2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Merhabalar,
Ben ve Kızım İyiyiz..
Cumartesi Günü Hastaneden Çıktık..
Onu Uyuttum Buraya Kaçtım..
İlk Fırsatta Yine Geleceğim..

Bu Arada Korkanlara Benden Tavsiye Korkmayın Desemde İnanmayacaksınız Ama,
Gerçekten Korkmayın..

Bende Doğurdum Ya Şu Çocuğu Herkes Doğurur Artık.. :KK1:
Hepinize Hayırlı Doğumlar Diliyorum..:KK16:

Not : Ortalık Bulanmış..
Şaştım Kaldım..

Ayakta Alkışlıyorum..

hayırlı uğurlu olsun bebeğin canım sağlıklı sıhatli büyür inş..

darısı başımıza kolayca kurtuluruz bizde :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
Ben ve Kızım İyiyiz..

Gerçekten Korkmayın..

Şaştım Kaldım..

Ayakta Alkışlıyorum..

gözün aydın cnm :KK3: nasıl gecti normal mi oldun ayrıntı lütfeenn ağrı durumları nasıldı:KK52:

tecrübrli anneler normal dogum belirtilerini yazabilirmi acaba.tamam nişan gelecek suyu gelcek onları biliyorzda bunlardan başka neler olur

ocwmays da doğum yaptı kızlar bebekte kendide iyiymiş çok şükür bilin istedim

kalanlara kolay kolay doğumlar insallah

slm ben 2012 ocak annesiyim hepinize hayırlı doğumlar dilerim
şişlikleri olan arkadaşlara bir diyeceğim var benim hamileliğim sıkıntılı geçti son aylarımda çok şiştim herkes dahil buna doktorda dahil normal olduğunu söyledi ama ben kendimi iyi hissetmiyordum bigün doktora gittim bana test bişey yapın çok şiştim elimle bişey tutamıyorum kaşık dahil ayakkabılarım olmuyor terlikle geziyorum v.s doktorum yineledi son ayın normal diye ama içim rahatlasın diye idrar testi yaptırdı veee testte idrardaki protein yüksek çıktığı için gebelik zeherlenmesi var sende dedi :KK53: tansiyonunu sabah akşam ölç 15 üzerine çıkmasın çıktığı an hastaneye koş dedi eve geldim akşam idare ettim lakin sabah kendimi hastanede buldum tansiyonum tavan yaptığı için yavrum sıkıntıya girmiş ve 8 aylıkken doğum yaptım şükür iyiyiz 13 ocakta 1 yaşımızı dolduracağız şiş olan arkadaşları uyarmak istedim
şişlikleriniz çok rahatsız ediyorsa doktorunuza danışın lütfen

Merhabalar,
Ben ve Kızım İyiyiz..

Gerçekten Korkmayın..

Şaştım Kaldım..

Ayakta Alkışlıyorum..

güle güle büyüt canım kızını.. gördük minik bacaklarını :)

normal doğum mu yaptın

ocwmays da doğum yaptı kızlar bebekte kendide iyiymiş çok şükür bilin istedim

kalanlara kolay kolay doğumlar insallah
öylemi ,çok şükür inş. sağlıkla doğmuştur herşey yolundadır
papatyadan ses çıkmadı o ne yaptı acaba

Merhabalar,
Ben ve Kızım İyiyiz..

Gerçekten Korkmayın..

Şaştım Kaldım..

Ayakta Alkışlıyorum..

gözünaydın ,darısı başımıza inş.

slm 37. haftamı bitirdim bugün doktora gittim izne ayrılma raporum için muayenede zaten gelişimi önde olan bebeğimin kafasınında hala dönmediğini kesin sezeryanla olacağını söyledi 3 ocak gibi gün aldık..sonra nst ye girdim ve kasılmalarım çok düzenli ve fazla çıktı dr yatışını yapalım çünkü bu kasılmalar normal değil dedi..bende istemedim ve eve geldim lakin 10 dk bir düzenli kasılmam oluyo acaba bebeğim ne kadar dayanır sata göre 37 gelişim 39 kilo 3.600 ister istemez tedirgin oluyorum kasılma dışında belirti yok gibi hafif ağrılar dışında tabii..ayrıca doğum yapan anneleri tebrik ediyorum rabbim analı babalı büyütsün inş..

