2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
açlık 90 ın altında
1. saat 140 ın altında
2. saat de 120 nin altında olmalı

sende yazan referans değerler şeker hastaları içindir belki, 1. saatte 170 -200 arası olursa gizli şeker oluyor hatta,200 normal bir değer değil. bu değerlerin üzerine çıkarsa diyet yaptığın halde, tekrar gel dedi benim dahiliye doktorum.
ama benim 75 mg lıkmış yüklemem , seninki 100 mg, farklıdır herhalde referans değerler.

Son düzenleme:
YENİ gelen arkadaşım hoşgeldin

erken doğum konusunda sanki bende erken doğurucakmışım gibi hissediyorum ama doğumdan pek korkmuyorum normal olucak allahın izni ile bir aksilik çıkmaz ise

şu sıralar kilo alımım çoğaldı ondan erken olucak gibi hissediyorum galiba

kızlar erken doğum değil de ben doğum yapmaktan korkmaya başladım.önceden aklıma getirmiyordum ama zaman azaldıkça bende de korku başladı

"Karısı hamile olup da erken doğum, çocuğun düşmesi veya geç doğması gibi korkular ve tehlikeler karşısında kalan bir kimse, parmağını hamile olan karısının karnına sürüp:“Ya Mübdi” ismini 99 kere okursa Hak sübhanehu ve teala hazretleri o hamile kadını bu tehlikelerden saklar."

kızlar bunu tesadüf eseri gördüm bi sayfada.denemekten zarar gelmez nasılsa

selam canlar...nasılsınız bakalım??şifacım senin yazını görünce girip oy vereyim dedim :) ayar oldum azıcık....herkes iyidir umarım herkesin keyfi yerindedir..korkular hazırlıklar başlamış :) doğum korkulacak bişey değil canlar.ayrılıktan sonraki vvuslat diyelim biz adına..28.haftamız bitmek üzere,bende bitmek üzereyim ama.şu 6 haftada geçeydide ayrılaydım izine iyidi ama :)
rose canım,ebahcım,çilek,sude ve diğer arkadaşlarım özlendiniz.hergün bakınıyorum ama birçok arkadaşımızı tanımıyorum sohbetede dalmak istemiyorum o yüzden.nazlıma naptın bebişi??kızını yazasım geldi bir an:)hala öğrenemedin sanırım cinsiyeti takibindeyim canım ama iyi olman evinde kuzunla olman çok güzel..
çok öpüyorum sizi ve meleklerinizi....şimdilik buralardayım :) bakalım kimleri görcem..

canım hoş geldin ne çok özledim evet herkes kendi grubunu kalkındırmakla meşgul bizimde çorbada tuzumuz olsun istedim maşallah canım 6 haftayı geçirince halaaa doğuma var ama iznin keyfini sürersin inşallah nasıl gidiyor görüşmeyeli herşey yolundadır inşallah ya yaz lütfen okuyucu olarak kalma

canımmm nasılsın görüşemez olduk iyiice yaa özledim valla

rosem senin bugün netin de bi sorun yok demi :44: yazdıktan kısa süre sonra offline oluyorsun nettenmi düşüyorsun :26: neyse buluşuyoruz bi şekilde sen nasılsın tatlım iş ev gebelik nasıl gidiyor

Kızlar bir sorum olacak. Bir arkadaşım söylemişti bebeğin 40 ı çıkmadan karınca yağı sürülürse kıl tüğ az oluyormuş. Ne diyorsunuz buna

karınca yağına asla inanmıyorum tam bir efsane ben kend,m karınca yağı kullandım bi ara, resmen kendimi ha yağlamışım ha karınca yağı

hiçbir faydası olmadı olanda yok zaten. bende çocuk yaşlardanken şunu duymuştum; bebek yeni doğunca, yeni doğmuş bi fareyi

bebeğin kıl çıkmasını istemediğiniz yerlerine sürerseniz çıkmazmış. inanmamm

merhabalar hamişllerrrr.....

nasılsınız,biz iyiyz oğluşumla çok şükür....

sudecim paylaştığın yatak çok güzelmiş,çok beğendim gerçekten.

evet tatlım bende bayıldımm yaptıracak biyer bulursanız banada haber verin

kızlar erken doğum değil de ben doğum yapmaktan korkmaya başladım.önceden aklıma getirmiyordum ama zaman azaldıkça bende de korku başladı

amaaan sakın doğumu aklına getirmee, hele ben dün çinde otobüste doğuran kadını görünce demek ki rahat olmakta lazım ya,

vakti gelince çıkacak illaki görmediysenn haberi bak linki Bebeğini otobüste doğurdu! | Mynet Haber

rosem senin bugün netin de bi sorun yok demi :44: yazdıktan kısa süre sonra offline oluyorsun nettenmi düşüyorsun :26: neyse buluşuyoruz bi şekilde sen nasılsın tatlım iş ev gebelik nasıl gidiyor

burda yağış var şiddetli nette kopup duruyor ondan olsa gerek canım :44:
kızımla evde pinekliyoruz napalım hastaydım bir hafta rapor aldım okula gitmedim evdeyim bu hafta ama zor oluyor artık ağırlaşıyorum yoruluyorum zorlanıyorum ama olsun bebişim sağlıklı olsun yeter ki sen nasılsın canım ne var ne yok bebiş nasıl

