2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

teşekkür ederim canım :)
evet canım keseleri hazır aldım havuzlu handan.üzerine nazar boncuklarını taktım.içine çikolata koyduracağım çikolatacıya ,tepsiyede güzel şık dizeceğini söyledi.peki canım gitti gidiyor dan hagisini aldın canım çok var.

göğüs uçlarının uyarılması iyi değilmiş kızlar.sıkmayın...dr um geçenlerde göğüs uçlarını uyarmaktan kaçınalım dedi eşime dönüp...artık neyi ima ettiyse
evet erken doğuma sebep oluyormuş ,eşime de sütü gösteriyorum da uğraşma şununla sıkma şunu diyor :))

Son düzenleme:
peki kaç haftalıkken doğurdu ?
acaba son ay mı ya da doğuma yakın mı geliyor ?
ben de acaba doğuma yakın geliyorsa yaklaştımı diye endişe etmiyor değilim

canım 38. haftada doğurdu. zaten o ilk çocuğunuda iki yaşına kadar emzirmiş. onun kendisinin sütü çok.bende sıkıyorum ama çok az geliyor. gerçi sıkmayın diyorlar ilk ağız sütü önemliymiş çünkü. bende tedirgin oldum benden gelmeyecek mi fazla diye hatta pazartesi dr ye gideceğim soracağım. benim gögüslerim fazla hassaslaşmadı.kimisinin yara oluyormuş çok şişiyormuş falan bende yok onlar

ilki sezeryan olduğu için.ilki ikiz olduğu için değil.bide normal doğumda rahim zarım çok ince olduğu için yırtılırsa kan kaybından gidersin dediler.ah o kuzuları doğduğu zaman uyurken bile özleyeceksin.annem ben bakayım sen dışarı çarşıya çık derdi koşa koşa gider gelirdim.onların kokusuna kurban olurum bebişlerimiz doğsunda hayırlısıyla doya doya koklayalalım.

yine de erken doğurmuş biraz normale göre 40 haftada doğurmamış..
bende de deli gibi şişlik yok ama sıkınca geliyor valla
şişme yara olma onlar şimdi olmaz bence doğumdan sonra olur çünkü bebiş emdikçe süt daha ii birikiyor

evet erken doğuma sebep oluyormuş ,eşime de sütü gösteriyorum da uğraşma şununla sıkma şunu diyor :))
yokmuş öyle birsey ya.ben geçen seminere gittim.göğüs uçları olmayn kadınlar özellikle son zamanlarda göğüs ucunu çıkarmaya çalışsın dedi.ben arad bir çekiştiriyorum.
ben internetten getirttim canım.çok güzel yapıyorlr.tülünü gülünü kendin seçiyorsun.ve iki günde gönderiyorlar.çok beğendm ben.birmax diye bir siteydi.

benimde gelmeye basladı süt denilirse ona tabiki :)

ay masallah size.ne kadar buyumus bebisler.insallah bende o gunlere yetisirimhepinize hayirli saglikli dogumlar

ben bir çok yerde okudum valla erken doğuma sebep olduğunu ,senin semineri bilemem ama okuduklarım bu yöndeydi

kızlar günlerdir yazacağım bir konu var ama içinizi şişirmek istemedim ama nasıl tavır alacağımı da bilemiyorum size danışmaya karar verdim zira moralim bozuk...

kayınvalide geçen hafta bizdeydi biliyorsunuz ben kadın o kadar geliyor, yoruluyor diye hep ihtimam gösterdim, iyi davrandım, sabahları 10 da kalkar tek başına kahvaltı etmesin diye onu bekledim hep, eşimle ilgili biraz şikayet dile getirdi, yanlış anlamışsındır diyip rahatlattım ve eşime söylemedim, bana biz de iki çocuk baktık anneler gelmedi evimizin işini de yapıyorduk dedi cevap vermedim vs,vs
cmtesi evine döndü eşime dedi ki beni İKEA ya götür o da götürdü, o gün de evde kadın vardı yorulduk tabi eşim akşam geldi ama sinirden nefesi kesiliyor

meğer kv beni şikayet etmiş: gözünün içine bakıyorum benimle konuşmuyor, ben sizin evde rahat edemiyorum bana soğuk davranıyorsunuz falan filan, kanım dondu, inanamadım, aradım kv yi böyle demişsin aşk olsun ben sana öyle mi davrandım dedim, şok oldu eşim bana anlattı diye buz kesti sonra da "şimdi konuşmak istemiyorum" dedi. ben de "bir şeyleri yapmak ağır geliyorsa bahane aramayın, nasıl günler yaşadığımı biliyorsun beni eşime nasıl şikayet edersin" dedim, "ben anneyim o kadar laf diyemeyecek miyim oğluma" dedi sonra da "çok konuştun" dedi delirdim iyice baktım saygı elden gidiyor öyle olsun diyip kapattık.

