2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
topiğimizi ölümsüzleştirelim kızlar :KK15:En Büyük KK

"Karısı hamile olup da erken doğum, çocuğun düşmesi veya geç doğması gibi korkular ve tehlikeler karşısında kalan bir kimse, parmağını hamile olan karısının karnına sürüp:“Ya Mübdi” ismini 99 kere okursa Hak sübhanehu ve teala hazretleri o hamile kadını bu tehlikelerden saklar."

kızlar bunu tesadüf eseri gördüm bi sayfada.denemekten zarar gelmez nasılsa :KK34:

Ben de bir kitapta okudum ama 20 kere diyordu.
Bir de günlük 316 ya Rakib çekmek doğumu kolaylaştırıyormuş...:KK8:

Ben gebeliğin başlangıcında akupunktura gidiyordum aşırı halsizlik ve mide ağrılarım olduğu için akupunktura cu doktor dedi ki eğer siz isterseniz doğumunuza gelir ve normal doğum yapmanızı sağlarız demişti.

Geçen Feridun kunak ı izledim o da bi şi ler yapmış eşine doğumu kolaycacık olmuş.
Tabi benim gibi sürekli yatan birinin durumu nasıl olur bilmiyorum. Bu hafta doktora sorayım bakalım nediyecek :44:

günaydın kızlarrr,

havalar çok soğudu herkes kendine dikkat etsinn sıkı giyinin. hamilelikte hastalık hiç çekilmiyor.

dün tam çıkarken bir site buldum ama yabancı ve türkiyede böyle bir şey yok. bi marangozla konuşsam yaptırabilir miyim acaba.

bakın sizede atayım benim gibi yatak odası küçük olup bebeğini yanında yatırmak isteyenlere fikir olur. aslında maliyeti de yok;

Eki Görüntüle 580302 Eki Görüntüle 580301 Eki Görüntüle 580303

şu şekilde de kullanılabiliyor;
Eki Görüntüle 580304 Eki Görüntüle 580305

merhaba, babybay adında bir alman markası var Türkiye'de satılıyor ama 600 TL civarı ve kaç ay kullanılabilir bir firkrim yok . çok pratik görünmüyor bebek büyüdüğü zaman. linki'de veriyorum EBEVEYN YATAĞINA MONTE EDİLEBİLEN BABYBAY KARYOLA (İMPEKS) (BEYAZ, DOĞAL, KAHVE) . umarım işinize yarar.

sude ve kayra kayboldular :KK5: rose sanırım netten düştü yine :KK5: bekliyoruz kızlar :KK3:

geldimm burdayımm aslında siteyi hiç kapatmadım ama düştüm mü acep :26:

kayraya bende yazdım ama gitmiş gibi görünüyor.

geldimm burdayımm aslında siteyi hiç kapatmadım ama düştüm mü acep :26:

kayraya bende yazdım ama gitmiş gibi görünüyor.
net te mi sitede mi sorun var anlamadım :26: hoş geldin tatlım sende offline dın neyse burdaymışsın :KK16: sen nasılsın canım nasıl gidiyor görüşmeyeli :KK49::emir_bebek::nazar::KK19:

canımm canımmm :KK16: hoşgeldinn bizde seni özlüyoruz öğretmenim...

aynen artık geçsin zaman bende işe gelmek istemiyorum. aslında benim işim zor değilde sabahları erken kalkıp gelmek ve akşamları yemek yapmak zor geliyor.

işe dönüp dönmeme konusunda da çok kararsızım doğduğunda karar vericem :26:

senin ufaklık napıyor pardon damadım dicektim :KK76: ikincinin ismini hamza koyacakmısınız ?

sen normal doğum mu yapmıştın buda son sorum olsun :KK54:

canım sudecim güzel gelinimin şeker annesi hoşbuldum bebem.bebeğin doğsun karar verirsin cnm ama ben çalışacağım malum...benim ufaklık iyi yeyzesi keyfi yerinde yok cnm hamza koymayacağım kayra batın olacak allahın izniyle...evet cnm ben normal doğum yaptım aksilik olmazsa bundada öle olacak.sezeryan olmak istemiyorum bir aksilik olmazsa :)