evet netin kopuk bugün belli neyse canımız sağolsun çok geçmiş olsun çabucak iyileşip rapor günün dolmadan dinlenmen dileğiyle evet canım artık ağırlaştık oturduk mu desteksiz kalkamıyoruz ve özellikle uzandıkça aynen bebişlerimiz iyi ve sağlıklı olsun bizler katlanırız tatlı şikayetlere hamdolsun canım bende bebeğimde iyiyiz dün sağlık ocağı kontrolüm vardı bu kez kan-idrar tahlili istediler ve idrar yolu enfeksiyonum varmış ilaca ve takibe başladım :2: inşallah çabuk atlatırız

canımm canımmm hoşgeldinn bizde seni özlüyoruz öğretmenim...

aynen artık geçsin zaman bende işe gelmek istemiyorum. aslında benim işim zor değilde sabahları erken kalkıp gelmek ve akşamları yemek yapmak zor geliyor.

işe dönüp dönmeme konusunda da çok kararsızım doğduğunda karar vericem :26:

senin ufaklık napıyor pardon damadım dicektim ikincinin ismini hamza koyacakmısınız ?

sen normal doğum mu yapmıştın buda son sorum olsun

Merhabalar,
Bu gün okuyucu ve oyuncu olarak açtım forumu şimdi sohbet zamanı dedim ama kimsecikler yok tanıdık, forumda ...
Umarım herkesin sağlığı bebişlerinin sağlığı yerindedir. Hepinize Sevgiler
Buralardayım

hoşbuldum gülüm bende çok özledim valla ne yalan söyleyim.bende oylamamı yaptım cnm :)35.haftamda okul kapanıyor gülüm 15 günde 15 tatil eder 37 hafta zaten zorunlu ayırıyorlar.tabii sağlıkla devam edersem inşalllah..benim bebişler acelecei oluyor malum erken doğuyorlar.nasıl gitsin şifacım ya ayakta çok kalmaktan sancılı..bişey yemek istemiyorum hep yorgunum bu hamileliğim neden böle oldu anlamıyorum hep hasta halindeyim ruh halim hep deepresif ve sinirli.şimdilik yolunda cnm çok şükür en son 26 haftalıkken gitmiştim şükürler olsun bebek öndeydi benim tahlillerim falan yapıldı sıkıntı yoktu ama bilemiyorum tabii..sen nasılsın canım??kızın olacakmış aslında çok sevindim senin adına biliyormusun can yoldaşın olacak arkadaşın.ben yine beceremedim malum

kuzumm benim iyiyiym bebem ya çok özledim seni vallaa.facete arkadaşıma soruyorum bazen arada bir geliyor diyor.ben face katılmadım herkeste oraya kaymış görüşelim cnm ya..eskilerden kimse kalmamış zaten

merhaba canım hoş geldin tanıdıkların kimler bilmiyorum ama olsun tanışırız tatlım oluruz tanıdık :26: iyiyiz sağol canım sen ve bebeğinde iyisindir inşallah

Oyumu verdim bennnn
Mart anneleri adınaaaa
eline sağlık tatlım nisan anneleri bizleri solladı ama

Tanıştık o halde :) çok şükür bebeğimde de sıkıntı yok. Ben bu gün biraz gerginim oda oğluma yansıdı herhalde ben burdayım sıkma canını etkileniyorum dercesine kıpırdanıyor içime

aynen ya acayip özledik hımm çok iyi denk gelmiş ya 15 tatil ile evde rahatça dinlenip zorunlu izne çıkacaksın ALLAH korusun tatlım herşey yolunda ilerleyecek inşallah vaktinde ve sağlıklıca kucağına konacak bebişin inşallah yaa şikayetlerimiz apaynı ya iyileşip toparlanmamız ümidiyle maşallah senin bebiş nerdeyse tüm kontrollerde önde gidiyor maşallah sağlıkla devam etsin inşallah tahlilleriniz temiz çıkmış çok sevindim bende hamdolsun iyi deyip iyi olayım midemdeki hassaslık bazen seyreliyor bazen eskiye dönüyo eklemlerimde aynen şiş ve ağrılı ama zaman zaman seyreliyor onun dışında kontrollerde bebiş gelişimi haftasına göre olduğunu iyi ahberlerini duyup rahatlıyorum canım aslında cinsiyeti tam göstermiyor bebişim dr kıza benzetiyor ve kıza hazırlanın diyor evet canım hepimizin kucağı minnak bebişlerle dolacak sağlıkla analı-babalı büyütmek de nasip olacak inşallah

Tanıştık o halde :) çok şükür bebeğimde de sıkıntı yok. Ben bu gün biraz gerginim oda oğluma yansıdı herhalde ben burdayım sıkma canını etkileniyorum dercesine kıpırdanıyor içime
memnun oldum canım çok iyi bilirim bebeklerimiz en ihtiyaç duyduklarımızda nasılda tekmeleriyle güç veriyorlar maşallah oğluna sende takmamaya çalış canım hiç bişi ailemizden özellikle bebeklerimizden önemli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…