2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
cnm bnm ilk doğumumda kızım a 37+4 te sezeryan oldum 3300 denilmişti 3150doğdu . 100-200 farkediyor.

cnm hayırlı doğumlar diliyorum sana..hayırlısı neyse onu nasip etsin Rabbim sana

bence herkes doğurmadı da doğum sendromuna girdi
bu topikte erken doğuran çokya doğuranı gören bana da bulaşır diye kaçıyor mu ne

cnm bnm ilk doğumumda kızım a 37+4 te sezeryan oldum 3300 denilmişti 3150doğdu . 100-200 farkediyor.
demekki doğru ,o zaman benim 36 ya gelmem şart ki 3 e yaklaşsınlar

herifim geldi gidiyorum ,çay koymuştum portakallı kurabiye ile peynirli milföy var ,yemek isteyen koşsun

benim ilk doğumumda 3.700 falan olur demişti dr 3200 kadar doğdu yarım kilo fark etti ama biraz makineyle de alakalı bence gecende arkadas doğum yaptı aynı ultrasondaki kilosuyla doğdu dedi

kızlar burda çoğu kadın doğumda kolaylık sağlasın ve açılma hızlı olsun diye gebeliğin son haftalarında rasperry leaf tea (ahududu yaprağı çayı) ile evening primrose oil (çuhaçiçeği yağı) hapı içiyor. Ebe de çayı tavsiye etti, ben de içmeyi düşünüyorum. Trde böyle birşeyden bahsetti mi doktorlarınız?

bu arada aman 36 haftayı geçmeyenler denemesin erken doğum olur mazallah.

hangi ayşe bacım :))
diger ayşede yok görünürde izne ayrıldı galiba.

evet diğer ayşe de yok, vala biraz bişeyler okudum bazı haksızlıklar yapılmış.bizz burada bu kadar toplanmışız burayı bukadar sahıplenmişiz ama bazı arkadaşlarımıza haksızlık yapılmış. o yuzden de çpğu kişi soğudu gelmiyor artık, ne guzeldi oysa..hele bu ara daha çok ıhtıyacımız var birbirimize her kes bır telaşa girdi,korku endişe panık, paylaşsak birbirimizle belkı daha kkolay geçecek bu gunler
8aydır tanıdığım insanların yerıne bambaşka nıkler geldi,ve sankı 8aydır burda gibi yazıyorlar şaşıyorum

ben netten okumuştum daha önce
suni sancıya gerek olmadan kendi sancımızın başlaması için hurma , ahududu yapragı çayı faydalı olurmuş.
evening primrose oil de rahim agzını yumuşatıyor.yag olarak kullanılcaksa rahim agzına masaj yapark uygulanmalı
yada tabletini alıp içilebilir.
bende solgarın bu tableti var şuan.ne zaman içmeye başlamam gerektigini bilmiyorum.senin ebe bu konuda bişi söledimi?

Diğer ayşe izinde geçen yazdı çok giremiyorum evde işler bitmio filan die cnm.Ama diğer kişilere ne oldu bende merak ettim illa hazırlıklar vardır da bi şekilde habersiz bırakmıolardı.Bu arada kimlere ne die haksızlık yapılmış ki merak ettm ? Bende farklı çok isim görüyorum bazen giriyorum hiç tanımıyorum mesela o yüzden de pek durmuyorum...

kızlar iyi akşamlar
ana kucağını sipariş verdim bugün. bu arada e-bebekte prima premium care bebek bezinde 3 gün sürecek indirim var bilginiz olsun. aldığım ev tipi ana kucağı aşağıda.

Tatlım bir kaç arkadaşımızın da suyu azaldı. Dr lar genelde bol bol su ve sürekli istihirat öneriyor bu tarz durumlarda. Aklında bulunsun cnm bnm. Antibiyotik konusunda da üzülme. Enfeksiyon inan bebeğin için daha tehlikeli..

Oyyy kimleri görüyoruz. Hoşgeldinnnn cnmmmm benim....

çayı 37. haftadan itibaren dedi, hapı da 36 da falan başlıyorlarmış. ben ikisine de bu hafta başlayacağım.

Kızlar merhaba...bugün arkadaşlarla günümüz vardı, değişik bi şey duydum sizle de paylaşayım dedim. Bi arkadaşımın anneannesi söylemiş ona, hatta yapmışlar da...yere dik oturup bacaklarını çapraz olarak ayaklarının üstüne koy demiş, koyamamış arkadaşım, anneannesi de o zaman 10 güne kalmaz bebek doğar demiş, 1 hafta sonra doğum olmuş.bende de denedik ,ayaklarım gerildi üst üste koyamadım. belki batıl inanış gibi de olabilir ama sizle de paylaşayım dedim...deneyin de konuşalım derim :))

arkadaşlar bunu tam anlayamadım nasıl yere dik oturmak popo üstü oturmak mı kastediliyor acaba?

Senin yaptığın şeyler de, hepsi benim damak tadıma uygun sevdiğim şeyler. Neyseki buzlukta milyon var. Peki portakallı kurabiyeyi ne yapıcaz?

Kesinlikle ben de seninle aynı duyguları hissediyorum. 2. ayımda geldim buraya. Son zamanlarda gerçekten hiç tanımadığım insanlar var. Yine de forumda takılıyorum. Ama eskileri ben de çok özlüyorum.

Canım rahim ağzını yumuşatan tabletin adını verebilir misin? Bir doktoruma sorayım ben de..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…