2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlar çoğunuz göğüslerinizden süt geldiğini yazmışsınız.bende tık yok....hiç gelmedi...arar ara çamaşırlarıma falan bakıyorum leke falan yok hiç...acaba sütüm olmayacak mı ,bebeğimi emziremeyecek miyim diye çok korkuyorum...

Son düzenleme:

canım ben eve gelenlere dağıtmak için gittigidiyor dan bebek şekeri siparişi verdim.güvenilir o site daha önce de alış veriş yaptım ordan bir sorun olmadı.hastanede ziyarete gelenler için çikolata düşündüm ama nasıl sunacağımı hiç düşünmedim.yapınca paylaş mutlaka ,çok merak ettim şimdi.

ikiz gebeliklerin miadi 37 hafta bana verilen gunde de 37+3 oluyorum .daha erken dogumda da 34 hafta dahil bebekte premature sikintisi olmaz dedi Allahin izniyle tabii sen sutu ikisine de yetireceksin heralde ins bizim de bol bol sutumuz olur

herkeste olmayabilir buna takılma
benim ikiz olduğu için hormonlar size göre tavanda olduğu için olabilir
ikiz gebeliklerin miadi 37 hafta bana verilen gunde de 37+3 oluyorum .daha erken dogumda da 34 hafta dahil bebekte premature sikintisi olmaz dedi Allahin izniyle tabii sen sutu ikisine de yetireceksin heralde ins bizim de bol bol sutumuz olur
iyi o zaman valla süper madem 36 .haftanın sonu yeterli oluyorsa biz de öyle yaparız
ben doğum iznini sonraya aktarmak istiyorum ,onun için 37+0 dan önce doğum yapmam gerek ki hepsi doğum sonrasına aktarılsın çünkü 37+0 öncesi erken doğuma giriyor
benim doktor hiçbirşey söylemedi valla gün de vermedi ,götürebildiğin yere kadar götürürsün dedi ..
inş. hepimizin bol bol sütü olsun
evet ben en azından olan sütüm boşa gitmesin emzirebildiğim kadar emzireyim istiyorum

Maaşallah cnm kilosu iimiş. İnşallah döner ama dönmezse de hayırlısı olsun sağlıkla doğsun da..
:)

Geçmiş olsun cnm az kaldı napalım bebeklerimiz için sabredicez benim de dişim kırıldı ama allahtan iltihap falan olmadı.

benden de gelmedi, geçen biraz nemli gibilerdi geliyo sandım ama yok

Fotoğrafını çektim canım eklemeye çalışıyorum canım ama hata veriyor eklenti ekle den değil mi? bana yardımcı olan biri olursa çok sevinirim.il defa yüklüyorumda

Prensesin kilosu da boyu da iimiş cnm maşallah :) bende 13 kiloya yakın aldım veririz merak etme
Bende başta normal doğumdan çok korkuodum ama sezeraynı görünce asıl ondan korkmaya başladım :) Benimki de doğum pozisyonunu almış gözümü kararttım son ana kadar aksilik çıkmazsa doğurcam çatır çatır Herkesin doğumu kendine göre özel herkes bir değil kimi çok kolay doğuruyor kiminin ki daha uzun sürüyor. Önemli olan kendini hazırlamak beynine sancının olacağını ama bununla başedebileceğini öğretmek, nefes egzersizlerini yapmak. Bakalım öle konuşması kolay ama umarım ben de bunu başarabilirim :)

Bende de tık yok cnm

Ben sıkınca çok az ıslaklık oluyor ama.akmıyor arkadaşım 32. haftasında fışkırdığını söylemişti.

peki kaç haftalıkken doğurdu ?
acaba son ay mı ya da doğuma yakın mı geliyor ?
ben de acaba doğuma yakın geliyorsa yaklaştımı diye endişe etmiyor değilim

inşallah başarırsın canım.aslında vücudumuz normal doguma hazırlıyor kendini allah böle yaratmış.bakalım artık hakkımızda hayırlısııı.bu arada dogum cetvelinde tarihimiz aynı :) seninkide kızmı

Fotoğrafını çektim canım eklemeye çalışıyorum canım ama hata veriyor eklenti ekle den değil mi? bana yardımcı olan biri olursa çok sevinirim.il defa yüklüyorumda

eklentilerden girip oradan dosya ekle falan var oradan ekliyorsun...ben de çk hakim değilim ama ben öyle yapıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…