2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Doğuran Gebedaşlarım,
Allah Bağışlasın Yavrularınızı..

Bende 3.5larla Beraber Doğuracağım Günü Bekliyorum..
Bugün 37 + 5'im.. :18:

Merhaba,

Kızlar benim yine tecrübelerinize ihtiyacım var Çoğunuz hafta olan benden öndesiniz belki aranızda bu durumu yaşayanlar vardır.

Bikaç gün önce yazmıştım akıntım var suyum mu geliyor acaba diye, bugün kontrolde doktorum bebeğin suyu azalmış dedi, 8 cm olarak ölçtü suyu.. amniosure testini yaptı suyum gelmeye devam ediyor mu diye ama negatif çıktı sonuç, şu anda bi akıntı yok. Ama idrarımdaki enfeksiyon hala devam ediyormuş, 2 farklı antibiyotik verdi ki bunlardan biri agmentin, yani baya ağır bi antibiyotik. Hem onu kullanıcak olmak beni üzdü, hem de daha bugün 32. haftamıza girdik suyun gelmesi için çok erken

Aranızda suyu azalan var mı arkadaşlar? internette bikaç kişinin bu sebeple sürekli kontrol altında olmak için hastaneye yattığı yazıyordu, benim doktorum haftaya kontrole çağırdı, çok endişeliyim :26:

hu huuu ne olmuş buraya böle.in cin top oynuyor.
12.12.12 tarihini kaçırmamak için toplu dogummu yaptınız yaw
ben 10 gündür annemdeydim baya dinlendim iyi geldi bana.
bel ve bacak agrım var cok zorlanıyorum
2 gündürde sol kasıgıma bıçak saplanıyor sanki ,hareket edemiyorum.
hayırlısıyla bi dogursaydıkk

cnm antibiyotik için korkma derim ben ilk hamileliğimde 3 kutu largopen içtim 1000 mg hemde çok şükür Allah'ıma sağlıklı doğdu çocuğum

amanın kimler gelmiş :)

buralar sessizlesti tontirikcim herkes dogum iznine ayrildi kayboldu herhalde oh ne guzel dinlenmissin. beni de uyku problemi baya zorluyor bi de evde bile zor hareket eder olduk bebisler iyi olsun da sona yaklastik artik :)

tzeyno nasıl gidiyor annelik? bebegin nasıl?
dogumunla ilgili merak ettigim özel şeyler var.face varsa beni ekleyebilirmisin

amanın kimler gelmiş :)
slm cnm naber

buralar sessizlesti tontirikcim herkes dogum iznine ayrildi kayboldu herhalde oh ne guzel dinlenmissin. beni de uyku problemi baya zorluyor bi de evde bile zor hareket eder olduk bebisler iyi olsun da sona yaklastik artik :)

ben giderken ayagımı sürüyüp gitmişim kimse kalmamış burda:))
senin dogum nezaman olcak.doktorun gün verdimi.

antibiyotiği kafana takma cnm.doktor senin ve bebeğin için en iyisini bilir.ben hamileliğim sırasında ishal problemi yaşadığım için 1 hafta antibiyotik kullandım.hastanede yattığım dönemdede senin gibi idrar yolu enfeksiyonum vardı.o zamanda damardan antibiyotik vermişlerdi.bebeğim doğalı 18 gün oldu.çok şükür gayet sağlıklı.enfeksiyon çok daha kötü onun için antibiyotik içmen kötü değil.

birde içini rahat tutmaya çalış.iyi şeyler düşünki iyi şeyler olsun.inşallah bebişini vaktinde sağlıkla kucağına alıcaksın cnm

tzeyno nasıl gidiyor annelik? bebegin nasıl?
dogumunla ilgili merak ettigim özel şeyler var.face varsa beni ekleyebilirmisin

iyi gidiyo cnm.bebiş de iyi çok şükür.büyüyo yavaş yavaş:)

cnm ekleyim tabi face e ama nasıl yapıcam?kk aracılığıyla eklemenin bir yolu varmı?

yada nasıl bulayım seni face den?

kusura bakma sen eklermisin yazınca bilemedim nasıl yapmam gerektiğini?isim olmadan eklemenin bir yolu varmı bilmiyorum inan:)

canım bende antibiyotik kullanıyorum enfeksiyon antibiyotikten daha zararlı buna emin olabilirsn sıkma sen o güzel canını

cnm ismimi yazdım özelden.

Çok teşekkür ederim canım ya, umarım en azından 35-36. haftaları görürüm. Senin de allah bebeğine uzun sağlıklı ömürler versin

Teşekkür ederim darısı tüm annelerin basina

Herkes iyidir umarım ben birşeyi merak ediyorum bebek son ayda ne kadar kilo alır bilgisi olan varmı?

buralar iyice boşaldı, önceden 30sayfadan az olunca şaşırırdık, şimdi 5i geçince şaşıyoruz
ayşe bi gittin o gun bugündür bomboş forum

buralar iyice boşaldı, önceden 30sayfadan az olunca şaşırırdık, şimdi 5i geçince şaşıyoruz
ayşe bi gittin o gun bugündür bomboş forum

en gevezemiz ayşeymiş
gevezelik konusunda aslında ona rakibim
açın bir konu konuşalım ula
bakın aklıma geldi bile bir konu
doğum yapanlara sormak lazım ,doğumda bebişler ultrasondaki kilolarından biraz az çıkabiliyorlarmış ,acaba öylemi oldu tamı tamına tuttu mu ? :44:

İyi akşmalr kızlar naber nasılsnız

Bu ocak annelerinin hepsi birden aut oldu, herkes doğurmuş gibi bi hal almış topik şimdiden:) Hadi hayırlısı bakalım.....

Biz iyiyiz kızımla çok şükür.2 gündür yürüyüş yapıorm kızım tekrar dönsün die ama hala başı yukarda hissediyorum son 10 günüm..10 güne kadar dönmezse sezeryan....Dua ediyorum dönsün die ama dönmezsede başka çaremiz yok katlanıcaz ameliyata...

Doğum yapan arkadaşların gözüaydın,Allah analı babalı büyütsün inş....Darısı bizlerin başına...

Ben çok fazla giremiorum nete biliyorsunuz annem gelmişti onla zaman geçiyoruz genelde...

Hepinizi öpüyorummm Görüşmek üzere....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…