2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

geçen haftada ben öyleydim canım hormonlardan galiba geçer inşallah..ailenle vakit geçir bence bitek onlar insanın moralini düzeltiyo böyle durumlarda

evet bende o hastaneye gidiyorum başak hanıma..pazartesileri kontrole gidiyorum sıra bekliyoduk eşimle sen odadan çıktın aaa zeynepfaz diyorum :) gri bi elbise vardı üzerinde sanıyorum

kızlarrr slmmm
bayadır gelemedimm herşey yolunda Allaha şükür sadece bu ara mide yanmaları ile başım belada onun dışında iyiyiz :)) cumartesi kontrole gidicem çok merak ediyorum oğluşumu kaç kilo oldu acaba :))

bence de riske atmaya gerek yok
ay ben de yatarken dört dönüyorum nereye dönsem tepikliyorlar ,bi tek sırt üstü yatarken gıkları çıkmıyor
ben de eziyormuyum diye korkuyorum valla

cnm kalbinde ne sıkıntı varsa umarım feraha kavuşursun üzme o tatlı canını
oo maşallah cnm iyi bakmıssın sıpalara

Bu 21 aralık olayı canınızı sıkıyormu kızlar. Benim çok kafama takılıyor. Herkes bişi olmaz dio ama olacağı varsada kimseye söylemezler kaos olmasın diye.

cnm Allahı ve Kur-an'ı bilen böle şeylere inanmaz..kıyametin kopacağını sadece Allah bilir.peygamber efendimiz bile bunu bilmediği söylemişken kalkıp 3-5 tane gerizekalının sözüne tamah etmeyin ne olur...

evet bende o hastaneye gidiyorum başak hanıma..pazartesileri kontrole gidiyorum sıra bekliyoduk eşimle sen odadan çıktın aaa zeynepfaz diyorum :) gri bi elbise vardı üzerinde sanıyorum

ayyy ne heyecanlı evet ben de pazartesileri gidiyorum bu pazartesi de ordaydım senin dediğin geçen haftaydı, moralim de bozuktu serum aldığım ve yalnız olduğum gün

hehe benim gibi kel hamileler hemen tanınır tabi

sen kaç haftalık hamişsin canım?

cok uykucu oldum yine. esimi gondermek icin 7de uyandim. 9.30 da tekrar uyuyup 1 de zor uyandim. sanki gozlerimi birbirine yapistirmislar. hastane cantam hala tam anlamiyla hazir degil. guya 33. haftada badladim hazirlamaya bu tembellikle doguramam da ben

bende artık hareketleri azalır diyordum, tamam eskiye nazaran daha az ama daha can yakıcı çatılarda benim de ağrım oluyo canım, dediğin gibi yatıp kalkarken hele çok acı veriyor...normaldir bence de canım, doğuma hazırlanıyorlar sonuçta az kaldı değil mi :18::26:

sıkma canını fesleğen, geçici herşey üzülmeye değmez, bulunduğun ruh hali de hamileliğin sende yarattığı, bebeğini kucağına almanla unutacağın bir geçmiş olacak sadece kasılmalar evet can sıkıcı, ben dün gece 5.30da uyumuşum, öyle bir kasılmam oldu ki dedim bu sefer kesin geliyo ama soluma yattım elimi karnıma koyup Asr süresini okudum çok şükür geçti öyle uyumuşum

maşaallah kuzularına canım ay tarih de belli olmuş, ne güzel, ama dediğin gibi heyecan verici olmalı :18: Allah yardımcın olsun

uykusuzluk hepimizin derdi canım doktor kontrolünün güzel geçmiş, maaşşallah.. kuzuların da iyimiş inşaallah yılbaşına kadar dayanır bebişlerin, bende yeni yıldan sonra olsun istiyorum :26: benim beklnenen doğum tarihim 5 ocak :26: bakalım hayırlısı.
hangi doğum şekli sen ve bebişlerin için sağlıklısı olacaksa o olur inşaallah