kızlar eşim isyanlarda bıktım diye,ilk defa böyle bir durumu benimle paylaştı senin böyle şeyler yaptığına ihtimal vermiyorum ama anneme ne desem boş dedi, onun da üstüne gitmek istemiyorum ama kv yi şuan görsem boğarım çok kızgınım resmen iftiraya uğradım, üstelik ben kimseye muhtaç değilim çok şükür bu tavır çok çirkin, nasıl tavır takınayım bilemiyorum

şimdi o hiçbirşey olmamış gibi davranmaya çalışıyor dün eşimi aramış eşime söyleme doğum tarihini dedim tartıştık, aramızdaki durum ayrı bu durum ayrı dedi. Şimdi hatun hiçbir şey olmamış gibi doğuma gelecek biliyorum sizce nasıl davranayım, yani yıldım artık yaptıklarının bir karşılığı olmalı değil mi?

ay anneeeeem bileydim yalnız olduğunu gelirdim yanına valla :)
ben 34 haftalık hamileyim

boşver o öyle düşünüyorsa düşünsün
o ona ilgi gösterdiğinizi düşünsün diye etrafında dönecek değilsinizya
bu durumdan memnun değilse gelmesin ,memnunsa gelsin
bu kadar sıkıntı içinde onun gönlünü hoş etmekle uğraşacak değilsiniz
ben olsam hiç önemsemezdim ne düşünürse düşünsün derdim sonuçta eşin sana inanmıyormu inanıyor ,olay bitmiştir
o kendi kendine konuşsun dursun ,hatta tepki vermedikçe iice çıldırsın bence
doğuma gelmek istiyorsa gelsin engelleme bence yoksa durduk yere sen suçlu olursun eşinle de aran bozulur
eşin nasılsa seni biliyor haklı görüyor daha ne boşver

benim de geniş basenler birazcık :) aldığım siteden bi adam aradı kışlık kumaşmış.evet sabahlık alırım olmazsa artık

allah kolaylık versin işin zorki senin derdin sana yeterken bide bunu kafana takıyorsun.ama sana tavsiye eşinle hiç tartışma birbirinizi hiç üzmeyin.sen ne yapsanda kv gelecek o doğuma nasıl olsa.sen anne olmanın tadına var.görmezden gel napacaksın sonuçta eşininde hatrı var.eşin için kendi ve bebişinin sağlığı için hiç takma kafana allaha havale et allah bildiği gibi yapsın cezasınıda rabbim versin de.ama fazla saygı sevgi yaramıyorsa sende geldiğinde çok pışpışlama.....herşeyide duyma eşin sana hak veriyorsa gerisini boşver gitsin.......

cnm ne yapsan haklısın aslında.seni eşine şikayet etmesi üstelikde hiç olmayan şeyleri olmuş gibi anlatması çok ayıp.

ama sen yine de saygıyı elden bırakma.tamam tavrını belli et.kırıldığını hissettir ama bişeyde söyleme.büyük olan o ama boşver büyüklük sende kalsın.
canınıda sıkma bunlarla.senin bebeğin şu an herşeysen daha önemli biliyosun.

Bnm kaynanada yapar yapar sonra konusur biktim biktim inan
Esimde sahit oldu bana dediki hanim anam kotu huylu biliyorum fakat
atsam atilmaz satsam satilmaz
O nedenle bosver dedi dedi ne derse desin
Bende mesafe biraktim arayip sormuyom
Esimde biliyor slm bile yollamiyorum
Gorumceler dahil Allaha havale ettim
Esinde iki arada bir derede kalmasin meraba meraba eski samimiyeti kaldir kadinda
Hatasini anlar....

Allah yolunuzu acik etsin
Selametle yavrulariniza kavusun insAllah
Cogunuzu taniyorum
Yarenahsen
Yaprak
Yesim
Zeynepfaz
Ayse
Fikirdelisi
Hepinizden dua istiyorum bana dua edin insAllah

Eşinin senin yanında olması önemli.. Bu yüzden hiç aldırış etme boşver. Eşinle aran bozulmasın neticede annesi. Sen araya mesafeyi koy bence, hatasını anlar belki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…