2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

HEPSİ de çok güzel ,RABBİM güle güle sağlıkla kullanmak nasip etsin inş..
ben de kızımla oğlumun odasını bu haftasonuna bitirmeyi düşünüyorum inş.

herkese günaydın umarım herkes iyidir. ben pek sık yazamıyorum ama takip ediyorum forumu yarından sonra izne ayrılıyorum inşallah bende evde biraz dinlenebilecem. gerçi trombosit değerlerim 100 e düştü doktor biraz daha düşerse mecbur sezeryanla alıcaz dedi.artık hayırlısı. hazırda kan bulunduracaz mecburen doğumda

hepsi de çok güzel, allah güle güle kullanmak nasip etsin

canım benim doğumdan hemen önce ultrasonda 3,350 idi 2,950 doğdu

gözün aydın canım çok sevindim seni adına

evet evet aldım ..
24 aralık yusuf yusufffff

hadi gözün aydın RABBİM hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah

canım çok ypulunca tabi ister istemez kasılmalar oluyo normal bunlar artık sen sadece dinlenmeye dikkat et zaten o geleceği vakiti biliyordur annesi doktorun dediklerini de önemseme bu arada evin hayırlı olsun güle güle otur canım

canım geçmiş olsun hayırlı haberlerle dönersin inşallah

canım herkesin hamileliği kendine göre zor yada kolydır benimde hiç midem bulanmadı ama iştahsızlığım çok fazlydı hiç birşey yemek istemiyordum ve bu nerdeyse 32. haftama kadar devam etti daha yeni kilo almaya başldım bende sana da çok geçmiş olsun çok şükür atlatmışsın

maşallah kızına canım benim hakkında hayırlı sı ne ise o olsun üzme kendini

ooo kimler gelmiş maşallah iyi dinlendin hehehehe :) bende dediğine kesinlikle katılıyorum doğum esnasında yani ıkınma anında sancı olmuyor canım sadece çok kuvvetli bi itme isteği oluyor

Selam Kızlar ayy tam forumu açtım okumaya başladım haberlerde otobüste doğuran kadını gördüm şoklardayımmmmmm !!!!!!
Allah korusun ben hala fıldır fıldır geziyorum tırstım resmennnnnn

bende gördüm valla helal olsun kadına :)) şok oldum resmen

canım çok geçmiş olsun çok şükür az kalmış RABBİM hayırlısıyla kurtulmayı nasip etsin ikinizide

canım ya inşallah doktordan güzel haberler alırsın hayırlı haberlerini bekliyoruz.

nazlanıcaksın bu senin en doğal hakkın kolaysa adamlar taşısın bakalım :)) boş ver sen takma kafanı

günaydın canım istanbul bugün baya yağmurlu ve soğuk

günaydınlar herkese güzel bir hafta diliyorum bizim doğum tarihimiz kesinleşti artık 20 aralıkta doğuma giriyorum

gözün aydın canım birşey kalmamış surda 3 gün sonra bebişin kollarında ALLAH nasip ederse

darısı başıma inşallah bende önümüzdeki hafta ayrılıyorum izne bu arada geçmiş olsun canım hayırlısıyla kurtulursunuz inşallah

bende sıkıncı geliyo ama az süt gibi degil ama su gibi bazen sarı gibi oluyo bende kızımı emzirmek istiyorum inşallah emziririm..

kızlar günaydın hepinize geçmişi yeni bitirdim cevaplayabildiklerimi cevapladım cevaplayamadıklarım kusura bakmasın lütfen..

iki gündür nete giremedim malum işler bitmedi cumartesi pazar deli gibi temizlik yaptım evime yeni eşyalar almıştım onlar geldi yerleştirmeydi temizlikti derken resmen haşatım çıktı hiç bir yerim tutmuyo dün birde doktor kontrolümüz vardı prensesimi gördüm yine maşallah çok hareketli hiç durmuyo 35+0 sıfır olduk bugün benim güzel kızım 2600 k olmuş maşallah kilosu iyi haftasıyla uyumlu çok şükür doktorum herşeyin güzel gittiğini söyledi 28 aralıkta gidicem sonraki kontrole hem raporumu yazacak hemde muayene inşallah o zaman 3 kg olur galiba benim prenses neyse ben buralard takılayım biraz daha çok yorgunum hiç çalışmak istemiyorum