slm 37. haftamı bitirdim bugün doktora gittim izne ayrılma raporum için muayenede zaten gelişimi önde olan bebeğimin kafasınında hala dönmediğini kesin sezeryanla olacağını söyledi 3 ocak gibi gün aldık..sonra nst ye girdim ve kasılmalarım çok düzenli ve fazla çıktı dr yatışını yapalım çünkü bu kasılmalar normal değil dedi..bende istemedim ve eve geldim lakin 10 dk bir düzenli kasılmam oluyo acaba bebeğim ne kadar dayanır sata göre 37 gelişim 39 kilo 3.600 ister istemez tedirgin oluyorum kasılma dışında belirti yok gibi hafif ağrılar dışında tabii..ayrıca doğum yapan anneleri tebrik ediyorum rabbim analı babalı büyütsün inş..

benimde en son gttigimde normal doğum tarihi 16 demişti sizinkiyle aynı yani.sezeryen istiyosan 3 ocaktan itibaren bi gün belirleyin dedi.ama kızım dönmüş dogum pozisyonundaydı en son.kasılmalarımda sizn gibi sık sık oluyo.doktor norml dedi ama korkuyorm.fktrm çok rahat hep pozitif.kasılmanın dışında bi belirti bekliorm ama yok nası bi belirti olcak onuda bilmiorum.allahm sana ve bebegine saglık versin canım.sakin ol kendini kötü hissedersen tekrar git doktora nst ye ultrasanda bak düzelir belki zamanla sancılar

merhaba hamişler , bebeğimizin beşiğini aldık . bu kez de yatak sorunumuz var. dün gidip bi spot eşyacıdan 35 tl ye sünger yatak aldık 60 120 ebatında süngerin üstünde mukavva gibi birşey var sonuç itibariyleiçime pek sinmedi. acaba sizler ne aldınız yada ne tavsiye edersiniz ? tecrübelerinizi ve bilgilerinizi benle paylaşırmısınız birde istikbale baktım bugün 180 civarında bi yatak vara acaba onu mu alsam ne dersiniz? yoksa o yatağın üzerine yünden ince bir şey yaptırıp yada battaniyeyi iki kat serip kullanayım mı

kızlar günaydın.. greyfurt yiyeniniz war mı? hamilelikte sakıncalıymış.. dün beni ateş bastı bu sefer hastalık belirtisi gibi her tarafım hem ağrıyor hem de ateşim 38 di. ben de c vitamini alayım dedim biraz.. eşim portakal yerine greyfurt almış, portakal sanıp..2 greyfurtu sıktım içtim.. bugün de kahvaltıda portakal yok diye aynı şekilde.. ama şimdi okudum ki hamilelikte ilaç türü ne olursa olsun ialç tutulumuna neden olup zehirleyebiliyormuş bebeği:KK43: allah korusun ya.. inşallah bişey olmaz 2 günden.. vitamin, magnezyum, demir de kullanıyorum hadi neyse de nidilat kullandığım için tedirgin oldum bir anda:KK43:

canım babm şeker hastası ve doktor ona yasaklamıştı, greyfurt içmen şeker ilacı nı 2kez içmen anlamına gelıyor demiş ya ilaç ya greyfurt içeceksin demişti...tabı greyfurtta dozaj olamayacağı için o gunden sonra içmedi

Merhabalar,
Ben ve Kızım İyiyiz..

Gerçekten Korkmayın..

Şaştım Kaldım..

Ayakta Alkışlıyorum..

