2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
topiğimizi ölümsüzleştirelim kızlar

Ben de bir kitapta okudum ama 20 kere diyordu.
Bir de günlük 316 ya Rakib çekmek doğumu kolaylaştırıyormuş...

Ben gebeliğin başlangıcında akupunktura gidiyordum aşırı halsizlik ve mide ağrılarım olduğu için akupunktura cu doktor dedi ki eğer siz isterseniz doğumunuza gelir ve normal doğum yapmanızı sağlarız demişti.

Geçen Feridun kunak ı izledim o da bi şi ler yapmış eşine doğumu kolaycacık olmuş.
Tabi benim gibi sürekli yatan birinin durumu nasıl olur bilmiyorum. Bu hafta doktora sorayım bakalım nediyecek :44:

merhaba, babybay adında bir alman markası var Türkiye'de satılıyor ama 600 TL civarı ve kaç ay kullanılabilir bir firkrim yok . çok pratik görünmüyor bebek büyüdüğü zaman. linki'de veriyorum EBEVEYN YATAĞINA MONTE EDİLEBİLEN BABYBAY KARYOLA (İMPEKS) (BEYAZ, DOĞAL, KAHVE) . umarım işinize yarar.

sude ve kayra kayboldular rose sanırım netten düştü yine bekliyoruz kızlar

geldimm burdayımm aslında siteyi hiç kapatmadım ama düştüm mü acep :26:

kayraya bende yazdım ama gitmiş gibi görünüyor.

% 1 fark var. Dahaaaa geçeriz biz

geldimm burdayımm aslında siteyi hiç kapatmadım ama düştüm mü acep :26:

kayraya bende yazdım ama gitmiş gibi görünüyor.
net te mi sitede mi sorun var anlamadım :26: hoş geldin tatlım sende offline dın neyse burdaymışsın sen nasılsın canım nasıl gidiyor görüşmeyeli

canım sudecim güzel gelinimin şeker annesi hoşbuldum bebem.bebeğin doğsun karar verirsin cnm ama ben çalışacağım malum...benim ufaklık iyi yeyzesi keyfi yerinde yok cnm hamza koymayacağım kayra batın olacak allahın izniyle...evet cnm ben normal doğum yaptım aksilik olmazsa bundada öle olacak.sezeryan olmak istemiyorum bir aksilik olmazsa :)

inşallah şifacım ama ben şubat gibi bekliyorum desem yalan olmaz.kıyamam ya senin bu mide seni mahvetti benim düzeldi şükür canım ya.evet cnm tahlillerim iyi şükür...inşallah iyi olacak canım herşey hepimiz için inşallahhh..

O ne yaaaaaaaa
Yeni doğmuş fare falannnnnn
Anam yapan var mı kiiiii

hımm siteyi inceledim çok pahalı ya bunun 50 tl anca maliyeti var yaptırırsam bi marangozla konuşurum daha basitini. benim amacım şu,

aslında beşik aldım ama başka odada yatak odamda çok küçük olduğu için 4-5 ay benim yakınımda yatsın diye böyle birşey arayışındayım.

teşekkür ederim yinede, demek satan yer var ama maşallah fiyatları da yakıyor

yaaa ALLAH korusun canım lütfen hepimiz mart annesiyiz ve martta bebişler cee yapacak sevindim canım miden rahatlamış amin canım inşallah herşey yolunda ilerleyecek bu arada dünürcülükler başlamış fıstık gibi gelin kapmışsın maşallah yakışıklı oğluna

Son düzenleme:
çok haklısın bunu marangoz gayet makul fiyata ulaştırır bize :13: satış fiyatı oldukça tuzlu ben alamam şahsen

SENKAR. canım paylaştığın alışveriş listesini aynıya aldım tatlımmmmmmm

Listeye eklenecek bi şi daha. Eğer yakınınızda ufak yeğenleriniz varsa onlar için hediye oyuncak. Bebişiniz gelirken onlara hediye getirmiş olur. Biz şimdiden sipariş aldık

hıhı gelinimi buldum ben.oğlan büyüsün okusun kızımızı baş tacımız yapacağız inşallah..daha büyük oğlum bekar bu arada ona beşik kertmesi yapmamıştım :)inşallah şifacım inşallah...

biliyorum canım ama göremeyince panik oldum

yok cnm benim vedamı ederim :)

siftah başlamış nasılsa büyük oğluşa da bulursun yine cici bi gelin canımmm

hım kayra batında güzelmiş... rabbim hepimize normal kolay doğumlar nasip etsin. izne geç çıkarsak tam çalıştığımız haftalarda o arada doğum yaparsak hemen raporumuz mu başlıyor?
bu konuyu biliyor musun canım?

net te mi sitede mi sorun var anlamadım :26: hoş geldin tatlım sende offline dın neyse burdaymışsın sen nasılsın canım nasıl gidiyor görüşmeyeli

ben şuan çok keyifliyim size nasıl yazdığımı bi görseniz. masamın altına yüksek bi sehpa soktum ayaklarımı uzattım

aynı evde koltukta oturur gibiyim. ama odamın kapısından geçenler anlamıyor normal duruyorum

bu arada atkı, eldiven ve bere ördüm süslerini tamamlayıp resimlerini koycam tabi seninkiler yanında baya basit ama napim

ben pek bilmem düz ördüm bunlar dışında da yok bi yaramazlık

bu oyucak siparişi nasıl çeşitlerden :26: tam anlamadım canım ya benim mide yine hassaslaştı da

Biz de çok memnun olduk. Teşekkür ediyorum tavsiyen için... maşallah ki maşallah :)
Hamilelik takviminden kopya çekiyorum :) Enerjinizi Hissediyorum kızın ve sen iyisin maşallah bir sözünle yüreğim hafifledi enerjin bana geldi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…