aynen ya acayip özledik :KK19::KK16: hımm çok iyi denk gelmiş ya 15 tatil ile evde rahatça dinlenip zorunlu izne çıkacaksın :KK9::nazar: ALLAH korusun tatlım herşey yolunda ilerleyecek inşallah vaktinde ve sağlıklıca kucağına konacak bebişin inşallah :emir_bebek::nazar: yaa şikayetlerimiz apaynı :KK53: ya iyileşip toparlanmamız ümidiyle :KK31::nazar: maşallah senin bebiş nerdeyse tüm kontrollerde önde gidiyor maşallah :emir_bebek::nazar: sağlıkla devam etsin inşallah tahlilleriniz temiz çıkmış çok sevindim bende hamdolsun iyi deyip iyi olayım midemdeki hassaslık bazen seyreliyor bazen eskiye dönüyo eklemlerimde aynen şiş ve ağrılı ama zaman zaman seyreliyor onun dışında kontrollerde bebiş gelişimi haftasına göre olduğunu iyi ahberlerini duyup rahatlıyorum canım aslında cinsiyeti tam göstermiyor bebişim dr kıza benzetiyor ve kıza hazırlanın diyor evet canım hepimizin kucağı minnak bebişlerle dolacak sağlıkla analı-babalı büyütmek de nasip olacak inşallah :emir_bebek::nazar:

inşallah şifacım ama ben şubat gibi bekliyorum desem yalan olmaz.kıyamam ya senin bu mide seni mahvetti benim düzeldi şükür canım ya.evet cnm tahlillerim iyi şükür...inşallah iyi olacak canım herşey hepimiz için inşallahhh..

karınca yağına asla inanmıyorum tam bir efsane :KK19: ben kend,m karınca yağı kullandım bi ara, resmen kendimi ha yağlamışım ha karınca yağı

hiçbir faydası olmadı olanda yok zaten. bende çocuk yaşlardanken şunu duymuştum; bebek yeni doğunca, yeni doğmuş bi fareyi

bebeğin kıl çıkmasını istemediğiniz yerlerine sürerseniz çıkmazmış. inanmamm :KK19:

evet tatlım bende bayıldımm yaptıracak biyer bulursanız banada haber verin :KK16:

amaaan sakın doğumu aklına getirmee, hele ben dün çinde otobüste doğuran kadını görünce demek ki rahat olmakta lazım ya,

vakti gelince çıkacak illaki :KK55: görmediysenn haberi bak linki :KK33: Bebeğini otobüste doğurdu! | Mynet Haber

O ne yaaaaaaaa:KK25::KK25:
Yeni doğmuş fare falannnnnn
Anam yapan var mı kiiiii:KK53:

merhaba, babybay adında bir alman markası var Türkiye'de satılıyor ama 600 TL civarı ve kaç ay kullanılabilir bir firkrim yok . çok pratik görünmüyor bebek büyüdüğü zaman. linki'de veriyorum EBEVEYN YATAĞINA MONTE EDİLEBİLEN BABYBAY KARYOLA (İMPEKS) (BEYAZ, DOĞAL, KAHVE) . umarım işinize yarar.

hımm siteyi inceledim çok pahalı ya bunun 50 tl anca maliyeti var yaptırırsam bi marangozla konuşurum daha basitini. benim amacım şu,

aslında beşik aldım ama başka odada yatak odamda çok küçük olduğu için 4-5 ay benim yakınımda yatsın diye böyle birşey arayışındayım.

teşekkür ederim yinede, demek satan yer var ama maşallah fiyatları da yakıyor :KK31:

canım sudecim güzel gelinimin şeker annesi hoşbuldum bebem.bebeğin doğsun karar verirsin cnm ama ben çalışacağım malum...benim ufaklık iyi yeyzesi keyfi yerinde yok cnm hamza koymayacağım kayra batın olacak allahın izniyle...evet cnm ben normal doğum yaptım aksilik olmazsa bundada öle olacak.sezeryan olmak istemiyorum bir aksilik olmazsa :)

inşallah şifacım ama ben şubat gibi bekliyorum desem yalan olmaz.kıyamam ya senin bu mide seni mahvetti benim düzeldi şükür canım ya.evet cnm tahlillerim iyi şükür...inşallah iyi olacak canım herşey hepimiz için inşallahhh..
yaaa ALLAH korusun canım lütfen hepimiz mart annesiyiz ve martta bebişler cee yapacak :KK49::emir_bebek::nazar: sevindim canım miden rahatlamış :nazar: amin canım inşallah herşey yolunda ilerleyecek :nazar::nazar::nazar: bu arada dünürcülükler başlamış :KK9::KK9::KK9: fıstık gibi gelin kapmışsın maşallah yakışıklı oğluna :21::emir_bebek::nazar::KK19::KK19::KK19::KK19:

Son düzenleme:
hımm siteyi inceledim çok pahalı ya bunun 50 tl anca maliyeti var yaptırırsam bi marangozla konuşurum daha basitini. benim amacım şu,

aslında beşik aldım ama başka odada yatak odamda çok küçük olduğu için 4-5 ay benim yakınımda yatsın diye böyle birşey arayışındayım.