önemli birşey yokmuş, sıkma canını canım..bebeğine kavuşmana da az kalmış..sancılar son zamanlarda normal gibi, hepimizde oluyo

selam kızlar
umarım hersey yolundadır evde dinlenmeye cekildim bende. 3 gündür camasır yıkıom hast. cantası hazırlık ilk cocuktan kalanları toparlıyorum

kolay gelsin canım, iznin hayırlı olsun...çamaşır işi zahmetli biraz,hele de havalar soğuk olunca :26: ama bir yandan da zevkli

Yedirenk canım bende normal doğum istemiyorum.Riske atmak istemem bebişlerimi.Hayırlısı olsun bakalım...

Delikız birisi 2 kg yakın birisi de 2 kg dedi ama ben bu kg olaylarına pek inanmıyorum.Arkadaşımın birine 2800 dediler aynı gün doğum yaptı bebiş 2400 gr dı.1O Ocak demesinin amacı ozamana kadar doğum olmazsa sezeryan ile alınacak tarih.Yani 36 hafta bitmiş olacak 37.haftamda olacağım inşallah ozaman...

ben korkumdan ıkınamama yaa birinden birine bişey olur diye ..
evet kilo farklı olabilir tabiki belli olmaz .
anladım 36 bitince alacaklar yani ,demekki genelde alıyorlar o tarihlerde ,sende bir sıkıntı yoktu dimi ,yani belki 37 yi de geçersin bellimi olur

İyi akşamlar kızlar

Yine çok giren olmamış topiğe..Hemencik bitiverdi sayfalar...

Bugün Dr a gittim 1.5 ay aradan sonra kızımı gördümmm...Ama biraz üzdü beni çünkü 31.haftada doğum pozisyonunu almıştı ve Dr.umuz dönmez artık büyük ihtimal demişti ama kızım tekrar dönmüş başı yukardaymış ama 2 hafta daha beklicez dedi 2 haftaya kadar döner dönmezse 2 hafta sonra sezeryan yapıcak Çok mu hareketlide döndü bu dedi bende hemde nasıl sürekli hareket halinde dedim..Çatı Muayenemizide olduk çatın güzel normal doğum için dedi sadece kızımın tekrar dönmesini beklicez 2 hafta...Üzülüyorum çünkü baya baya normale şartlandırmıştım kendimi inş döner ya ama dönmezsede napalımmm Allah sağlık sıhhat versin yeterki.....Haftaya NTS ye giricem bu hafta almadı bekleyelim dedi...Bu arada kızımmmmmm tamı tamına 2.885 gr olmuşşşş 2 hafta sonra olursa 3200,3300 filan doğar dedi..Bizden haberler böle işte....Görüşmek üzere kızlarrrr......

İnşallah hepimiz görürüz 37.haftaları.Yani rutin şikayetlerin dışında çok şükür bir sorun yok şuan.Yedirenk te 8 Ocak yazmış beklenen doğum tarihi için.Demekki sezeryanda 36-37.haftalarda alıyorlar.

Uykusuzluk,baş ağrısı,arada burun kanaması.Diş etimde sorun var.Diş eti tümörü dedi dr.Ben dün kontrolden sonra gidip temizletecektim,çünkü dişimin birinde diş etinde sarkma oldu.Ama dr um doğumdan sonra dedi.Erken doğuma yol açabilir dedi yapılan iğne.Görüntü itibariyle diş etim çok kötü,geceleri uykuda kanıyor,fırçalarken,bazen yemek yerken kanıyor ama ne yapalım buna şükür.Bunlarda geçecek inşallah...