Yazmayı unutmuşum.. Bir tek cibinliğimiz kaldı takılacak.. Onu da hallettik mi tamamdır.. :)
canim cok sirin olmus. ins hayirla kullanmak nasip olur. eve 4 günlügüne ciktigimde sürekli kizimin odasina girip durdum bambaska bir huzur heycan yasiyorum odaya her girdimde..
masalah canim. benimki 35+0 iken 2100kg idi insallah 2500 kg yi gecer diye de ben dua ediyorum. hayirlisi ins o günleri de görürüz. ben sürekli yatiyorum ya siz böyle sunu bunu yaptim diye yaziyorsunuz icim gidiyor size birsey olacak diye. herkesi kendim gibi saniyorum=S

canim ya ben seni ciktin zannediyordum hastane koridorlarinda gecirdin hamileligi ins bebisine hayirlisiyla kuvezsiz kavusursun Rabbim yardimcin olsun
canim bir ara ciktik 4 gün sonra tekrar geldim.

saol canım inş hayırlısıyla hepimiz kurtuluruz. senin de az kalmış izne ayrılmana gerçi son zamanlar zor geçiyor kendimden biliyorum işe gelmek işkence oluyor ama neyapalım bebeklerimiz için katlanıyoruz. Allah a şükür bebekte sorun yok risk benim için Rabbim hayırlısını versin herşeyin

canım odası çok güzel olmuş,güzel günlerde kullansın inşallah

selam, bende de oluyo kcuuk kasilmalar, agrilar, sıkıştırmalar. hatta dun bacaklarima vuran degisik agrilarim oldu..korktum, acaba doguracak mıyım diye. bugun bebegimin ve kendimin kiyafetlerini yavas yavas yikamaya karar verdim hatta.. dogurm yaklastigi icin normal diye dusunuyorum. hatta son kontrolumnde doktor NST ye bagladiginda o rastgeldi kasilmalardan birine. ben bebek poposunu yasliyo saniyodum :) meger kasilmaymis, esime de gosterdi taniyalim diye.. sonlara yaklastikca sıklaşacak galiba bu durumlar. kolay gelsin hepimize.

öncelikle sammer sana katılıyorum bende baya sistim artık cok agır geliyor hersey bende 35+3 günüm artık hamilelikten bıkmaya basladım bebegimi kucagıma almak istiyorum kı hala çalısıyorum düsün haftaya kadar burdayım artık iste dogurmusam diyorum
dogum yaklastıkca heyecanlar artıyor gecelerim kabus yatamıyorum gündüzlerim ise daha iyi bugun çok sükür uykum gelmedi

Herşeyi çok güzel olmuş cnm güzel günlerde kullanın inşallah..

kızlar benim belim çok ağrıyor ya kalçamın sağına da iniyor ağrı kalçamın sağ tarafı yürüyünce sızlıyor resmen oturunca sorun yok ama yürüyünce sızlıyor son ay halbuki bol yürümemiz lazım sizde de oluyor mu bu bu arada ben normal doğumu çook istiyordum iki gün önce doktora gittik çatımın dar olduğunu beni zorlayacağını bebiş için sıkıntılı olabileceğini vakuma ihtiyaç duyulabileceğini söyledi ve sezeryan için gün verdi 37.haftamda tekrar çatıma ve açılmama bakacak bebeğim 3.5 kilo olursa büyük ihtimal sezeryana alacak çatım müsait olmadığı için doktoruma güveniyorm aslında bana şimdiye dek hep normal doğum demişti ne bileym canım çok sıkıldı bu duruma

Canımmm hepsi çok güzel.. İyi günlerde kullanmayı nasip etsin abbim inşallah...

cnmm hepsi çok çok güzeller allahım sağlıklı sıhatli kullanmayıda nasip etsin inşallahhh

selam canım, aynen benim de bacağıma falan vurmuştu ağrılar ama çok şiddetli değildi.. belki nst de yalancı sancılarım denk gelmiştir diye düşünüyorum artık..üstelik mesanem de aşırı doluydu, rahat olamadım o yüzden.. sanki ekilemiştir diye düşünüyorum..ayrıca kafası aşağıda yanda duruyordu bir tuhaftı:) mesane doluluğu sebep diye düşündüm..
ya ben doktora d a güvenemiyorum ama başka seçeneğim de yok napıcam bilemiyorum.. eşim istersen devlet hastanesine gidelim diyor yolun sonuna gelmişken.. zaten baştan beri yer değişikliğinen doğru dürüst doktor tuttruramadım.. buna en azından düzenli 2 aydır gidiyorum..sil baştan olursa kafam karışacak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…