insallah...

http://www.kadinlarkulubu.com/search.php?searchid=10541092

5haftalık hamıle mısın şu anda?

ben almadım elektrıklı tavsıye edıyorlar oda baya pahalı, gerek olursa alırım en azından dıye beklıyorum.hastanede zaten verıyorlar ıhtıyaç olunca

benımkı de azaldı 2gun onceye kadar baya tepiniodu, son 10gunumuz ama gunde 4/5kez hıssedıyorum onlarda hep az şiddette..eskısı gıbı guçlu vurmuyo..sanırım yer azaldı hareketi için

Tam kaçıncı haftada kaç günlüktün canım?Ayy inşallah dedigin gibi olur canım vallahi telaşmı desem korkumu desem içim çok rahatsız..

38+3 de spinal anestezi oldum, gelişim geriliği vardı üstelik
çok da memnun kaldım şimdi olsa yine aynı kararı verirdim

sarılık başlangıcı oldu sürekli deli gibi emzirdim gece gündüz uyumadım
öyle atlattık çok şükür onu da

3 ocak perşembe günü spinal sezaryan ile oğlum POYRAZ EMİNi dünyaya getirdim.

3970,49 cm doğdu paşam. 300 gr kadar verdik.

hafif sarılığımız var.

emziriken önce göğüs uçlarım bayağı yara oldu ama şimdi çok iyiyiz.

doğumumda aslında normal doğum olucaktı. ama doğum öncesi 3 gün boyunca bebeğimin hareketlerini hissetmeyince dr um ertesi gün hemen ameliyata aldı.

sezaryandan çok korkuyordum, ama spinal sezaryan tahminimden kolay oldu öncesi ve sonrasında hiç zorlanmadım.

bu arada doğumumu istanbul hospital de yaptım. dr um kamer tezer özer e teşekkürü de birborç bilirim. o ve ameliyathanedeki tüm ekibi bir anneyi nasıl sakinleştireceğini çok iyi biliyor.

bebeğim yavaş yavaş büyüyor. ben de anneliğie alışmaya çalışıyorum.

uykusuz gecelerim, emzirme çabalarım, gaz problemlerimiz var.

ama Allah herkese bu güzel duyguyu nasip etsin. Çok başka bir duygu evlat aşkı...

canım butun hastanelerde eski modelde olsa bir göğüs pompası mevcut.

eğer almayı düşünyorsan sana şiddetle lansınoh elektirikli göğüs ppmpası tavsiye ederim.

göğüslerin hiç acıtmıyor ve aynı bebek çekişi gibi.

Bence artık azalmasi normaldir yani en azından benimkide bi kaç haftadır öyle nede olsa yerleri daraldı miniklerin sığmıyorlar artık bende aynı durumdayım senle benim de sanki geniz akıntım var çok korkuyorum tıkanırsam falan diye bende genel olucam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…