teşekkür ederim yinede, demek satan yer var ama maşallah fiyatları da yakıyor :KK31:
çok haklısın bunu marangoz gayet makul fiyata ulaştırır bize :13: satış fiyatı oldukça tuzlu ben alamam şahsen :KK19:

SENKAR. canım paylaştığın alışveriş listesini aynıya aldım tatlımmmmmmm:KK54::KK54::KK54:

Listeye eklenecek bi şi daha. Eğer yakınınızda ufak yeğenleriniz varsa onlar için hediye oyuncak. Bebişiniz gelirken onlara hediye getirmiş olur. Biz şimdiden sipariş aldık :KK1::KK34::KK55::KK55::KK8::KK8:

yaaa ALLAH korusun canım lütfen hepimiz mart annesiyiz ve martta bebişler cee yapacak :KK49::emir_bebek::nazar: sevindim canım miden rahatlamış :nazar: amin canım inşallah herşey yolunda ilerleyecek :nazar::nazar::nazar: bu arada dünürcülükler başlamış :KK9::KK9::KK9: fıstık gibi gelin kapışsın maşallah yakışıklı oğluna :21::emir_bebek::nazar::KK19::KK19::KK19::KK19:

hıhı gelinimi buldum ben.oğlan büyüsün okusun kızımızı baş tacımız yapacağız inşallah..daha büyük oğlum bekar bu arada ona beşik kertmesi yapmamıştım :)inşallah şifacım inşallah...

biliyorum canım ama göremeyince panik oldum :KK3::KK16::KK16::KK16:

yok cnm benim vedamı ederim :)

hıhı gelinimi buldum ben.oğlan büyüsün okusun kızımızı baş tacımız yapacağız inşallah..daha büyük oğlum bekar bu arada ona beşik kertmesi yapmamıştım :)inşallah şifacım inşallah...

yok cnm benim vedamı ederim :)
siftah başlamış nasılsa büyük oğluşa da bulursun yine cici bi gelin :KK34::KK52::KK48: canımmm :KK19::KK19::KK19::KK16:

hım kayra batında güzelmiş... rabbim hepimize normal kolay doğumlar nasip etsin. izne geç çıkarsak tam çalıştığımız haftalarda o arada doğum yaparsak hemen raporumuz mu başlıyor?
bu konuyu biliyor musun canım?

net te mi sitede mi sorun var anlamadım :26: hoş geldin tatlım sende offline dın neyse burdaymışsın :KK16: sen nasılsın canım nasıl gidiyor görüşmeyeli :KK49::emir_bebek::nazar::KK19:

ben şuan çok keyifliyim size nasıl yazdığımı bi görseniz. masamın altına yüksek bi sehpa soktum ayaklarımı uzattım

aynı evde koltukta oturur gibiyim. ama odamın kapısından geçenler anlamıyor normal duruyorum :KK1:

bu arada atkı, eldiven ve bere ördüm süslerini tamamlayıp resimlerini koycam tabi seninkiler yanında baya basit ama napim

ben pek bilmem düz ördüm :KK76: bunlar dışında da yok bi yaramazlık :KK54:

SENKAR. canım paylaştığın alışveriş listesini aynıya aldım tatlımmmmmmm:KK54::KK54::KK54:

Listeye eklenecek bi şi daha. Eğer yakınınızda ufak yeğenleriniz varsa onlar için hediye oyuncak. Bebişiniz gelirken onlara hediye getirmiş olur. Biz şimdiden sipariş aldık :KK1::KK34::KK55::KK55::KK8::KK8:
bu oyucak siparişi nasıl çeşitlerden :26: tam anlamadım canım ya benim mide yine hassaslaştı da :KK17::KK37:

memnun oldum canım :KK19: çok iyi bilirim bebeklerimiz en ihtiyaç duyduklarımızda nasılda tekmeleriyle güç veriyorlar maşallah oğluna :KK49::emir_bebek::nazar::KK19: sende takmamaya çalış canım hiç bişi ailemizden özellikle bebeklerimizden önemli değil :emir_bebek::nazar::KK19::KK19::KK19::KK19:

Biz de çok memnun olduk. Teşekkür ediyorum tavsiyen için... :nazar::nazar::nazar: maşallah ki maşallah :)
Hamilelik takviminden kopya çekiyorum :) Enerjinizi Hissediyorum kızın ve sen iyisin maşallah bir sözünle yüreğim hafifledi enerjin bana geldi :)

X