2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kızlar bugün hastanede kontrolüm vardı. NST sonucum cıllop gıbı :) oglusum Poyraz bebegım de 3059 kg olmus Allah'ıma sukur. Rahım uzunlugum kısalmıs yıne. Ama kac oldugunu sormayı unuttum. Doktorum artık artık her an gelebılır, ama gelmeyebılır de. Bıraz yukarıya cıkmıs dedı :) nıdılatı bıraktım. Rabbıme sukurler olsun artık yatmama da gerek yok. Cık dısarıya, gez alısverıs yap dedı :) Cok mutluyum. 26. Haftadan berı erken dogum rıskım vardı, yavrum 35+3te su an. Artık cıksın gelsın, basımın ustunde yerı var :)))

Son düzenleme:
Kesinlikle ben de seninle aynı duyguları hissediyorum. 2. ayımda geldim buraya. Son zamanlarda gerçekten hiç tanımadığım insanlar var. Yine de forumda takılıyorum. Ama eskileri ben de çok özlüyorum.

aaa bnede bi hafta yoktum ,o sırada herhaşde bi şeyler mi oldu ?
bende saf saf bu kızlar doğurdu herhaşde diyorum ?
ne oldu ?
geçmişi okumıyayım ?

ay canım benim gözün aydın ya Allah banada nasip etsin inşallah..kilosu filan iyi maşallah artık gelebilir dediğin gibi :)

yeni gelenler bu kadar güzel dışlanırdı..tebrik ediyorum arkadaşlar
yok cnm dışlamak anlamında sölemiyor arkadaşlar
hani 8 aydır sohbet ettigimiz insanlar şuan yok yeni arkadaşlar geldi onlarlada hemen samimiyet kurulmuyor o anlamda sölendi sanırım
ben kendi adıma yeni insanlarla tanışmayaa herzaman acıgım.sonucta herkesin burdaki amacı belli ,paylaşımlarımız duygularımız ortak

ewt öyle demek istemişler sırtını koltuğa yaslayabilirsin.

Güle güle kullan CNm B'nde aynısını aldım zevklerimiz aynıymış)dogum tarıhlerımızde aynıymış bu arada nasılsın normal mi düşünüyorsun dogumu ??

Evet canım yere ayaklarını uzatarak otur. Bı ayagının topunu dığerının bas parmagınınustune koymayı dene destek almadan doğum zamanı yaklaştıgında bebek çok asagı ındığı için koyamıyormuşsun.

cnm doğru.oğlumun son ultrason kilosu 1830 gr dı.ertesi gün doğum yaptım.1750gr doğdu.

Güle güle kullan CNm B'nde aynısını aldım zevklerimiz aynıymış)dogum tarıhlerımızde aynıymış bu arada nasılsın normal mi düşünüyorsun dogumu ??

selam canım. sende güle güle kullan geldi mi sana nasıl benim kargodan yarın gelecek. Normal istiyorum canım ben. ama 17 aralıkta dr çağırdı çatı kontrollü yapacak.ve o zaman belli olacak. sen ne durumdasın ? sen nasıl istiyorsun ?

canım tum ıslerı bıraktım doğum ıznıne sımdı de nefes alamıyorum hoş güyaa çok bişey yoktu yapılcak ama hastane işlerim

şunalr bunlar derken hergun bişey cıkıyo ıse de yenı eleman alınmıstı ara ara gıdıp onunla ılgılenıorm fln öle sen nele ryapiosn canım

yaw bende mi bi gariplik var ?
nerde bu millet ..ben arada girip yazıyorum ama hiç tanıdık yok ya
doğurdular mı acaba ?

eee herkes ızınde ayalrca yazıstık sımdı yatısıos eheheh sancılar fln fena bı de ben cok uyyorum yaa :S

Mehmetderya aglattın canım beni şimdi kuzumun yanına gidip kokusunu içime çekicem

ama kubraa cok kötüsünnn :)

ayshe bacım nerde bu millet yawwww....
aaaaaa ama olmaz ki böleee :))))))))))))

ah canım ay ben bıle giremıyorum yaa dusun hıc forumdan cıkmıyodum ne bıleım

yat dıolar yatıorm hoş laptop kucagımda ama dedım ya demın cok uyyorum uykum gelıo ıı uyym dıom ben de

nasıla uyyamıcam baya bı sure

keşke olsa :)
sezeryan olcağı için geçe bırakmak istemiyorum ,tırsıyorum bebek rahime girer filan diye ..
birazda iri bi bebek ....zaten normal düşünmüyordum ,kilosuda epey ileride olduğu için iyice tırsıyorum ..

..........doğrudur canım

benim kayınvaide benim mevlüt olayına turp sıktığı için vazgeçmştim ,şimdi süsleri müsleri gözürünce ,çok istediğimi farkettim ,alan arkadaşlar olmuştu ...
şu bebek ayağı çerçeveler var ,onlardan düşünüyorum ,acaba nasıl olur bilmiyorum ..
birde ben english home dan 42 adet kadife lavanta almıştım ,onları nasıl vereceğimi bilmediğim için gözüm çerçevelered kaldı :))
acaba nasıl olur diye düşünüyorum ...
gittigidiyordaa daha uygun fiyatı bi göz gezdirdimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…