benim de sorunum yok çok şükür ondan sordum ,doktor bana miadı zaten 36 dedi ama ne kadar ileri giderse ii olur diye düşünüyorum aslında ..
Öyle kasılmam sancım yok ,çatlayacak artık dayanamıyorum dedirtecek bir durumum da yok .
inş. ikimiz de böyle devam ederiz de sağlıkla doğarlar
geçen gittiğimde mesela sormuştum hemşireye ,34 + larda doğum yapan bir ikiz annesi varmış ,bebekler sadece tedbir amaçlı 2 gün küvezde kalmışlar hepsi o ,inş. diyorum bizimkiler de öyle olur
ben en çok emme refleksini kaybeder de sütümü ememez diye korktuğum için iice ileri tarihte doğsunlar istiyorum
bu arada göğüslerimin ikisinden de beyaz süt geliyor valla ,eşim diyorki hatta tadına bakayımmı :)))
geçmiş olsun diş zor gerçekten bende bir sorun olmadı bakalım inş. olmaz ,seninle haftalarımız yakın belki aynı zamanlarda doğururuz bellimi olur

Mrb cnm
Avent elektiriklisini aldım komşum ve eltim çok memnun kalmışlar :)

Bu 21 aralık olayı canınızı sıkıyormu kızlar. Benim çok kafama takılıyor. Herkes bişi olmaz dio ama olacağı varsada kimseye söylemezler kaos olmasın diye.

Ben açıkçası hiç inanmadım oturup araştırmadım bile kimlerdir bu mayalar die haberlerde duydum geçtim. Öle bişi olsaydı kuran da yazardı. Kutupların yer değiştirmesi de ha diyince olmuomuş dünyanın dengesi baya bi değişmesi gerkiomuş bilim adamları bile açıkladılar sen içini ferah tut cnm :)

iyi akşamlar hanımlar.benimde kontrolum vardı bugün.kızımı gördüm ok şükür el salladı bana :) 35+5 olmuşuz.2500 gr 47 sntim maşallah kuzuma.sizce nasıl kilosu boyu..ilk defa nty bagladı sancılar çıktı biaz normal dedi dktorm.suyuda iyiymiş çok şükür.bnde70 kilo olmuşum toplamda 16 kilo aldım.dogrunca verrim inşşallah ya bunuda kafaya taım üzmek istemiyorum kendimi..dogum hakkında konuştuk sezeryen istersem 3 ocaktan snra bi gün belirleyin dedi..normal olursada son günüm ocagın 16.mış.aslında önceki doktorum 10.demişti bu 16.diyor bnde anlıyamadım.artık en geç 10 günde bir nts ye gel dedi.ücretsiz randevusuz dedi sevindim :) dogum hakkında karar veremiyorum kızlar..korkuyorum..bebegim dönmüş normal dogm pozisyonunu almış ama bnm hiç cesaretim yok.çevremden de bikaç dogum hikayesi dinledim gerçektn çok zor olmuş saatlerce sancı çekmişler.bu gidişle sezeryen olcam heralde...allahım hepimize yardım etsin.

Maşallah canım bebişe :) İnşallah döner dua edelim. son anda işte böyle aksilikler çıkıyor bende haftaya gidicem bakalım çatı muayenesi olucam.inş.bir aksilik çıkmaz bende normal doğuma hazırladım kendimi..

İyi akşamlar kızlar herkese

Bebek şekerleri için internetten sipariş vereniniz oldu mu hiç. nereden verdiniz.Ben çikolata vericem hastane için kutularını aldım boncuklarını taktım içine çikolatalarını koyucam. paylaşıcam birazdan resmini. birde yanında magnet falan gibi şeylerde vermek istedik. internetten güvendiğiniz ya da sipariş verdiğiniz oldu mu ?

saol canım :)
ayy bide small aldım ben onu hiç düşünmedim ya bu modeli görmüşmüydün sen orda?kışlık olup olmadığıda anlaşılmıyoki

Cnm o kadar çok model vardı ki inan hatırlamıorum ama kumaşı benimkinden sanırım.. Ya bi de bu benim fiziğimle de alakalı benim basenlerim geniş olduğu için belli ettti seninki öle değildir öle bile olsa sabahlık alırsın üzerine olur biter :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…