canım gözün aydın, gule gule buyut bebişini

merhaba hamişler , bebeğimizin beşiğini aldık . bu kez de yatak sorunumuz var. dün gidip bi spot eşyacıdan 35 tl ye sünger yatak aldık 60 120 ebatında süngerin üstünde mukavva gibi birşey var sonuç itibariyleiçime pek sinmedi. acaba sizler ne aldınız yada ne tavsiye edersiniz ? tecrübelerinizi ve bilgilerinizi benle paylaşırmısınız birde istikbale baktım bugün 180 civarında bi yatak vara acaba onu mu alsam ne dersiniz? yoksa o yatağın üzerine yünden ince bir şey yaptırıp yada battaniyeyi iki kat serip kullanayım mı

canım ben belısten oda aldım onun içine belısten 80liraya yatak aldım
park yatata yatacak ilk zamanlar, annem onun içine yun yatak yaptı,yenı doğmuş bebğe hzır yatak olmaz dedi ki malum bızler hazır yatakta mı büyüdük
sende aldığın yatagın ustune ince bir kat yun yatak yaptır boşa hazır alma bence, bıraz büyüsün o zmana alırsın

doguranlar Allah anali babali buyutsun iyi olmaniz harika..deli gibi grip oldum iki gundur yatiyorum son ayda cok kotu oluyormus ya ilac alamiyorum:KK5: kafam kalkmiyo varmi grip olan aranizda, veya alternatif tedavi yontemi olan:2: dikkat edin kendinize

selam canım
ben beşiği uyku setini yatağını çilek ten aldım. kuruldu güzel oldu.

Kızlar iyi akşamlar herkese benim bebiş gelmekten vazgeçti sanırım. doktorda kontrolüm vardı nst de ne bir sancı ne bir şey. dr açılmayada baktı açılmada yok. her şey gayet normal dedi.3170 gram olmuş.2 ocakta gel dedi. hayırlısı bakalım 2 ocağı bulur mu bilmiyorum.

slm ben 2012 ocak annesiyim hepinize hayırlı doğumlar dilerim
şişlikleri olan arkadaşlara bir diyeceğim var benim hamileliğim sıkıntılı geçti son aylarımda çok şiştim herkes dahil buna doktorda dahil normal olduğunu söyledi ama ben kendimi iyi hissetmiyordum bigün doktora gittim bana test bişey yapın çok şiştim elimle bişey tutamıyorum kaşık dahil ayakkabılarım olmuyor terlikle geziyorum v.s doktorum yineledi son ayın normal diye ama içim rahatlasın diye idrar testi yaptırdı veee testte idrardaki protein yüksek çıktığı için gebelik zeherlenmesi var sende dedi :KK53: tansiyonunu sabah akşam ölç 15 üzerine çıkmasın çıktığı an hastaneye koş dedi eve geldim akşam idare ettim lakin sabah kendimi hastanede buldum tansiyonum tavan yaptığı için yavrum sıkıntıya girmiş ve 8 aylıkken doğum yaptım şükür iyiyiz 13 ocakta 1 yaşımızı dolduracağız şiş olan arkadaşları uyarmak istedim
şişlikleriniz çok rahatsız ediyorsa doktorunuza danışın lütfen

Çok geçmiş olsun canım. Paylaşımın için teşekkürler :)

gözün aydın cnm :KK3: nasıl gecti normal mi oldun ayrıntı lütfeenn ağrı durumları nasıldı:KK52:
Sağol Canım Benim..

Benim Hastane Fobim Var..
Tabii ki de Sezaryen Yaptım.. :KK1:
Ama Korkulacak Hiç Bir Şey Yokmuş..

Titreye Titreye Girdim Ameliyathaneye..
Baktım Laboratuvar Gibi.. :KK1:
Korkum Geçmedi Elbette Ama Mecburiyet Hissi Kapladı İçimi..
Elim Mahküm Kaçamazdım Bir Yere.. :KK1:

Sonra Anestezi Uzmanının Gelmesiyle Ben Nakavt Oldum.. :KK1:
Uyandığımda Midem Bulandı..
2 Kere Böğkk Yaptım ve Odama Çıkardılar.. :KK1:

Amaan Çok Basitmiş Herşey..
Boşu Boşuna 9 Ayımı Korkuya Heba Ettim..
Hamileliğimden Bir Şey Anlamadım..

Aynı Gün Hemen Ayağa Kalktım..
Kurtluyum Ben Yatamadım.. :KK53:
Hemşireler Bile Şaşırdı..

Şu Anda da Çok İyiyim..
Buraya Gelemememin Sebebi İse; Emzirmek v.s.

güle güle büyüt canım kızını.. gördük minik bacaklarını :)

normal doğum mu yaptın
Amin Canım..

Sezaryen Yaptım..:KK12:

X